respublika.lt

Koronaafera 4. Intelektualus virusas (VISAS TEKSTAS)nuotraukos (123)

2021 sausio mėn. 04 d. 10:47:45
Raimondas Dikčius

Virusai Žemės planetoje gyvena jau tris milijardus metų, o mes, palyginti, tik akimirką. Iš esmės mūsų civilizacijos egzistavimas - lyg vienadienio drugelio sparnų paplazdenimas.

×
nuotr. 12 nuotr.
Čia ne virusai svečiuojasi pas mus, čia mes esame virusų pasaulio laikini svečiai. Raimondo Dikčiaus nuotr.


Mes net nežinome, iš ko atsiradome - ar iš beždžionių, ar iš ateivių, ar ponas vienatinis Dievas mus sutvėrė. Čia ne virusai svečiuojasi pas mus, čia mes esame virusų pasaulio laikini svečiai. Tad nieko nuostabaus, kad mūsų ir planetos šeimininkų keliai kartais susikerta.

Kadangi šiuolaikinės civilizacijos žmonės dėl nenormalaus gyvenimo būdo daugeliu aspektų pasaulį mato išvirkščią, tai jiems atrodo, kad būtent jie yra tikrieji Žemės šeimininkai. Todėl visokiomis mokslinėmis ir pseudomokslinėmis gudrybėmis bando pažaboti niekingus virusiūkščius.

Paprastai pastarieji, stengdamiesi įveikti žmonių klastą - skiepus - ir siekdami išsaugoti bei gausinti savo populiaciją, mutuoja ir todėl darosi tik patogeniškesni ir virulentiškesni. Faktiškai vien skiepų pagalba galima išveisti neįtikėtinai pavojingus virusų štamus. Vakcinavimas - pagrindinė sąlyga virusams išsigimti. Nereikia nei šikšnosparnių, nei ultraslaptų laboratorijų.

Tačiau virusai, apdovanoti žmonių intelektu, - iš tikrųjų unikalus reiškinys. Tiesiog stebina neįtikėtinas SARS-CoV-2 virusiukų intelektas. Jie nepasireiškia šiaip sau, bet kur, tarkim, Zanzibare, bet tik ten, kur labai reikia. Kinijoje, pavyzdžiui, pasirodė tuo metu, kai Honkonge prasidėjo visuotinis sukilimas prieš anksčiau laiko kantoniečiams primetamą komunistinį režimą.

Pagal 1984 m. Kinijos Liaudies Respublikos ir Didžiosios Britanijos susitarimą, vienoje valstybėje dvi skirtingos visuomeninės santvarkos turėjo sugyventi greta pereinamajame, 50 metų trukmės, laikotarpyje - nuo 1997 m. iki 2047 m.

Reikalas tas, kad XIX amžiaus gale, karalienės Viktorijos valdymo laikais, anglosaksų niokojama ir spaudžiama Kinija buvo priversta 99 metams tiems išnuomoti Honkongo (originaliai - Xianggang) jūrų uostą. Ši sutartis baigėsi 1997 m., bet prie anglų kolonijinio valdymo per kelias kartas įpratę kantoniečiai į komunistinį šiuolaikinės Kinijos glėbį labai jau nenorėjo sugrįžti. O kai tik virusėliai apsireiškė, Honkongas viens du ir buvo pažabotas - nebereikia jokio 50 metų pereinamojo laikotarpio.

Tada eteriniai padūkėliai metėsi į Italiją, kur žūtbūt reikėjo iš kalėjimų (neva ten bjaurybės įsisuko) į namų areštą pervesti Sicilijos „Cosa Nostra", Kalabrijos „Ndrangheta" ir Neapolio „Camorra" mafijų bosus, mat italų nusikalstamas pasaulis labai daug investuoja į farmacijos biznį. O taip pat sugrąžinti fašistinį Musolinio tipo režimą.

Beveik tuo pačiu metu koroniūkščiai atskrido į pagalbą Vladimirui Putinui, ir tas per visus informacinius kanalus sėjamo siaubo fone pakeitė Rusijos Federacijos Konstituciją ir faktiškai užsitikrino galimybę tapti Rusijos prezidentu dar dviem kadencijoms po 2024 m. Anot „Bloomberg", Putino režimas toks gajus kaip ir tas virusas.

Paskui mikroskopiniai neklaužados ėmė nei iš šio, nei iš to terorizuoti Jungtines Amerikos Valstijas ir ne bet kada, o būtent tuo metu, kai ten prezidento rinkimai išėjo į finišo tiesiąją. Ir jei ne tie nelemtieji užkratukai, demokratų partijos, finansų ryklių ir iš skaitmenos bei farmacijos biznio lobstančių pinigų maišų statytiniui Joe Bidenui nebuvo jokių šansų laimėti.

Bet koronavirusėliai atliko savo juodą darbą ir štai, nuo senatvinės demencijos, ko gero, kenčiantis, viešai savo anūkių vardus bei tapatybes painiojantis, Kamalą Harris išrinktąja prezidente vadinantis diedukas, kurio vieta - prestižiniuose senelių namuose (čia geriausiu atveju, nes, anot lojalių JAV respublikonams informacijos šaltinių, turėtų tupėti už grotų ir nepagalvokite, kad zoologijos sode, bet kalėjime), tapo galingiausios pasaulio valstybės prezidentu.

