respublika.lt

Koronaafera 3. Globali psichozė mistikos fonenuotraukos (133)

2020 gruodžio mėn. 23 d. 14:59:50
Raimondas Dikčius

Anot įvairių informacijos šaltinių, šitas visą žmoniją į šuniuko pozą pastatęs virusas neva po Vidurio valstybę (kinų k. Zhongguo - tai originalus Kinijos pavadinimas) kursavo jau 2019 metais. Tais metais Kinijoje aš lankiausi net du kartus, antrą kartą - 2019-ųjų lapkritį, kai virusas cirkuliavo visur, tik nuo to niekam nebuvo nei šilta, nei šalta. Parūpo tik prasidėjus Naujiesiems - Metalinės Žiurkės - metams, t.y. pagal kinų astrologijos kalendorių 2020 m. sausio 26 d.

×
nuotr. 7 nuotr.
Kinijoje. Raimondo Dičkaus nuotr.


Žinoma, ne šiaip sau. Reikalas tas, kad tradicinė kinų astrologija ir tradicinė kinų medicina yra tarsi dvi to paties daoizmo filosofijos medžio šakos. Pagal tradicinę kinų mediciną, žmogaus kūną yra išraizgę meridianai, iš kurių dvylika porinių meridianų sujungti tarpusavy, o šiais cirkuliuoja universali energija či, ir ne bet kaip, bet tam tikra specifine tvarka.

Pagal tradicinės medicinos kanonus, laikoma, kad či tekėjimas žmogaus organizme prasideda nuo plaučių. Kiekvienas meridianas taip pat atitinka dvylika kinų astrologijos gyvūnų, atstovaujančių metus. Tai va, kaip tradicinėje kinų medicinoje či cirkuliavimas prasideda plaučiuose, lygiai taip metų skaičiavimas Rytų astrologijoje prasideda nuo Žiurkės. Būtent Žiurkė simbolizuoja plaučius.

Be to, pagal tradicinės kinų medicinos ir astrologijos klasiką, mūsų planetoje yra penki pirmapradžiai elementai: Medis, Ugnis, Žemė, Metalas, Vanduo. Astrologijoje šie elementai keičiasi kas dveji metai. Pavyzdžiui, 2020-ieji yra Metalinės Žiurkės, o ateinantys - Metalinio Jaučio metai. Paskui juos seks pora vandeninių metų, o šiuos pakeis pora medinių metų, po jų eis pora ugninių, galiausiai - pora Žemės metų, tada vėl seks metaliniai, ir taip - nuo pat šių ciklų atradimo iki pasaulio pabaigos, orientuojantis pagal antrą jauną mėnulį po žiemos solsticijos.

Mums svarbu yra tai, kad ir Metalo elementas simbolizuoja plaučius, o derinys Metalinė Žiurkė, kaip ir kiti identiški gyvūnų ir stichijų deriniai, įmanomas tik kas šešiasdešimt metų, pavyzdžiui, praeitą kartą Metalinės Žiurkės metai buvo 1960-ieji, o kiti bus 2080-ieji.

Ir, anot tradicinės kinų medicinos, kai į paviršių išlenda ir gyvūnas, ir elementas, simbolizuojantis tą patį organą, laikoma, kad tas organas tais metais labiau pažeidžiamas. Mes į tai galime žiūrėti skeptiškai - kaip į pasaką, legendą ar su humoru, tačiau Kinijos visuomenė tai vertina daugiau ar mažiau rimtai.

Nežiūrint to, kad kinai gyvena XXI aukštų technologijų amžiuje ir dar komunistinėje šalyje, ten naujametės atostogos organizuojamos išimtinai pagal astrologinį mėnulio kalendorių. Kinijos vadovybė, gerai suvokdama absoliutų vakariečių analfebitiškumą kosmologijos srityje, puikiausiai tuo pasinaudojo: dėl vaizdo iškasė griovį aplink Uhaną, parodė iš ligoninių keletą šimtų tragikomiškų reportažų, kurių autentiškumo nėra jokių galimybių ištirti, riebiai patepė Pasaulio sveikatos organizaciją, užsitikrino Jungtinių Valstijų demokratų partijos, kontroliuojančios didžiąją dalį Vakarų žiniasklaidos, paramą, apšmeižė eilinį virusėlį ir pavadino jį baubu, suvertė visą kaltę šikšnosparniams (žiurkėms su sparnais), ir - pirmyn į pasaulinę pandemiją! Keliasdešimt milijonų kinų naujametinių atostogų proga jau buvo pasklidę po visą pasaulį. Na, geresnio scenarijaus tarptautinei psichozei sukelti nė nesusapnuosi.

