Krepšinio Čempionų lygos įkrintamųjų varžybų rungtynės tarp Holono „Hapoel" (Izraelis) ir Trapanio „Shark" (Italija) baigėsi dar pirmajame kėlinyje. Subyrėjusioje Trapanio ekipoje tiesiog neliko kam žaisti.
Iš finansinių problemų užkluptos komandos išsilakstė krepšininkai, tad buvo apskritai abejojama, ar „Shark" atvyks į Bulgariją, kur „Hapoel" žaidžia namų rungtynes. Atvyko, bet sudėtyje buvo tik penki žaidėjai. Trys iš jų dėl neaiškių priežasčių greitai paliko aikštelę, neatlikę nė vieno metimo į krepšį. Liko tik 17-metis Frančeskas Martinelis (Francesco Martinelli) ir 18-metis Luidžis Patis (Luigi Patti).
Pagal FIBA taisykles dviese galima žaisti, tad cirkas tęsėsi. Jis buvo nutrauktas, kai L.Patis gavo penktąją pražangą. Tuo metu „Hapoel" pirmavo 38:5, iki pirmojo kėlinio pabaigos buvo likusios 3 min. 6 sek.
Čempionų lygos įkrintamosiose varžybose žaidžiama iki dviejų pergalių, bet turnyro organizatoriai paskelbė, kad šioje poroje cirkas jau baigėsi. Tai vėlgi nulėmė FIBA taisyklės, teigiančios, kad serija nutraukiama, jei kažkuri komanda nebaigia rungtynių, nes sudėtyje turi tik vieną krepšininką.
„Hapoel" pateko į „Top 16" etapo I grupę, o tai aktualu Vilniaus krepšinio sirgaliams, nes šioje grupėje žais ir „Rytas". Kompanijoje yra ir Stambulo „Galatasaray" (Turkija), o ketvirtas klubas dar nežinomas. Dėl kelialapio į I grupę varžosi Le Mano „Sarthe Basket" (Prancūzija) ir „Mersin" (Turkija). Pirmąsias šių komandų rungtynes 92:65 laimėjo išvykoje žaidę „Sarthe Basket" krepšininkai.
Prie „Top 16" etapo priartėjo Mareko Blaževičiaus atstovaujamas Bursos klubas „Tofas" (Turkija), namie 89:75 nugalėjęs „Cholet" (Prancūzija) ekipą. M.Blaževičius pelnė 12 taškų ir atkovojo 6 kamuolius.