respublika.lt

2012 gegužės 23, trečiadienis

Dėl protestų atsistatydino Rumunijos premjeras

2012 vasario mėn. 06 d. 11:31:12
Respublika.lt, Eltos inf.
Rumunijos ministras pirmininkas Emilis Bokas (Emil Boc)

Rumunijos ministras pirmininkas Emilis Bokas (Emil Boc) atsistatydino, kad "sumažintų politinę ir socialinę įtampą", kuri kilo prasidėjus protestams dėl taupymo priemonių, informuoja BBC.

Po ministrų kabineto susitikimo E. Bokas sakė, kad atsisako savo mandato, nes "šiuo metu reikia priimti svarbius politinius sprendimus".

Nors praėjusiais metais Rumunijos ekonomika išaugo, gyventojai tris savaites protestavo prieš vyriausybę.

E. Bokas 25 proc. sumažino viešojo sektoriaus atlyginimus ir įšaldė pensijas.


Pasidalink: Pasidalink: Facebook Pasidalink: Frype
Straipsnio komentarai
 
 

Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.

Ar tikite euro ateitimi?

balsuoti rezultatai

Ar dažnai lankotės teatre?

balsuoti rezultatai
reklama
PRENUMERATA
Šiandien Rytoj Poryt

+8 +10 C

 +6 +8 C

+4 +7 C

+17 +23 C

+16 +18 C

+17 +18 C

1-6 m/s

2-7 m/s

2-7 m/s

USD - 2.70 LVL - 4.95
EUR - 3.45 EEK - 0.00
RUB - 0.09 PLN - 0.80