respublika.lt

Skirmanto Malinausko melas ir „tiesa“ Su Vito TOMKAUS trigrašiu (316)

2021 balandžio 18 19:45:00
Respublikos inf.

Apiplėštos našlės Svetlanos stojo ginti jos ir Skirmanto a.a. dėdės Virginijaus Dulskio šeimos draugai, žinantys, kaip buvo iš tiesų. Į S.Malinauską viešai kreipėsi Virginijaus draugas Kęstas Makaravičius.

×
nuotr. 1 nuotr.
Skirmantas Malinauskas. Stasio Žumbio nuotr.

 

Pirmas Kęsto Makaravičiaus laiškas Skirmantui Malinauskui:

„Kai išgirdau istoriją apie Skirmanto dėdės, mano draugo velionio Virgio Dulskio apiplėštą našlę, supratau, kuo Skirmantukas kvėpuoja.

Vien tai, kad Skirmantas į savo dėdę Vitą Tomkų, vyresnį už jį 25 metais, nepagarbiai kreipiasi „tu", jau daug ką pasako apie žmogų. Faktas, kad beveik visa giminė, išskyrus Skirmanto senelį Juozą Dulskį, nekentė Virgio žmonos, vien dėl to, kad ji buvo rusakalbė, niekam nebuvo paslaptis. Skirmanto deklaruojamas padorumas ir principai atsiskleidžia turto dalybų kontekste. Nei Skirmanto močiutei, nei našlei, patyrusioms sūnaus ir vyro netektį, po tokios psichologinės traumos nebuvo net minčių apie palikimo dalybas. Turėjo praeiti kažkiek laiko, kad atslūgtų nervinė įtampa ir netekties skausmas. Būtent šiuo momentu Malinauskų giminė ir nutarė pasinaudoti.

Ne močiutei, palaidojusiai sūnų, o velionio sesei su sūneliu knietėjo kuo greičiau, pasinaudojant laidotuvėmis ir netekties skausmu išvargintos našlės būsena, užgrobti skanesnį ir didesnį turto gabalą. Kokia mama, palaidojusi sūnų, antrą dieną pradės galvoti, kaip iš marčios atsiimti padovanotas žemes? Bet Malinauskų giminė čia nesnaudė. Jau antrą dieną po laidotuvių nelauktai užgriuvo pas dar neatsigavusią našlę Svetlaną su reikalavimais skubiai pasidalinti turtą (velionio mamai pagal įstatymą priklausė 25 proc. turto).

Skirmanto padorumas būtent tuo momentu ir atsiskleidė, kai jis pasiūlė Svetlanai - arba ji notariškai atsisako Malinauskų giminės pageidaujamų žemių, arba jie kreipsis į teismą dėl turto padalijimo, ir leido suprasti, kad teisme gali iškilti klausimas, ar našlė nepridėjo savo rankos prie vyro mirties. Skirmantas pasakoja, kad buvo atsiimtos žemės (kurių tuometinė rinkos vertė buvo didesnė už našlei likusį turtą), o iš gailesčio ir nesvietiško padorumo butas su sodyba (kurią aš ir suradau bei padėjau nupirkti) atiteko našlei. Komentaras, kad žemės - vos ne kaip giminės simbolis ir gilus prisiminimas, buvo sugrąžintos į giminės rankas, bet dar buvo pabrėžta, kad mes iš padorumo palikome ir našlei „begalę" turtų.

Velionio sesuo, neprisidėjusi nė centu prie brolio laidotuvių, kartu su „padoriuoju" sūneliu Skirmantu pasinaudojo velionio mamos teise į 25 proc. palikimo ir našlės bejėgiškumu, išlupo taip geidžiamą palikimą ir labai abejoju, ar pasidalijo juo su dar vienu likusiu gyvu broliu Egidijumi.

Skirmantai, tu puikiai žinai bei pats matei Molėtuose, sodyboje, kiek Virgis su Svetlana turėjo tikrų, o ne menamų draugų. Mes visi puikiai viską prisimename ir daug žinome, todėl kad nuo tikrų draugų niekas nieko neslepia. NEDARYK GĖDOS SAVO VELIONIUI SENELIUI JUOZUI DULSKIUI. NEBŪK NIEKŠINGU NIEKALU."

S.Malinausko komentaras iš „Youtube":

„Po video pasirodė dar krūva Tomkaus kliedesių. Visa tai yra melas. Niekur nepaminima, kad kalbanti moteris yra ilgametė Tomkaus darbuotoja. Niekur nepaminima, kokia situacija buvo iki dėdės mirties (melas, kad santykiai buvo geri, melas, kad močiutė savo palikimo klausimą sprendė trys dienos po laidotuvių, melas, kad kažkas norėjo pasipelnyti).

