Žalgiriečiai iš Rusijos parsivežė antrąją pergalę Eurolygoje

(0)
Publikuota: 2020 spalio 10 23:04:51, Zalgiris.lt inf.
×
Žalgiris.lt nuotr.

Į šeštadienį nukeltose Eurolygos antrojo turo rungtynėse Kauno „Žalgirio" krepšininkai iškovojo pergalę. Žalgiriečiai išvykoje nugalėjo Maskvos srities „Chimki" komandą 84:70 (17:20, 24:12, 26:16, 17:22).

Pirmosiomis minutėmis žalgiriečių metimai nebuvo taiklūs ir „Chimki" pirmavo 2:9. Galiausiai Mariaus Grigonio ir Roko Jokubaičio agresyvūs veiksmai buvo vainikuoti taškais (6:11). Pirmąjį „Žalgirio" tritaškį pataikė Artūras Milaknis, o tarp Pauliaus Jankūno baudų metimų įsiterpė ir Augustine‘o Rubito dvitaškis iš po krepšio - 15:18. Pirmąjį kėlinį užbaigė Luko Lekavičiaus baudų metimai - 17:20.

„Chimki" antrojo kėlinio pradžioje buvo įgijusi 9 taškų pranašumą (17:26), bet tada M.Grigonis, Thomasas Walkupas ir A.Milaknis smeigė po tritaškį - 26:28. Netrukus T.Walkupas lygino rezultatą bei rezultatyviais perdavimais kūrė progas A.Rubitui ir Nigelui Hayesui. „Žalgirio" spurtą 19:4 užbaigė A.Milaknio tritaškis ir dar du A.Rubito taškai (38:30), o pirmąją rungtynių pusę užbaigė Steve‘o Vasturios tritaškis po A.Rubito trečiojo rezultatyvaus perdavimo - 41:32.

Trečiąjį kėlinį M.Grigonis pradėjo 5 taškais iš eilės, N.Hayesas pridėjo metimą su sireną - 48:32. Šis duetas pratęsė gerą atkarpą taikliais tritaškiais ir provokavo Rimo Kurtinaičio minutės pertraukėlę - 54:34. N.Hayesas ir po jos smeigė tritaškį, iš vidutinio nuotolio pataikė R.Jokubaitis, o kamuolį perėmęs A.Milaknis pelnė lengvus taškus - 61:42. Kėlinio pabaigoje A.Rubitas pelnė 4 taškus ir asistavo L.Lekavičiaus metimui - 67:48.

Prasidėjus paskutiniam ketvirčiui žalgiriečiai stabtelėjo ir varžovai artėjo 56:67. Tylą nutraukė M.Grigonio tritaškis, bet „Chimki" spurtas prasitęsė iki 3:15 (63:70). Šeimininkų zoninę gynybą įveikė A.Milaknio ir M.Grigonio tritaškiai, o greitoje atakoje pasižymėjo N.Hayesas - 78:65. Galiausiai mačą uždarė A.Rubito, N.Hayeso ir M.Grigonio taškai - 84:70.

„Žalgiris": M.Grigonis 21 (5/8 trit.), N.Hayesas 15, A.Milaknis 14 (4/6 trit.), A.Rubitas 12 (5 atk. kam., 4 rez. perd.), T.Walkupas 5 (6 rez. perd., 2 per. kam.), P.Jankūnas 4, L.Lekavičius 4, R.Jokubaitis 4, S.Vasturia 3, M.Gebenas 2 (6 atk. kam., 2 per. kam.).

„Chimki": J.Jerebko 23 (12 atk. kam.), D.Bookeris 14 (5 atk. kam., 4 rez. perd.), V.Odinokovas 11, V.Zaytsevas 10 (4 rez. perd.).