respublika.lt

Ką žada žvaigždės šeštadieniui? (Kovo 18 d.)

(0)
Publikuota: 2023 kovo 17 20:00:00, ELTA
×
nuotr. 1 nuotr.
Pixabay nuotr.

Astrologinė prognozė kovo 18-ajai, šeštadieniui.

 


AVINAS. Jeigu neseniai įsivėlėte į nemalonų konfliktą ar patyrėte avariją, šiandien jau pajusite šiokį tokį palengvėjimą. Galite skaičiuoti nuostolius. Drąsos teiks draugų, bendraminčių palaikymas.

JAUTIS. Būsite nusiteikę imtis nekasdieniškų užsiėmimų. Vakare padidės įtampa, bus sunku taikiai susikalbėti. Geriau seksis, jeigu sugebėsite kitus suprasti ir pateisinti.

DVYNIAI. Šiandien stengsitės išnagrinėti dominančią temą. Galbūt mėginsite susisiekti su specialistais, kad jums paaiškintų. Renginyje, išvykoje arba internete galite užmegzti naujų ryšių.

VĖŽYS. Šiandien nelabai seksis išlikti maloniems. Regis, nevengsite vesti kitų iš pusiausvyros, skatinti žemų aistrų. Planus gali kiek sujaukti netikėtai iškilusi kliūtis.

LIŪTAS. Pravartu imtis ūkinių darbų, apsitvarkyti. Būtų gerai, jei su namiškiais pavyktų ramiai ir draugiškai išsiaiškinti nesutarimus, kurie ilgai nedavė ramybės. Tačiau rezultatas veikiausiai bus nekoks, jei tai mėginsite daryti vakare.

MERGELĖ. Kalbos suksis apie sveikatą, mitybą, ūkinius reikalus. Galbūt mėginsite namuose įvesti nepriekaištingą tvarką. Raskite laiko pasirūpinti sveikata - ji gana pažeidžiama.

SVARSTYKLĖS. Po nemalonaus santykių aiškinimosi gali prasidėti aiškesnė, ramesnė santykių fazė. Visgi nerimą kels įtampa, susijusi su finansais, negebėjimo kažkuo taikiai pasidalinti. Be abipusio pasitikėjimo nieko gero nebus.

SKORPIONAS. Šiandien bus įmanoma rasti raktą į artimų žmonių širdis. Tik nemanykite, kad tai pasieksite pirkiniais ar pažadais. Vakaras nežada taikaus bendravimo.

ŠAULYS. Turėtų būti aktyvaus bendravimo diena. Galbūt dėl kažkokios priežasties imsite kitaip žvelgti į kai kuriuos artimos aplinkos žmones. Jei visgi stengsitės atsiriboti ir elgsitės savanaudiškai, galite likti nesuprasti.

OŽIARAGIS. Su kitų pagalba galite nuspręsti kažką svarbaus turtiniais, piniginiais klausimais. Galbūt nuspręsite kažką pirkti, parduoti, įkeisti. Stenkitės atskirti gerus paskatinimus nuo niekam tikusių, nuostolingų.

VANDENIS. Būsite nepatenkinti savimi arba savo aplinka. Galbūt elgsitės taip, kad kiti bus šokiruoti, nusivils. Susiimkite, kad ūmūs impulsai nenustelbtų sveiko proto ir moralės. Saugokitės traumų.

ŽUVYS. Nekokia diena sveikatai. Saugokitės alerginių reakcijų, traumų. Galimi keistoki sumanymai, planai, dvasinės praktikos. Patys sau galite padaryti slaptą atradimą.

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
L
3
F

Dienos klausimas

Ar savivaldybės turėtų nustatyti mokestį gyventojams, skirtą priedangų įrengimui?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Kur šiemet atostogausite?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti

Orų prognozė

Šiandien Rytoj Poryt

+4 +6 C

0 +6 C

0 +6 C

+6 +12 C

+3 +9 C

+7 +10 C

0-9 m/s

0-7 m/s

0-5 m/s