Senelio ir močiutės žemės klausimas kilo po ilgo laiko, kai pati teta ėmė spausti kuo greičiau priimti palikimą. Kas yra „plėšikas" - tas, kuris paprašo savo palikimo dalies, ar tas, kuris sako: man nesvarbu įstatymas, negausi nieko? Ir tai sako senai moteriai. Močiutė atsiėmė šeimos žemes (senelio ir savo), kurios neparduotos iki šiol. Jos buvo dovanotos vaikams ir liko vaikams. Ne svetimai moteriai, kurios 16 metų nematėm.

Melas, kad mūsų šeima nelanko kapų. Dėdė, senelis, močiutė yra palaidoti tame pačiame kape, kurį mes ir prižiūrim. Būtent močiutė apmokėjo dėdės laidotuves. Neįsivaizduoju, koks moralinis išsigimėlis turi būti Vitas Tomkus, kad gindamas Švinių, sukurptų tokį purvą. Guodžia tik tai, kad visi tai mato, vertina ir daro išvadas. Apie jį taip pat. Ne tik šiaip skaitytojai, bet ir giminė. Dar niekada nesame sulaukę tiek palaikymo žinučių, skambučių, atsiprašymų už neadekvatumą vieno giminės atstovo pavažiavusiu stogu. Nieko, nei vieno cento nesu iš močiutės palikimo gavęs. Tai viskas, ką jis sugebėjo iškasti. Prieš 16 metų įvykusį mano močiutės ir jos marčios ginčą, kur neabejotinai gyniau močiutę, kuri buvo visiškai teisi. Tuo metu man buvo 23 metai."

Antras Kęsto Makaravičiaus kreipimasis į S.Malinauską:

„Yra padarai, kurie, padarę niekšybę, turi drąsos tai pripažinti ir atsiprašyti. Bet yra padarai tokie kaip tu. Pritaikęs psichologinį spaudimą apvogei našlę, o po močiutės mirties dar ir padėjai apvogti savo tikrą pusseserę Indrę, pasisavinęs jai skirtą kaupiamąjį draudimą, ką patvirtino jos mama Galina mano pokalbio su ja metu. Menkystos tradicijos buvo pratęstos.

Daug kartų pakartojai žodį melas, bet tai tavo pagrindinė taktika, kuri naudojama kuriant teisuolio įvaizdį prieš žmones, kurie nežino tikrosios istorijos.

Ką tu, snargliau, galėjai daugiau žinoti apie velionio dėdės ir jo žmonos santykius, kai matydavai dėdę du kartus per tris metus, o mes, draugai, kiekvieną savaitę, ir džiaugėmės jų gražiais santykiais? Faktas tas, kad per visą jų bendrą gyvenimą Virgis neilgai dirbo ir gaudavo pastovių pajamų, o Svetlana be jokių pertraukų buvo pagrindinė ir dažnai vienintelė šeimos biudžeto formuotoja. Prie tokių aplinkybių kita moteris būtų išsiskyrusi, o Svetlana gražiai gyveno ir finansavo jų bendrų idėjų įgyvendinimus.

Melas dėl močiutės? Iš tavo pusės taip, tai melas. Tik močiutė čia neužėmė pagrindinio vaidmens. Tą vaidmenį užėmei tu su savo mama, o prisidengėt močiute.

Gal atsimeni, kas pastatė tavo seneliui paminklą? Tai mūsų draugas, architektas Kęstas, kurio biure tu 3 dieną po laidotuvių darei spaudimą našlei dėl palikimo. Tą patį vakarą visi draugai sužinojo apie nedviprasmiškas tavo užuominas našlės atžvilgiu, jeigu ji nesutiks su Malinauskų reikalavimais. Tai gali patvirtinti ne viena dešimtis draugų, kurie pasibaisėjo tavo šeimos elgesiu. Ir kas šiuo atveju meluoja, nesunku išsiaiškinti suorganizavus susitikimą tarp žinančių aplinkybes žmonių.

Dėl žemių, tai jos buvo dovanotos konkrečiam vaikui, o ne vaikams, kaip tu bandai pateikti, o atsirado menkystų rankose.

O dėl laidotuvių finansavimo, tu jau visai nusipezėjai. Dar pasakyk, kad ir tavo mama prisidėjo.

Neužteko tau drąsos prisipažinti, kad dėl savo jaunystės pasielgei netinkamai, nors labiau tiktų žodis NIEKŠIŠKAI.

Pradėjęs meluoti nuo pat pradžių, tu jau bijai pakeisti savo melagysčių kryptį, nes visi sužinos tavo niekšišką esybę.

Turiu vilties, kad tavo vaikai, kurie dabar auga tokioje parazitinėje aplinkoje, nebus tokie menkystos kaip tu, o pasisems padorumo iš aplinkinių, nors ir svetimų."

