Per narkotikų reidą keliuose Italijos miestuose, per kurį sulaikyti keli šimtai asmenų, konfiskuota apie 1,4 tonos narkotikų.
Šeštadienį Italijos naujienų agentūra ANSA pranešė, kad reidą koordinavo kelios provincijos ir jis buvo nukreiptas prieš organizuotą nusikalstamumą. Pasak ANSA, suimti 384 asmenys, o 655 asmenims pateikti kaltinimai.
Iš viso tyrėjai konfiskavo 35 kilogramus kokaino, 1 370 kilogramų kanapių produktų ir 1 kilogramą heroino.
Mobiliosios tyrėjų grupės, veikiančios visoje Italijoje, taip pat rado 41 šaunamąjį ginklą, 80 šaltųjų ginklų ir daugiau nei 300 000 eurų grynaisiais, pranešė ANSA. Šie pinigai laikomi pajamomis iš prekybos narkotikais.
Taikytasi į kanapių parduotuves
Teigiama, kad dalis prekybos buvo vykdoma per kanapių parduotuves, todėl buvo atlikti tiksliniai šių parduotuvių veiklos patikrinimai.
Pranešama, kad patikrinta daugiau nei 300 parduotuvių; penkios iš jų trijuose miestuose uždarytos.
Remiantis pateikta informacija, taip pat nustatyta keletas socialinių tinklų paskyrų, kurių turinys šiuo metu
tikrinamas.
Atsižvelgiant į patikrinimų rezultatus, šios paskyros bus perduotos teisėsaugos institucijoms, kad būtų pradėta jų blokavimo procedūra.