Už vandenyno beveik tuo pačiu metu irgi dėjosi, švelniai tariant, keisti dalykai. Billo Gateso valdoma kompanija „Microsoft Technology Licensing, LLC" 2019 m. birželio 20 d., kai dar jokios pandemijos niekas nė didžiausiuose košmaruose neregėjo, padavė registracijai patentą labai keistu pavadinimu - „Kriptovaliutos sistema, naudojanti kūno aktyvumo duomenis". Ši sistema buvo įregistruota, jau prasidėjus pandemijai, 2020 m. kovo 26 d., su šėtoniška skaitmenų kombinacija - WO/2020/060606.

Jos esmė - į žmogaus kūną įmontuojamas mikročipas, kuris generuoja žmogaus veiklos ypatybes ir pagal tai sprendžiama - duoti jam kreditų ką nors įsigyti ar ne arba kaip tik uždėti baudų. Ir mikročipų programas bei kriterijus, pagal kuriuos žmonės turės gyventi, nustatinės ne kokia nors demokratinė dauguma, ne patys iškiliausi ir išmintingiausi, bet virtualaus pasaulio valdovai - autistai ir šizofrenikai, apsėsti apokaliptinių Šėtono nusileidimo Žemėn idėjų.

Nes kaip jau seniai psichiatrų pastebėta, ypatingų laimėjimų skaitmeniniame pasaulyje pasiekia būtent tie individai, kurie turi specifinių psichikos sutrikimų. Tarkim, asmuo turi unikalių gebėjimų skaičiuoti ir įsiminti aibes sausų simbolių konfigūracijų bei jomis manipuliuoti, stumdyti šachmatų figūrėles ir apskaičiuoti į priekį tūkstančius ėjimų, bet jausmų ir realaus pasaulio suvokimo srityse jų psichika užstrigusi gemalo lygyje. Gamta mėgsta pusiausvyrą - jeigu kokiu nors aspektu žmogų nerealiai apdovanoja, tai kitu būtinai labai nuskriaudžia. Ne veltui sakoma, kad genialumas ir beprotybė - tai dvi tos pačios monetos pusės.

Ir daugiausia šių gamtos keistai apdovanotų (o gal nuskriaustų) individų pastangomis bandoma įgyvendinti Biblijoje aprašytą apokalipsę. Ten, be kitų dalykų, išpranašauta, neva mirusieji kelsis iš grabų. Taigi, jei į viską pažiūrėtume ne tiesmukiškai, paraidžiui, tai jau mirusieji trumpam buvo prisikėlę - vien tam, kad prabalsuotų už Joe Bideną ir, ko gero, jų balsų pagalba jis ir tapo JAV prezidentu.

Dar sakoma, kad skėriai su dūmais užtemdys saulę. Turint omeny, kad senovėje niekas apie jokius virusus nieko nebuvo girdėję, tai skėriai, kaip miniatūrinės gyvybės formos, žiūrint iš anų laikų perspektyvos, visai atitiktų virusus.

Taip pat Biblijoje sakoma, kad ateis pabaisa pasaulio valdyti, pagrindinis jos požymis yra skaičius, žvėries skaičius - 666, ir esą niekas negalės nei pirkti, nei parduoti, neturėdamas pabaisos ženklo, supraskite, mikročipo po oda. Ir dar išpranašauta, kad velnio orda valdys pasaulį 42 mėnesius. Taigi, ruoškitės kur kas ilgesniam karantinui negu žadama.

Reikia būti aklu, kad nematytum, jog šiuo metu, prisidengus išgalvota pandemija, bandoma sugriauti visas pasaulio religijas, papročius, vertybes, o vietoj jų įvesti skaitmenos religiją ir naują velniško nihilizmo ideologiją. Vietoj altorių, mandalų, aukurų, gilgalų, kilkhorų dabar kiekvienuose namuose stovi kompiuteriai, ir didžioji gyvenimo dalis perkelta į virtualiąją erdvę.

