respublika.lt

10 faktų, kurių nežinojote apie Martyną Levickį

(0)
Publikuota: 2014 gruodžio 15 07:49:20, Eimantė JURŠĖNAITĖ
×
nuotr. 1 nuotr.
Martynas Levickis. Irmanto Sidarevičiaus nuotr.

Akordeono virtuozas Martynas Levickis (24), gyvenantis tarp Lietuvos ir Jungtinės Karalystės, ir toliau sėkmingai garsina gimtosios šalies vardą. Tačiau šįkart ne apie Martyno pasiekimus. Jis atskleidė keletą faktų apie save, kurių galbūt dar nežinojote.

 

Martynas nemėgsta laukinio vandens, todėl beveik neįmanoma pamatyti jo besimaudančio ežere ar upėje, nors maudynės šiltųjų kraštų jūrose jam vienas malonumas.

Pats vaikinas pripažįsta, kad turi keletą ydų, visgi didžiausia jo blogybė - nepaaiškinamas vėlavimas.

Akordeono virtuozas labiausiai mėgsta gaminti troškinį iš jūros gėrybių, žuvies ir daržovių. Tačiau, kaip pats juokauja, jo šaldytuve labiausiai paplitęs... pelėsis! „Kad ir kaip tai bjauriai skambėtų, dažnai nutinka, kad užsilieka pavienių produktų, kurių nepanaudoju ruošdamas vakarienę. O man nuolat tenka keliauti, todėl po kelių savaičių sugrįžus namo tenka viską išmesti ir kruopščiai išvalyti šaldytuvą. Dėl šios priežasties stengiuosi jį pildyti asketiškai“, - sakė žinomas muzikantas.

M.Levickis juokauja, kad yra labai stiprus, vis dėlto jaučia silpnybę saldumynams ir nesveikiems užkandžiams.

Garsiojo akordeonininko credo - nesivadovauti jokiais credo. „Nors gyvenime reikalingos taisyklės ir nuostatos, būna momentų, kai jų reikia išsižadėti, ieškoti kompromisų arba numojus ranka pradėti viską iš naujo“, - įsitikinęs jis.

Daug pasaulio matęs muzikantas, viešėdamas Japonijoje, buvo vaišinamas žalia arkliena, tačiau jos atsisakė, o Korėjoje paragavęs žalios jautienos su pagardais, jos skonio negali pamiršti iki šiol. Vis dėlto bene ryškiausiai atmintyje įsirėžė nemalonus prisiminimas, kai Meksikoje jis buvo apsinuodijęs vandeniu ir nuo to kentėjo apie porą savaičių.

Prieš koncertą Amerikoje Martynas buvo užmigęs užkulisiuose, laimė, ant scenos pasirodė laiku.

Martyno ūgis - 184 cm, batų dydis - 44.

Vaikinas apskaičiavo, kad vidutiniškai per dieną repetuodamas po 4 valandas ir per metus sugrodamas mažiausiai 100 koncertų, trunkančių bent valandą, jis su akordeonu praleidžia 1560 valandų, arba 65 paras, per metus.

„Kolekcionuoju banknotus ir monetas iš įvairių šalių, bet į ekspozicijas nedėlioju jų. Taip pat mėgstu rinkti kankorėžius ir jūros akmenis ar medžius, taip būdamas net ir didžiausiame mieste galiu prisiartinti prie gamtos“, - šypsojosi akordeono meistras.

Geriausias šių metų Martyno pirkinys - automobilis.

Martynas labai nemėgsta melo, pavydo ir išsisukinėjimo, taip pat niekada nesupranta, kodėl žmonės būna agresyvūs ar isteriški, nors suvokia, kad pasitaiko visiems.

Parengta pagal priedą „Laisvalaikis“

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
L
0
F

Sekite mus „Google“ naujienose.

Esame Facebook: būk su mumis Facebook

Esame Youtube: būk su mumis Youtube

Esame Telegram: būk su mumis Telegram

Parašykite savo komentarą:
 
Komentuoti
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.

Dienos klausimas

Ar Lietuvoje reikėtų uždrausti priiminėti studentus iš užsienio?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar naudojatės dirbtiniu intelektu?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti

Orų prognozė

Šiandien Rytoj Poryt

+11 +20 C

+11 +19 C

+13 +19 C

+16 +25 C

+16 +25 C

+18 +20 C

0-6 m/s

0-7 m/s

0-5 m/s