respublika.lt

Ką žada žvaigždės šeštadieniui? (Kovo 25 d.)

(0)
Publikuota: 2023 kovo 24 20:00:00, ELTA
×
nuotr. 1 nuotr.
Pixabay nuotr.

Astrologinė prognozė kovo 25-ajai, šeštadieniui.

 


AVINAS. Šiandien labiausiai norėsis mėgautis žemiškais malonumais. Regis, ir šalia esantieji norės to paties, todėl niekas netrukdys ilsėtis bei pasilepinti. Pasistenkite nepersivalgyti.

JAUTIS. Dieną derėtų praleisti ramiai, bendraujant su dvasiškai artimais žmonėmis, planuojant naujus siekius, įvertinant, ką turite ir ko dar jums reikia. Svarbus saiko jausmas. Mažinkite vartojimą.

DVYNIAI. Šiandien venkite triukšmingų susibūrimų, intensyvios veiklos. Vienumoje kilusios mintys, regis, ryškiau apšvies kelią, jei šiek tiek pasiklydote migloje. Saugokite sveikatą.

VĖŽYS. Šiandien tikėtini susitikimai su draugais, bendros pramogos ar renginiai. Tikėtini nuotaiką pakeliantys patarimai, pamokymai. Jeigu užmegsite naują pažintį, ji bus įdomi.

LIŪTAS. Jus domins rimti klausimai, susiję su politika, gyvenimo perspektyvomis, statusu, asmeniniais pasiekimais. Galbūt vyksite į konferenciją, kokį nors svarbų renginį ir parsivešite daug įspūdžių pabendravus su įdomiais žmonėmis.

MERGELĖ. Mintys kryps į ateities planus, svajosite apie permainas, keliones ar gerus studijų rezultatus. Palengvės, jeigu ištrūksite iš įprastos aplinkos, praplėsite akiratį.

SVARSTYKLĖS. Tikriausiai atgausite skolą arba kitų dėka pavyks gauti naudos. Pasistenkite pernelyg nešvaistyti pinigų. Jeigu panorėsite, turiningai pabendrausite su kitokiais žmonėmis nei kasdien.

SKORPIONAS. Jeigu naktį išvengsite netikėtumų, išauš nebloga diena. Svarbu nesipykti su gyvenimo draugu, artimaisiais. Jei darysite spaudimą, ramios reakcijos neverta tikėtis. Bus nelengva, bet įmanoma susitarti dėl kelionės, ateities gairių.

ŠAULYS. Šiandien dėmesio pareikalaus namų ūkis arba asmeninis verslas. Galbūt gausite įdomių patarimų dėl namų interjero, įvaizdžio, stiliaus, įsidarbinimo ar augintinių.

OŽIARAGIS. Galima proga maloniai ir turiningai praleisti laiką su šaunia kompanija. Jums išties ne pro šalį atitrūkti nuo problemų ir įgrisusių rūpesčių. Nepagailėkite geranoriško dėmesio ir laiko savo vaikams.

VANDENIS. Noriai imsitės šeiminių pareigų ir buitinių darbų, tačiau gali varginti nuotaikų kaita, priklausomybė nuo momentinių emocijų. Galimas susierzinimas dėl kontrasto tarp norų ir galimybių.

ŽUVYS. Galimi susitikimai su giminaičiais, senais draugais. Bet kuriuo atveju susitikimai ar pokalbiai ir džiugins, ir praturtins naudinga informacija. Atsargiai kelyje.

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
L
4
F

Dienos klausimas

Ar savivaldybės turėtų nustatyti mokestį gyventojams, skirtą priedangų įrengimui?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Kur šiemet atostogausite?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti

Orų prognozė

Šiandien Rytoj Poryt

+4 +6 C

0 +6 C

0 +6 C

+6 +12 C

+3 +9 C

+7 +10 C

0-9 m/s

0-7 m/s

0-5 m/s