Kaip smogiamos, viską griaunančios Šėtono karių pajėgos naudojamos pačios įvairiausios leftistinės, nuskriaustos, nevisavertiškumo kompleksų kamuojamos mažumų grupuotės: uždraustų sektų adeptai, anarchistai, ekologiniai teroristai, homoseksualai, transgenderiai, transvestitai, juodaodžiai, psichiniai ligoniai, friganai, žaliavalgiai, trockistai, marksistai, onanistai, egzhibicionistai, zoofilai, impotentai, frigidės (kokių tik nėra!), praeitame tūkstantmetyje prievartautos, patapšnotos arba tik nužiūrėtos, o dabar jau niekam neįdomios, pavytusios bobikės, vištgaidžiai, nekenčiantys visko vien dėl to, kad normaliame pasaulyje niekaip negali adaptuotis.

Jeigu skaitmeniniai mankurtai išdrįso įžūliai viešai cenzūruoti stipriausios pasaulyje valstybės prezidento Donaldo Trumpo pasisakymus, naglai visiems matant, klastoti rinkimų rezultatus, J. Bideną faktiškai padaryti valstybės prezidentu valstybinio perversmo būdu, spjauti ant savo pačių Konstitucijos ir įstatymų, tai ką jiems reiškia nurodyti taip elgtis ir smulkioms, satelitinėms valstybėlėms.

Tai, kas nutiko JAV per prezidento rinkimus, tarsi ženklas visiems su demokratų partija siejamų fondų išlaikytiniams, kad teisė daugiau nebeegzistuoja, Konstitucija skirta tik lochams, ir ateina nauja pasaulio tvarka, nepagrįsta jokiais sveiko proto kriterijais.

Ką jie nurodys, tą jiems lojalus pasaulis turės daryti: užsimanys - pareikalaus utilizuoti apsigimusius vaikus arba kas antrą gimusį sveiką vaiką arba paskleis ereziją, kad karvės bezdėdamos sukėlė globalų atšilimą, todėl visas jas reikia išgalabyti (Danijoje ir Lietuvoje jau buvo pasitreniruota su norkomis), ir visokie tapiniukai apsiputodami tai propaguos kaip absoliučias tiesas.

Sugalvos, kad reikia slėptis bunkeriuose po velėna nuo virusų, kurių niekas nematė bei niekaip nepajuto, ir Sorošo išperėti bei nupenėti klapčiukai skalys, kad kuo giliau užsikapstysime arčiau Žemės branduolio, tuo laimingesni ir sveikesni būsime, esą drebėti iš baimės ir yra tikroji demokratija bei tikroji laisvė. Faktiškai visi šie JAV ir ES fondų išlaikomi skalikai yra tarsi Šėtono penktoji kolona, pasiryžusi priešui atverti vartus į apsiaustą miestą.

Vienas Nepriklausomybės akto signataras, anksčiau bendražmogiškas vertybes propagavęs apžvalgininkas (Rimvydas Valatka), kaip niekur nieko viešai lyg ir siūlo iškrušti Konstituciją ir prievarta žmones skiepyti nuo niekam jokio ypatingo pavojaus nekeliančio virusiuko. Esą pagrindinis šalies įstatymas - tarsi rėtis: kaip nori, taip ir vartai.

Pamenu, prieš trisdešimt metų vienas iš laisvę atgaunančios tautos šūkių buvo „Ne prievartiniam gydymui!", o dabar jau tie patys rėksniai, kurių tada paklausę žmonės lindo po tankais, kaip niekur nieko kiaulių snukiais siūlo išsityčioti iš visko, ką anuomet išsikovojome.

Beliko tik pridurti, kad pastaruosius dvejus metus Rusija irgi nesnaudė. Vladimiras Putinas nuo pat 2019 m. pradžios lyg užkerėtas ėmė pliurpti apie dirbtinį intelektą ir stebuklingas skaitmenines technologijas. Ir ne tik tuščiažodžiavo, bet, kaip ir dera pacanui, atsakydamas už savo žodžius, šią ekonomikos šaką gerai prafinansavo.

Be to, prieš pat prasidedant vadinamajai pandemijai, Rusijos federacijos prezidentas savo ištikimą tarną Dmitrijų Medvedevą nei iš šio, nei iš to pakeitė ir ministru pirmininku padarė niekam iki tol politiniuose sluoksniuose nežinomą Michailą Mišustiną - atseit Meškiną dėl bajerio pakeitė Meškiuku.

Iš tikro tai ne joks meškiukas. M. Mišustinas iki tol vadovavo Rusijos Mokesčių inspekcijai ir ją per trumpą laiką sugebėjo taip efektyviai suskaitmeninti, kad ji tapo pavyzdžiu kitoms valstybėms, kaip mokestine prasme lengvai persekioti žmones.

