respublika.lt

Prie Demokratų frakcijos „Vardan Lietuvos“ prisijungė Seimo narė S.Lengvinienė

Publikuota: 2023 lapkričio 21 09:47:00, Eltos inf.
×
nuotr. 1 nuotr.
Silva Lengvinienė. Eltos nuotr.

Seimo narė dr. Silva Lengvinienė pasitraukė iš Laisvės partijos ir prisijungė prie opozicinės Seimo Demokratų frakcijos „Vardan Lietuvos“.

 

„Sprendimas palikti Laisvės partiją nebuvo lengvas, nors brendo jau ilgą laiką. Jos nariai – jauni, iniciatyvūs ir aktyvūs politikai, bet dirbant kartu išryškėjo, kad partijos prioritetas yra didmiesčių gyventojai, o regionai dažnai paliekami nuošalyje“, – Demokratų frakcijos pranešime žiniasklaidai sako S. Lengvinienė.

„Tarkim, palaikomos sveikatos įstaigų reformos, apribojančios svarbių paslaugų prieinamumą net ir mažesnių savivaldybių centruose, per mažai dėmesio skiriama švietimo iššūkiams spręsti, o frakcijos viduje pristabdomos mano iniciatyvos, atliepiančios vyresnio amžiaus ir mažesniuose miestuose bei kaimuose gyvenančių žmonių problemas“, – priduria parlamentarė.

S. Lengvinienė pažymi, kad su Demokratų sąjunga dalyvaus ir kitų metų Seimo rinkimuose.

„Turiu pažymėti, kad visą šį laiką girdėjau savo rinkėjus, kurie ragino priimti sprendimus ir rinktis labiau regionų gyventojų lūkesčius atliepiančią politinę jėgą. Visa tai įvertinusi ir gerai apgalvojusi nusprendžiau prisijungti prie Demokratų frakcijos „Vardan Lietuvos“ ir su šia politine jėga dalyvausiu Seimo rinkimuose“, – sako Seimo narė.

Frakcijos seniūno Sauliaus Skvernelio teigimu, artėjančių rinkimų kontekste S. Lengvinienės, kaip lyderės Kaišiadorių-Elektrėnų regione, prisijungimas sustiprins gyventojų pasitikėjimą Demokratų sąjunga.

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
L
3
F

Dienos klausimas

Ar vengiate vairuoti, kai keliuose prisnigta?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar dažnai perkate alkoholinius gėrimus savaitgalį?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti

Orų prognozė

Šiandien Rytoj Poryt

-8 -1 C

-10 -3 C

-8 -2 C

-6 -1 C

-8 -4 C

-4 0 C

0-3 m/s

0-3 m/s

0-6 m/s