Dėl oro dispečerių streiko ketvirtadienį 24 valandoms atšaukiami visi lėktuvų skrydžiai į Graikiją ir iš jos. Oro dispečerių profsąjunga (EEEKE) pranešė taip protestuosianti prieš drastiškas vyriausybės taupymo priemones, praneša agentūra AFP.
Streikas prasidės vidurnaktį 00.00 val.
Graikijos parlamentas praėjusią savaitę priėmė 4,8 mlrd. eurų taupymo programą, kuria siekiama užkirsti kelią valstybės bankrotui.
Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.