respublika.lt

Paulina Paukštaitytė ir jos prisipažinimas meilėje

2022 rugpjūčio 13 16:42:02
Jurga DRUNGILAITĖ

Dainų kūrėja ir atlikėja Paulina Paukštaitytė kartu su Vaidu Baumila pristato bendrą dainą „Įsimylėjau". Šį kūrinį galima išgirsti ir Agnės Marcinkevičiūtės režisuotoje lietuviško kino juostoje - „Savas, svetimas, mylimas".

×
nuotr. 1 nuotr.
Paulina Paukštaitytė ir Vaidas Baumila pristato bendrą dainą „Įsimylėjau“, sužavėjusią naujausio lietuviško filmo kūrėjus. Paulinos Paukštaitytės asmeninio archyvo nuotr.

 

„Šią dainą parašiau dar karantino metu. Dažnai kiekviena mano emocija būna užfiksuota dainoje, kūryba man yra terapija. Norėjosi gyventi šia meilės emocija, tad parašiau tikrai, jautriai, aiškiai ir trumpai, kaip jaučiuosi gyvendama didelėje meilėje. Šią dainą parašiau aš, kiek vėliau prisidėjo ir Vaidas, kuris dainoje papasakojo, kaip meilėje gali jaustis ne tik moterys, bet ir vyrai, ką dažniausiai jiems yra sunku pripažinti", - apie dainos kūrimo procesą pasakojo P.Paukštaitytė.

Atlikėja prisipažino, jog savo naujoje dainoje ji tiesiog girdėjo V.Baumilos balsą. „Tuomet netikėtai draugų kompanijoje susitikome su Vaidu ir jam pasiūliau paklausyti šios dainos, jam ji labai patiko, todėl jis sutiko prisidėti", - apie tai, kaip daina pavirto duetu su V.Baumila, prisimena atlikėja.

Muzikos mėgėjų jau įvertintas kūrinys skamba ir naujoje lietuviško kino juostoje - ,,Savas, svetimas, mylimas". „Filmas yra apie tikrą meilę. Vaidas jame atliko vieną pagrindinių vaidmenų, o šios dainos tema labai atitiko filmo siužetą. Viskas sutapo taip, kad mūsų daina ir šis filmas pasirodė tuo pačiu metu", - sakė Paulina.

„Su Vaidu esame puikūs bičiuliai. Kartu filmuotis dainos „Įsimylėjau" vaizdo klipe buvo be galo lengva. Jis yra labai profesionalus, puikiai mokantis dirbti prieš kamerą ir mokantis sukurti jaukią darbo atmosferą", - gražius žodžius apie V.Baumilą sakė Paulina.

Kokią žinutę ji nori perduoti klausytojams? „Jeigu esate ką nors įsimylėję ir nedrįstate prisipažinti, viskas labai paprasta, tiesiog nusiųskite jiems šią dainą ir mes tai padarysime už jus", - šypsosi Paulina.

 

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
L
2
F
  • KAINOS: Lietuvos energetikos agentūros duomenimis, pastarąją savaitę Lietuvoje elektros kaina mažėjo 19 proc., dujų kaina mažėjo 5 proc., o benzino vidutinė kaina (1,650 Eur/l) 7 savaitę iš eilės yra mažesnė už dyzelino (1,764 Eur/l).
  • BIUDŽETAS: Vyriausybė penktadienį posėdyje pritarė 2023 metų valstybės biudžeto projektui, kitą savaitę jis bus teikiamas Seimui.
  • MARŠRUTAS: Didžiausioje Klaipėdos uosto krovos kompanijoje „Klasco“ ateityje bus perkraunamos Lenkijos rinkai skirtos anglys – taip bandoma, ar toks jų gabenimo maršrutas yra perspektyvus, sako bendrovės vadovas Vytautas Štumbergas.
  • DRAUDIMAS: Nors pirmais pandemijos metais draudimo rinkoje buvo stebimas augimo sulėtėjimas, 2021-aisiais Lietuvoje registruotos draudimo įmonės uždirbo 45,2 mln. eurų, o brokerių bendrovės – beveik 9 mln. eurų, praneša Lietuvos statistikos departamentas.
  • KINAS: Spalio 12 ir 13 d. Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka kviečia į festivalio „Nepatogus kinas“ renginius.
  • DOSNUMAS: Naujausiais pasaulinio dosnumo indekso („World Giving Index“) duomenimis, lietuvių dosnumo rodikliai stipriai paaugo ir pagal šiemet pristatytą reitingą yra aukščiausi nuo pat indekso sudarymo pradžios - net 37 proc. lietuvių pernai įsitraukė į labdaringas veiklas, o tarp 119 tyrime dalyvavusių valstybių Lietuva užėmė 83 vietą.
  • TAUPYMAS: Lietuvos bankas, atlikęs apklausą, skelbia, kad kas antras namų ūkis nurodo galimą finansinės padėties pablogėjimą kaip priežastį taupyti – dauguma namų ūkių vis dar nėra sukaupę rekomenduojamo 3–6 mėn. pajamų rezervo.
  • GAISRAI: Šiemet per devynis metų mėnesius kilo daugiau gaisrų, tačiau žuvusiųjų skaičius yra žemiausias per pastaruosius 19 metų, pranešė Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas.
  • KARIAI: Kroatija kitąmet atsiųs karių į Lietuvoje, Rukloje, dislokuotą NATO tarptautinį batalioną, pranešė šios šalies užsienio reikalų ministras Gordanas Grličius-Radmanas.
  • RINKIMAI: Penktadienį prasideda 2023 metų savivaldybių tarybų ir merų rinkimų kampanija, rinkimai vyks kovo 5 dieną.
Daugiau

Dienos klausimas

Ar reikia PVM lengvatos daiktų remontui (buitinei technikai, galanterijai, drabužiams ir t.t.)?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Kiek per paskutinį mėnesį padidėjo jūsų elektros sąskaitos?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+6 +14 C

+7 +13 C

 

+8 +12 C

+11 +17 C

+12 +17 C

 

+11 +12 C

0-9 m/s

0-6 m/s

 

0-6 m/s