respublika.lt

 • Vito Tomkaus trigrašis: BADYKITĖS Į SVEIKATĄ!nuotraukos (833)

  Jeigu Šimonytė, Armonaitė ir kitos valdžios panelės taip mėgsta skiepyti mažus vaikus, lai pradžiai sau pasigimdo. Nebereikės lįst prie svetimų ir galės su savais eksperimentuoti:...

  2021 lapkričio 19 07:25:24

 • Ainis LIETUVIS: Negi teks seniams raitotis rankoves?nuotraukos (129)

  Kodėl mes, lietuviai, esame tokie ramūs tokiais neramiais laikais? Ar dėl slopinančių šiaurietiškų orų? Dėl katalikybės, skiepyjusios romumą? O gal mes jaučiamės per maži šiame...

  2021 lapkričio 18 13:30:33

 • Arvydas JUOZAITIS: KAS YRA FILOSOFIJA?nuotraukos (30)

  Tai ne mokslas, o išminties gyvybė, kuri visuomet daugiau negu mokslas. Kai klausiama, kur "dingo filosofija", iš kuriuos gimė visi mokslai, galime filosofiškai nusišypsoti - niekur. Nes...

  2021 lapkričio 18 11:13:14

 • Gintaras FURMANAVIČIUS: Apie ribasnuotraukos (224)

  Kai mokiausi devintoje ar dešimtoje klasėje, tarp bendraamžių labai išpopuliarėjo juodi vadinamieji „diplomatai" mokykliniams sąsiuviniams ir knygoms susidėti. Pamenu, juos kažkodėl...

  2021 lapkričio 18 07:30:41


1 2 3 ... 50

 • KONVENCIJA: Seimo pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen teigia, kad vertinant dėl Stambulo konvencijos Seime tvyrančias įtampas yra akivaizdu, jog teikti konvenciją ratifikavimui šiuo metu būtų labai rizikinga.
 • EKONOMIKA: Ekonomikos ir inovacijų ministrė Aušrinė Armonaitė įsitikinusi, kad Lietuvos ekonomika per COVID-19 pandemiją nenukentėjo, todėl valstybei reikėtų galvoti ne apie atsigavimą, o tolesnį augimą.
 • UŽSTATAS: Buvusiam koncerno „MG Baltic“ viceprezidentui Raimondui Kurlianskiui bus grąžintas 25.000 Eur užstatas, antradienį galutinai nusprendė Lietuvos apeliacinis teismas.
 • VAKCINOS: Dabartinės vakcinos nuo COVID-19 sunkiai susidoros su omikron atmaina, o sukurti naują veiksmingą skiepą prireiks kelių mėnesių, JAV vakcinų gamintojos „Moderna“ vadovas sakė laikraščiui „Financial Times“.
 • MEDIENA: Valstybinė miškų urėdija pirmadienį skelbė, kad pasibaigus medienos pardavimo aukcionui 2022 m. pirmajam pusmečiui, matomas didelis medienos poreikis rinkoje – planuojamas 238 mln. eurų uždarbis.
 • DUJOS: Gamtinės dujos gyventojams, priklausomai nuo suvartojimo, nuo sausio brangs 27–36%.
 • ŪKIAI: Statistikos departamento išankstiniais duomenimis, ūkių skaičius Lietuvoje per 10 metų sumažėjo 34 proc ir labiausiai sumažėjo ūkių, turinčių 2–5 ha, 1–2 ha ir 5–10 ha naudojamų žemės ūkio naudmenų (palyginti su 2010 m. – atitinkamai 52, 48 ir 34 proc.).
 • IŠLAIDOS: Per „Juodojo penktadienio“ išpardavimų dieną (lapkričio 26 d.) „Swedbank“ klientai apsipirkdami interneto parduotuvėse šįmet išleido bent 7,6 mln. eurų ir palyginus su praėjusių metų „Juoduoju penktadieniu“, interneto parduotuvėse išleista suma išaugo 19 proc., o lyginant su analogiška 2019-ųjų diena – užfiksuotos 2 kartus padidėjusios išlaidos.
 • PLĖTRA: Antradienio rytą prasidės Lietuvos žemės ūkio rūmų tarybos posėdis, kuriame bus aptariamas visam kaimui ir žemės ūkiui svarbus klausimas – Lietuvos žemės ūkio ir kaimo plėtros 2023-2027 m. strateginis planas.
 • POLITIKA: Vertinant Lietuvos politiką Kinijos ir Taivano atžvilgiu, dabartinę Lietuvos poziciją palaikė 34% apklaustųjų, nepalaikė – 41%, o dar 26% neturėjo nuomonės.
Daugiau

Dienos klausimas

Ar bijote naujos koronaviruso atmainos „Omikron"?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Jei Lietuvoje bus įvestas privalomasis skiepijimas kaip Austrijoje, kokie bus Jūsų veiksmai?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

-3 +3 C

-7 +1 C

 

-2 +5 C

-6 +1 C

-4 +2 C

 

-1 +2 C

0-9 m/s

0-6 m/s

 

0-8 m/s