Tačiau jau po keleto mėnesių demokratų elitas gali pabandyti pasinaudoti 25-ąja Konstitucijos pataisa ir J. Bideną dėl galimai progresuojančios silpnaprotystės paskelbti neveiksniu, o JAV valdymą perduoti į viceprezidentės K. Harris rankas, kuria kaip panorėję galės manipuliuoti sorošai, geitsai, cukerbergai, blumbergai, rotšildai. Tada pasaulyje ir turėtų užvirti toks pragaras, kad vadinamajai Spalio socialistinei revoliucijai teks tik tykiai ilsėtis.

Negana to, iki ausų prisidirbę koroninės išperos gruodžio viduryje savo bazę įkūrė Londone ir, kaip dera tikriems diversantams, pasikeitė pavardes į Wui-202012/01, ir nepatikėsite - vėl pačiu tinkamiausiu laiku, kai Jungtinei Karalystei iki realaus „Brexit" įgyvendinimo buvo likę viso labo apie porą savaičių, o Didžioji Britanija iš ES turėjo išeiti visiško lūzerio padėtyje, nepasirašius jokios sutarties, dėl ko Anglija, specialistų paskaičiavimais, būtų netekusi iki 2 procentų BVP kasmet. Tokiu atveju Boriso Johnsono vadovaujama vyriausybė būtų tiesiog nušliuota.

Bet virusiukai greitai įsikirto, kaip gali pasitarnauti anglosaksų elitui. Pakeitę savo pavadinimus, bjaurybės apsiskelbė 70 procentų pavojingesnėmis (ko negalima patikrinti absoliučiai jokiais prietaisais) ir štai - kolapsasties abiejais Lamanšo sąsiaurio krantais, nutrauktas normalus susisiekimas su žemynu, fūros, užkrautos žemyninės Europos fermerių pūvančia produkcija, skirta Didžiosios Britanijos gyventojų kalėdiniams stalams, dunkso pakelėse. Ir prašau, visai netikėtai paskubomis pasirašoma istorinė sutartis tarp ES ir Didžiosios Britanijos, pagal kurią anglai pasitraukia iš ES jovalo aukštai pakelta galva, kaip ir dera tikriems džentelmenams - profesionaliems intrigantams.

Nuo 2021 m. sausio 1 d. ES galės viena sau murkdytis kaip tvanas plūstančių iš Afrikos migrantų su padidintais štolcais šūduose, o anglai tuo tarpu krizens į kumštuką. ES piliečiai taip pat Jungtinėje Karalystėje negalės laisvai dirbti be leidimų, bet prekyba tarp abiejų pusių iš esmės liks laisva.

Kaip matote, virusiūkščiai apsišaukėlio didmeistrio Ostapo Benderio pavyzdžiu visose valstybėse lošia vienodas šachmatų partijas, kuriose taiko karaliaus gambitą. Jei nežinote, kas tai, būtinai pasidomėkite. Perpratę gambito esmę, akimirskniu suvoksite viską, kas pastaruoju metu pasaulyje vyksta.

Be abejo, intelektualūs covidukai visaip bando atakuoti ir Marijos žemę. Bet kol valdžios lovyje iki pažaliavimo turškėsi valstiečiai, patogenai niekuo ypatingu nepasižymėjo, taip ir neįsitvirtino. Tik kai prie lovio kriuksėti prasibrovė vadinamieji konservatoriai ir vaivorykštiniai, koroniūkščiai ilgai nedelsdami įgavo ypatingą velnišką jėgą.

Ir še tau, kad nori: prisidengus feikine covido pandemija ir realia kasmetine gripo epidemija, Lietuvai, kaip ir dar keletui pasaulio bestuburių valstybėlių, kaip eksperimentas Kinijos pavyzdžiu jau ruošiama neokomunistinio pobūdžio skaitmeninė diktatūra.

Atseit jeigu ji pasiteisins, tai vadinamojo naujojo normalumo (angl. new normal) standartai bus įdiegti ir visoje ES, ir daugybėje kitų pasaulio šalių. Jei ne, nieko tokio - rizikuoti keleto trečiarūšių šalių gerove sukčiausi pasaulio piniguočiai gali sau leisti.

Iš karto taikyti naują visuomenės modelį visoje ES būtų tikrai per daug rizikinga. Sužinoti valstybes, kuriose bus vykdomas šis eksperimentas, nėra sudėtinga. Reikia tik žiūrėti, kur visų pirma įdiegiamas 5G ryšys, skirtas kuo efektyvesniam piliečių sekimui.

Jei jums įdomu, koks tas neokomunistinis visuomenės modelis, tai iš esmės - moderni vergovinė santvarka. Demokratijos idėja pasaulį valdančioms finansinėms grupuotėms jau nebepatraukli. Sugrįžimas į vergovinę santvarką jiems būtų kur kas priimtinesnis, neva žmonija per visą savo tariamos evoliucijos kelią nieko geriau už vergovę taip ir nesugalvojo.