Jei skaitmeninių technologijų pagalba nesunkiai galima persekioti vengiančius susimokėti mokesčius, ar, tarkim, alimentus, apmokėti komunalines paslaugas, tai lygiai taip pat lengvai galima persekioti žmones, kurie vengia kas metus ar kas pusmetį vakcinuotis arba jeigu, pavyzdžiui, keikiasi, girtauja, rūko viešosiose vietose, perdžia metro, kritikuoja valdžią arba sveikatos apsaugos sistemą, mėgsta rengtis ryškiais rūbais, užsiauginę per ilgus plaukus arba barzdas.

Ir dar vienas labai įdomus, netgi komiškas sutapimas: rusų Gamalėjaus instituto sukurta pirmoji pasaulyje vakcina nuo SARS-COV-2 lyg tarp kitko buvo pavadinta „Sputnik V" - vardu kosminio laivo, kurį Sovietų Sąjunga paleido į Žemės orbitą 1960-iais, kai mūsų planeta irgi buvo atsidūrusi po Metalinės Žiurkės ženklu. Šiuo aparatu į kosmosą pasiskraidyti buvo išsiųsti du šuniukai - Belka ir Strelka, taip pat dvi žiurkės, kurių vardus istorija nutyli, ir net 40 mažesnių pelių. Šauniai (o gal ir nelabai) pasiskrajoję, visi padarai tąkart saugiai nusileido į Žemę.

(Bus daugiau).

 

Parašykite savo komentarą:
  Skaityti komentarus (133)
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)
1. GODOS PRIE SUSKILUSIOS „GELDOS”
2. DEVYNERI METAI NELAISVĖJE (Milijonieriaus Vito Tomkaus interviu su milijardieriumi Raimondu Baranausku)
3. Sorošo tinklas Lietuvoje: Ką rašė „Respublika" apie Džordžą Sorošą prieš 15 metų (Sorošo sąrašas su naujomis „elitinėmis" pavardėmis)
4. Vitas TOMKUS: NUO ATGIMIMO IKI IŠSIGIMIMO
5. Vitas TOMKUS: JUOKAI JAU BAIGIASI, arba TEGYVULIUOJA PIDERALDEMOKRATIJA!
6. Globalistai atims mamą ir tėtį
7. Po vakcinos nuo COVID-19 - mirtis
8. N.Venckienė: Jie teisia, o aš vaidinu, kad tikiu
9. Algimantas Rusteika: Bakalaurų vyriausybė pasiilgo Rusijos
10. Po vakcinos nuo COVID-19 - mirtis
11. Globaliame pasaulyje nekorektiška vadintis lietuviu
12. Laukėt, kad Dulkys virusą patvarkytų?
13. Didina pensijas, o jos vis nekyla (su Vito TOMKAUS trigrašiu)
14. Ką jie dabar pasakytų žuvusiųjų artimiesiems?
15. Prieš 30 metų dėl laisvės buvome pasiruošę viskam
16. Nesiskiepysi nuo COVID-19 - greitai lėksi iš darbo?
17. Trečias bandymas padaryti V.Landsbergį... prezidentu
18. O.Strikulienė: KAPITOLIJAUS ŠTURMĄ INICIJAVO NE TRAMPAS
19. O jeigu karas?
20. Policijos veteranai užsigeidė privilegijų
21. Vitas TOMKUS: RINKTI AR NERINKTI?
22. Vakarams bus labai blogai, Lietuvai - tik blogai
23. Zigmas Vaišvila: Siaubiamiškio pasaka Nr.2 („Siaubiamiškio pasakų kūrėjas ir jo alaviniai kareivėliai")
24. Užkalti karstai kelia dar daugiau įtarimų (su Vito TOMKAUS trigrašiu)
25. Lengviau sukurti vakciną nuo Covid-19, nei ištirti bylą (su Vito TOMKAUS trigrašiu)

Dienos klausimas

Ar sekate susirgimų, mirčių nuo koronaviruso skaičius?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar karantinas pakeitė Jūsų apsipirkimo įpročius?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

-3   0 C

-1  0 C

 

 0  +1 C

+2 +3 C

+3 +4 C

 

+3 C  

1-6 m/s

1-5 m/s

 

0-5 m/s

       

Nuorodos