respublika.lt

Po „Ryto“ sparnu – „Kibirkštis“ ir administracijos stiprinimas

2021 lapkričio 08 19:20:13
rytasvilnius.lt inf.

Vilniaus „Rytas", klubo dalininkų sprendimu, imasi Vilniaus „Kibirkšties" moterų komandos vadybos ir stiprina savo administracijos komandą.

×
nuotr. 1 nuotr.
Po „Ryto“ sparnu – „Kibirkštis“ ir administracijos stiprinimas. rytasvilnius.lt nuotr.

 

„Bendradarbiaudami su Lietuvos krepšinio federacija ir „Ryto" klubu norime pakelti Vilniaus moterų krepšinį į dar aukštesnį lygį ir sukurti kuo efektyvesnę valdymo sistemą sostinėje. Vilnius turi gilias krepšinio tradicijas, klubus, kurie garsina ir Vilnių, ir Lietuvą. Taip pat miestas turi moterų krepšinio flagmaną „Kibirkštį", kurios vadybos nuo šiol imsis „Rytas". Vilniaus miesto savivaldybė yra „Kibirkšties" dalininkė ir didžiausia finansuotoja, tad norėtume, kad šioje komandoje rungtyniautų geriausios Lietuvos krepšininkės, o komanda sudarytų rinktinės pagrindą", - kalbėjo Vilniaus vicemeras Valdas Benkunskas.

Nuo 2020 m. spalio mėn. direktoriumi tiek „Ryte", tiek „Kibirkštyje" dirbęs Justas Jankauskas, nuo šiol vadovaus tik moterų sostinės klubui, kuriam keliamas tikslas ateinančiais metais kautis moterų Europiniame turnyre.

„Džiaugiuosi ir priimu šį „Ryto" dalininkų patikėtą iššūkį. Šimtu procentu ketinu atsiduoti „Kibirkščiai", kadangi labiau noriu koncentruotis į moterų komandos sportinius tikslus ir prisidėti prie šios ekipos integravimo į „Ryto" organizaciją, o tam dabar reikės daugiau žmogiškųjų išteklių", - teigia „Kibirkšties" direktorius J.Jankauskas.

Paskutiniuosius metus administracijos resursus stiprinęs „Rytas" į sporto skyrių pasikvietė Donatą Zavacką, komercijos komandą papildė Gintaras Žukas, o jaunimo ugdymo programai vadovauja Mindaugas Noreika. Dabar „Kibirkščiai" vadovaus tik į jos valdymą susikoncentravęs J.Jankauskas.

Nuo lapkričio 8 d. „Ryto" klube vykdančiojo direktoriaus pareigas perims tarptautinėje verslo srityje dirbęs ir „AXIS Tech" teisininkų komandai vadovavęs Jaroslavas Latušinskij, kuris bus atsakingas už efektyvius administracijos valdymo procesus ir finansų valdymą.

„Pirmiausia, esu be galo laimingas turėdamas galimybę dirbti savo gimtojo miesto krepšinio komandoje, esu didelis šios ekipos fanas ir narystės turėtojas, - teigia naujasis „Ryto" vadovas J.Latušinskij. - Nebijau jokių iššūkių ir esu pasirengęs atiduoti daug savo laiko. Sieksiu pritaikyti turimą patirtį verslo srityje bei drauge daug dirbsime tam, jog „Rytas", kaip organizacija, galėtų tvirtai judėti į priekį."

 

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
L
0
F
  • ATSAKOMYBĖ: Advokatas Ignas Vėgėlė ir viešoji įstaiga Sveikatos teisės institutas sako svarstantys galimybę reikalauti valstybės ir konkrečių institucijų, sprendimų priėmėjų atsakomybės dėl žalos, kurią, jų teigimu, dėl pandemijos valdymo priemonių patyrė visuomenė.
  • ELEKTRA: Energetikos viceministrė Inga Žilienė sako, kad derybos su Švedija dėl pasidalijimo perteklinėmis elektros gamintojų pajamomis dar tebevyksta - Lietuva iš Švedijos importuoja daugiausia elektros.
  • VERTĖ: Medicinos ir mokslo įrangą gaminanti įmonė „Thermo Fisher Scientific Baltics“, kurios vertė pasiekė 6,06 mlrd. eurų, laikoma vertingiausia bendrove Baltijos šalyse, nusprendė trijų šalių ekspertai.
  • STELOS: Vilniaus Antakalnio kapinėse pradėta ruoštis stelų nukėlimo darbams - trečiadienį ketinama čia ant takų pilti smėlį, kad jais galėtų pravažiuoti transportas.
  • MOKYTOJA: Astra Genovaitė Astrauskaitė iš mokytojos pareigų Vilniaus „Juventos“ gimnazijoje turėtų būti atleista šiomis dienomis, įstaigoje bus atliktas platesnis tyrimas, sako Vilniaus vicemeras Tomas Gulbinas.
  • NEPRITARĖ: Seimo Biudžeto ir finansų komitetas nepritarė siūlymui leisti Valstybinės mokesčių inspekcijos darbuotojams savarankiškai stabdyti ir tikrinti transporto priemones, kai įtariamas su mokesčiais susijęs pažeidimas.
  • KRIZĖ: Trišalė taryba padarė dviejų dienų pertrauką aptariant naujos redakcijos Civilinės saugos įstatymo projektą, numatantį atlygį bei kitas sąlygas darbuotojams, pasitelkiamiems valdyti krizes bei šalinti jų padarinius.
  • RINKIMAI: Druskininkų meras Ričardas Malinauskas antradienį vakare paskelbė, kad įregistravo politinį komitetą „Už Druskininkus“, su kuriuo ir eis į artėjančios savivaldos rinkimus.
  • ŽVALGYBA: Konstitucinis Teismas trečiadienį pagal opozicijos parlamentarų kreipimąsi pradeda nagrinėti bylą dėl žvalgybos kontrolieriaus.
  • INICIATYVA: Kultūros ministras Simonas Kairys kartu su Latvijos, Estijos ir Lenkijos kolegomis ragina riboti Europos Sąjungos šalių jurisdikcijoje esančių palydovų naudojimą Rusijos propagandai už Europos ribų.
Daugiau

Dienos klausimas

Ar teisingas konservatorių sprendimas išmesti M.Majauską iš partijos?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Kurį iš šių kandidatų norėtumėte matyti Vilniaus meru?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

-8 0 C

-10 -5 C

 

-9 -2 C

-6 0 C

-7 -4 C

 

-3 -1 C

0-3 m/s

0-2 m/s

 

0-4 m/s