Po „Ryto“ sparnu – „Kibirkštis“ ir administracijos stiprinimasnuotraukos

2021 lapkričio 08 19:20:13

Vilniaus „Rytas", klubo dalininkų sprendimu, imasi Vilniaus „Kibirkšties" moterų komandos vadybos ir stiprina savo administracijos komandą.

 

„Bendradarbiaudami su Lietuvos krepšinio federacija ir „Ryto" klubu norime pakelti Vilniaus moterų krepšinį į dar aukštesnį lygį ir sukurti kuo efektyvesnę valdymo sistemą sostinėje. Vilnius turi gilias krepšinio tradicijas, klubus, kurie garsina ir Vilnių, ir Lietuvą. Taip pat miestas turi moterų krepšinio flagmaną „Kibirkštį", kurios vadybos nuo šiol imsis „Rytas". Vilniaus miesto savivaldybė yra „Kibirkšties" dalininkė ir didžiausia finansuotoja, tad norėtume, kad šioje komandoje rungtyniautų geriausios Lietuvos krepšininkės, o komanda sudarytų rinktinės pagrindą", - kalbėjo Vilniaus vicemeras Valdas Benkunskas.

Nuo 2020 m. spalio mėn. direktoriumi tiek „Ryte", tiek „Kibirkštyje" dirbęs Justas Jankauskas, nuo šiol vadovaus tik moterų sostinės klubui, kuriam keliamas tikslas ateinančiais metais kautis moterų Europiniame turnyre.

„Džiaugiuosi ir priimu šį „Ryto" dalininkų patikėtą iššūkį. Šimtu procentu ketinu atsiduoti „Kibirkščiai", kadangi labiau noriu koncentruotis į moterų komandos sportinius tikslus ir prisidėti prie šios ekipos integravimo į „Ryto" organizaciją, o tam dabar reikės daugiau žmogiškųjų išteklių", - teigia „Kibirkšties" direktorius J.Jankauskas.

Paskutiniuosius metus administracijos resursus stiprinęs „Rytas" į sporto skyrių pasikvietė Donatą Zavacką, komercijos komandą papildė Gintaras Žukas, o jaunimo ugdymo programai vadovauja Mindaugas Noreika. Dabar „Kibirkščiai" vadovaus tik į jos valdymą susikoncentravęs J.Jankauskas.

Nuo lapkričio 8 d. „Ryto" klube vykdančiojo direktoriaus pareigas perims tarptautinėje verslo srityje dirbęs ir „AXIS Tech" teisininkų komandai vadovavęs Jaroslavas Latušinskij, kuris bus atsakingas už efektyvius administracijos valdymo procesus ir finansų valdymą.

„Pirmiausia, esu be galo laimingas turėdamas galimybę dirbti savo gimtojo miesto krepšinio komandoje, esu didelis šios ekipos fanas ir narystės turėtojas, - teigia naujasis „Ryto" vadovas J.Latušinskij. - Nebijau jokių iššūkių ir esu pasirengęs atiduoti daug savo laiko. Sieksiu pritaikyti turimą patirtį verslo srityje bei drauge daug dirbsime tam, jog „Rytas", kaip organizacija, galėtų tvirtai judėti į priekį."

 

"Respublikos" leidiniai", Smetonos g. 2, Vilnius, l , l , l info@respublika.net