Vito Tomkaus trigrašis: Niekad nepatiko rubuiliams užpakalių spardyti, kas moksleiviams vienas malonumas. Todėl nemaniau, kad solidžiame amžiuje pats tai darysiu. Bandžiau išvengti. Siūliau Skirmantui apiplėštos našlės atsiprašyti arba su manimi "vyriškai pasikalbėti", bet viskas kaip nuo žąsies vanduo! Tiksliau - kaip nuo savimylos žąsino. Net ir dabar, aiškindamasis santykius su a.a.Virgio draugais, Malinauskas vis mini mane, tarsi vėl ieškotų užuovėjos. Primenu, kad giminystės viešai išsižadėjau. Ne dėl to, kad priklausomai nuo konjunktūros mano "Respubliką" šmeižė, dar Sąjūdžio laikais smerkiančius laiškus spaudoje skelbė, dabar "VŽ" internete purvais teplioja, ir ne todėl, kad nekenčiu pasipūtėlių gobšių žmonių. Bėda ta, kad dėl savo darbo specifikos užgyvenau labai daug priešų, o Malinausko noras prieš laiką mane palaidoti paskatintų ir kitus "herojus" prisidėti prie priešlaikinės mano "agonijos". Tad norom nenorom tenka pademonstruoti, kas būna tiems, kurie pas mane per anksti su savo lopetomis renkas.

Daugiau apie tai skaitykite:

Tapinas VS Pukelis

TOMKUS VS MALINAUSKAS (2)

Skirmanto Malinausko ultimatumas našlei: JOKIO SUSITARIMO NEBUS!

ELITO NAUJIENOS: Skirmantas Malinauskas pasiskiepijo - skiepai suveikė iškart!!!

 

Parašykite savo komentarą:
 
Komentuoti
Skaityti komentarus (316)
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
Daugiau

Dienos klausimas

Kokiu būdu naudositės Galimybių pasu?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Didysis šeimų maršas jau šeštadienį. Ar dalyvausite?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
1. Sorošo tinklas Lietuvoje: Ką rašė „Respublika" apie Džordžą Sorošą prieš 15 metų
2. Vitas Tomkus: GEROVĖS VALSTYBĖ YRA PEDERASTŲ VALDŽIA PLIUS VISO PASAULIO SKAITMENIZACIJA! („Pederastais“ liaudis paprastai vadina tuos, kurie kenkia savo Valstybei)
3. „MARŠ, MARŠ, TRA-TA-TA!“
4. Olava STRIKULIENĖ: Lietuva 2146 m.: tegyvuoja „оно"
5. ŠEIMOS GYNIMO MARŠAS - LIETUVOS ŠANSAS AR KVAILIŲ VILTIS?
6. Bažnyčia stos mūru už šeimą
7. Vitas Tomkus: PIRMYN VERGAI NUŽEMINTIEJI, ATSTUMTIEJI, NUSKRIAUSTIEJI IR NUTEISTIEJI!
8. Arvydas JUOZAITIS: „Palaikau šeimos žygį. Reikia, kad jis būtų“
9. Goda JUOCEVIČIŪTĖ: Sveiki žmonės – kaip raupsuotieji
10. Vitas Tomkus: TĖVYNE, TAU MŪSŲ ŠIRDŽIŲ SUTARTINĖ!
11. DIDŽIOJI IŠPAŽINTIS
12. Vitas Tomkus: NE TAU, MARTYNAI, MĖLYNAS DANGUS!!!
13. Algimantas RUSTEIKA: Geras pensininkas - miręs pensininkas
14. Danutė ŠEPETYTĖ: Klausimas tautiečiui: ar dar ne per karštas vanduo?
15. Audrius BUTKEVIČIUS: Kam Dievas siunčia karvelį?
16. Skirmanto Malinausko melas ir „tiesa“
17. Vitas Tomkus: KADA KARAS?
18. Raimondas DIKČIUS: Koronapandemijos scenarijui – šimtas metų
19. Nuo šiol VLKK draus žodį „pederastas“
20. Vitas TOMKUS: „Musė maišė, musė maišė, uodas vandens nešė!“
21. Vito TOMKAUS Sekmadieninis pamokslas, buvusiam giminaičiui Skirmantui MALINAUSKUI
22. Vitas Tomkus: SUBINLAIŽIŲ „AUKSO AMŽIUS“
23. DEVYNERI METAI NELAISVĖJE (Milijonieriaus Vito Tomkaus interviu su milijardieriumi Raimondu Baranausku)
24. Vitas Tomkus: RINKTI AR NERINKTI?
25. Vitas Tomkus: O AŠ IR TOLIAU PALAIKYSIU RUSIJĄ, NORS VISI PASIUSKIT!
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+12 +15 C

+9 +15 C

 

+6 +12 C

+17 +20 C

+11 +20 C

 

+12 +18 C

0-4 m/s

0-5 m/s

 

0-5 m/s

       

Nuorodos