respublika.lt

Už atlygį leidęs sukčiams naudotis jo banko sąskaita vyras pravėrė teismo duris

(2)
Publikuota: 2023 lapkričio 07 11:34:58, Eltos inf.
×
nuotr. 1 nuotr.
Asociatyvi Freepik nuotr.

Kauno apylinkės teismo Kauno rūmai pradėjo nagrinėti baudžiamąją bylą, kurioje sukčiams pinigus už atlygį galimai padėjęs išsigryninti vyras kaltinamas dėl nusikalstamu būdu įgauto turto įgijimo arba realizavimo.

 

Kaip rašoma teismo pranešime spaudai, R. M. kaltinamas, jog socialiniame tinkle „Facebook“, susirašinėdamas su ikiteisminio tyrimo metu nenustatytu asmeniu, susitarė, kad už piniginį atlygį leis pasinaudoti savo banko sąskaita – tai yra, kad į ją galės būti pervedamos lėšos ir R. M. vėliau jas išgrynins arba perves į kitas banko sąskaitas. Įtariama, jog žinodamas, kad pinigai gali būti gauti nusikalstamu būdu, R. M. į banko sąskaitą gavo 6600 eurų, kuriuos vėliau išgrynino, o dalį pervedė kitiems asmenims.

Įtariama, jog už kiekvieną pavedimą, didesnį kaip 1 000 eurų, kaltinamasis turėjo gauti 100–150 eurų uždarbį.

Pirmojo posėdžio metu kaltinamasis savo kaltės dėl įvykdytos nusikalstamos veikos nepripažino, teigdamas, jog nesuprato ir nežinojo, kad jo disponuojami pinigai galėjo būti gauti nusikalstamu būdu.

Už nusikalstamu būdu įgautą turtą vyrui gresia bauda, laisvės apribojimas, areštas arba laisvės atėmimas iki ketverių metų.

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
L
2
F

Sekite mus „Google“ naujienose.

Esame Facebook: būk su mumis Facebook

Esame Youtube: būk su mumis Youtube

Esame Telegram: būk su mumis Telegram

Parašykite savo komentarą:
 
Komentuoti
Skaityti komentarus (2)
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.

Dienos klausimas

Ar galima leisti kaliniams „atostogauti” - trumpam apsilankyti namuose?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Kurioje šalyje gyvena draugiškiausi žmonės?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti

Orų prognozė

Šiandien Rytoj Poryt

-1 +6 C

+1 +7 C

+1 +7 C

+5 +11 C

+6 +13 C

+7 +10 C

0-4 m/s

0-5 m/s

0-5 m/s