respublika.lt

Ukrainos oro pajėgos virš Kijevo numušė savo droną

(97)
Publikuota: 2023 gegužės 05 07:28:00, Rasa Strimaitytė, Elta
×
nuotr. 1 nuotr.
Eltos nuotr.

Ukrainos oro gynyba ketvirtadienį virš sostinės Kijevo numušė ginkluotųjų pajėgų droną. Kariškiai prarado bepiločio kontrolę, vakare pranešė karinės oro pajėgos. Kad būtų išvengta „nepageidaujamų padarinių“, nuspręsta turkų gamybos droną „Bayraktar“ numušti. „Gaila, tačiau tai technika ir tokių atvejų pasitaiko“, – sakoma „Telegram“ paskelbtame pranešime.

 

Kijeve ir apylinkėse dėl drono buvo paskelbtas oro pavojus. Vaizdo įrašuose socialiniuose tinkluose buvo matyti, kaip virš Kijevo centro numušamas dronas. Oro pavojus netrukus buvo atšauktas.

Kijevas ir Pietų Ukrainos Odesos uostamiestis prieš tai naktį į ketvirtadienį buvo apšaudyti Rusijos paleistais dronais.

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
L
21
F

Sekite mus „Google“ naujienose.

Esame Facebook: būk su mumis Facebook

Esame Youtube: būk su mumis Youtube

Esame Telegram: būk su mumis Telegram

Parašykite savo komentarą:
 
Komentuoti
Skaityti komentarus (97)
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.

Dienos klausimas

Ar patiko naujasis katalikų Bažnyčios popiežius?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Kurioje šalyje gyvena draugiškiausi žmonės?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti

Orų prognozė

Šiandien Rytoj Poryt

0 +8 C

+1 +8 C

+2 +9 C

+7 +12 C

+10 +15 C

+10 +15 C

0-5 m/s

0-6 m/s

0-5 m/s