respublika.lt

G.Nausėda nežino, ar prezidento kelias nevirs šunkeliu

Publikuota: 2023 spalio 26 07:32:00, „Vakaro žinių" Elito naujienos
×
nuotr. 1 nuotr.
Arūno Bernacko koliažas

Panašu, kad Lietuvoje yra tik vienas žmogus, nežinantis, ar Gitanas Nausėda ateinančiais metais sieks antros prezidento kadencijos. Tas žmogus - pats Nausėda. Prezidentas teigia matantis du kelius ir nežinantis, kurį pasirinkti.

 

Kai paklausai politologų, apžvalgininkų ir šiaip ekspertais laikomų žmonių, atrodo, kad viskas čia aišku. Ne tik aišku, kad kandidatuos, bet ir aišku, kad išrinks. Tik Nausėdai neaišku, bent jau taip sako jis pats.

„Mąstau apie abu kelius ir labai rimtai mąstau.Manau, sprendimas gims pakankamai greitai ir nematau pagrindo kažkaip jį skubinti", - teigė šalies vadovas, pridūręs, kad prezidento kelias anaiptol nėra rožėmis klotas ir reikalauja daug sveikatos.

Štai kaip viskas sudėtinga. Kol ekspertai piešia lengvos pergalės scenarijų, Nausėda neva stovi kryžkelėje ir svarsto: kuris kelias yra tikrasis, o kuris - šunkelis.

Patikėjote? Turbūt nepatikėjo nė vienas politika besidomintis asmuo, nei Nausėdos gerbėjas, nei bloga jam linkintis. Pastovės tas mūsų prezidentas kryžkelėje, pasvarstys ir nuspręs, kad kelias į Daukanto aikštę visgi nėra toks blogas.

Negi ruošies į pensiją, kai tebesi aukštas, gražus ir tau dar tik 59-eri?

 

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
L
60
F

Dienos klausimas

Ar vengiate vairuoti, kai keliuose prisnigta?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar dažnai perkate alkoholinius gėrimus savaitgalį?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti

Orų prognozė

Šiandien Rytoj Poryt

-8 -1 C

-10 -3 C

-8 -2 C

-6 -1 C

-8 -4 C

-4 0 C

0-3 m/s

0-3 m/s

0-6 m/s