Neatsitiktinai žmonės verčiami dėvėti beprasmes kaukes ant veidų. Mat kaukė, einanti per burną ir pririšta prie ausų, yra vergo simbolis. 

Dar praeito šimtmečio viduryje psichiatrijos korifėjai aprašė būdus, kuriais galima sunaikinti žmogų kaip asmenybę. Vienas jų - tai kolektyvinė atsakomybė. Kitaip tariant, siekiant sunaikinti individą iš vidaus, reikia nuolat jam teigti, kad jis už save neatsako, bet atsako už kitus, o kiti atsako už jį. Taip formuojamas vergų bandos mentalitetas.

Kitas psichiatrų aprašytas triukas, naikinant asmenybės pradą, - priversti žmogų atlikti akivaizdžiai beprasmius darbus, pavyzdžiui, iškasti griovį, o po to iš karto liepti jį užkasti, ir taip - kokį tūkstantį kartų. Arba einant skaičiuoti žingsnius ir kas šimtą žingsnių suploti rankomis, ir taip - ištisą dieną, visą savaitę, mėnesį.

Arba, prisidengus kokia nors išgalvota humanitarine nesąmone, uždrausti žmonėms važinėti iš šalies į šalį, iš miesto į miestą, iš kvartalo į kvartalą. Arba užpildyti teatro ar kino salę tik 25 procentais, o futbolo stadioną - tik 33 procentais, sporto areną, tarkim, 30,5 procento, svarbiausia - kvotas nustatantys asmenys jas gali pasirinkti tiesiog iš lubų, be jokių apčiuopiamų kriterijų.

Arba spoksoti į naujienų portaluose kasdien besikeičiančias statistikas, kurių patikrinti niekaip negalite, ir klausytis per TV žinias apie koronavirusų siaubą keliančią pandemiją, kurios jūs niekur realiame gyvenime nematote.

Jūs turite klausytis to, ko realybėje neįmanoma aptikti, ir, suprasdami, kad to nėra, jūs vis tiek turite klausytis dieną po dienos, savaitę po savaitės, mėnesį po mėnesio. Panašiai mes jau gyvenome, kai statėme mokslinį komunizmą plenumuose, laikraščiuose ir TV eteryje, nors visi puikiai žinojo, kad niekas jokio komunizmo nestato.

Arba nešioti niekam nereikalingas medicinines kaukes, jas keisti kas keturias valandas, ir taip - diena po dienos, savaitė po savaitės, mėnuo po mėnesio, metai po metų. Dar geriau - ateiti į restoraną be kaukės, bet prie durų ją užsidėti, vaikščioti užeigos viduje tik su kauke, tačiau valgyti, gerti, šnekučiuotis - jau be kaukės, o eini į tualetą ar prie baro - vėl turi kaukę užsidėti. Visi, išskyrus nepagydomus Covido maniakus, iš tokios tvarkos, pas mus įvestos vasarą, tik juokėsi, bet klusniai vykdė nurodymus.

Tačiau iš PSO į visas pasaulio valstybes nuleidžiamų metodinių rekomendacijų tikslas yra ne apsisaugoti nuo virusų (taip durniuojant, nuo jokių virusų tikrai neįmanoma apsisaugoti), bet priversti žmones daryti visiškai beprasmius, su paprasčiausia logika prasilenkiančius dalykus, nes būtent taip palaužiama individuali valia.

PSO rekomenduojamų fokusų esmė - iracionalūs, sveiku protu nepagrįsti veiksmai, kad būtų sužlugdytas racionalus, analitinis žmonių mąstymas, esą postmoderniame pasaulyje viskas vyksta be jokios loginės sekos. Bet veiksmai be loginės sekos turi labai taiklų pavadinimą - chaosas. O anglosaksų politechnologai yra išradę tokį kontroversišką dalyką kaip valdomas chaosas.

Tiesiog šlykštu žiūrėti, ką baimė ir elementaraus medicininio išprusimo stoka daro su žmonėmis. Tie, kurie dar vakar buvo kažkuo, turėjo fantastinį intelekto koeficientą, pėdomis tvirtai rėmėsi į Žemės rutulį, o rankomis siekė dangų, šiandien tampa nuo paranojos besiraitančiais konvulsijose šliužais, prie kojų tiems, kurie tyčia koronapsichozę kuria ir puoselėja. 

***

Koronaafera 1. Antrosios bangos ypatumai

Koronaafera 2. Purvina vakcinų gamintojų konkurencija

Koronaafera 3. Globali psichozė mistikos fone

Parašykite savo komentarą:
  Skaityti komentarus (123)
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Ar iškritęs sniegas sudarė nepatogumų?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar šiuo metu gyvenate fiziškai aktyvų gyvenimą?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

-9  -7 C

 -8  -4 C

 

 -8  -9 C

-3  -1 C

 -4  -2 C

 

   -5  -2 C  

0-5 m/s

  0-3 m/s

 

0-4 m/s

       

Nuorodos