respublika.lt

Ką žada žvaigždės šeštadieniui? (Gegužės 28 d.)

2022 gegužės 27 22:00:00
ELTA

Astrologinė prognozė gegužės 28-ajai, šeštadieniui.

×
nuotr. 1 nuotr.
Pixabay nuotr.

 

AVINAS. Tai diena, kai norėsis pasimėgauti žemiškais malonumais, pasigėrėti gamta. Jeigu domitės nekilnojamojo turto rinka, technika, galite rasti viliojamą variantą. Galbūt net susitarsite dėl konkretaus sandorio.

JAUTIS. Pasižymėsite didesniu jautrumu, nuotaikų kaita. Labai rūpės artimo žmogaus, draugų reikalai. Keistą pasiūlymą turbūt priimsite net negalvodami, su kuo sutinkate. Tausokite savo ir kitų nervus.

DVYNIAI. Nederėtų šiai dienai prisiplanuoti per daug veiklos ir susitikimų. Jūsų organizmui reikia poilsio, o ir psichologiškai nesate tvirti. Verčiau užsiimkite ramia veikla. Gerai atpalaiduotų buvimas gamtoje.

VĖŽYS. Gana smagus jums turėtų būti šis šeštadienis, jeigu turite gerų draugų ir esate suplanavę bendrą pasibuvimą. Drąsiai galite organizuoti piknikėlį, vykti į gamtą, ekskursiją ar pan.

LIŪTAS. Regis, jums šiandien teks tolokai vykti, rimtai padirbėti arba pasirodyti prieš reiklią publiką. Turėtų neblogai seksis. Visgi ramus savaitgalio atsipalaidavimas mažai tikėtinas.

MERGELĖ. Jus domins kelionės, svetimos kultūros, parodos, tarptautiniai renginiai. Jei visgi niekur nevykstate ir nesate išvykę, tai prilipsite prie interneto ir virtualiai keliausite arba darbuositės.

SVARSTYKLĖS. Kils pagunda išlaidauti. Kita vertus, būsite linkę perdaryti panaudotus daiktus, daryti antrinį dizainą, taisyti, persiūti, apsiūti ir pan. Galite pademonstruoti išmonę ir sutaupyti. Tiesa, jūsų užsiėmimai ir originalumas ne visiems patiks.

SKORPIONAS. Laisvalaikį leiskite su gyvenimo partneriu, artimu žmogumi, jeigu norite, kad tie santykiai teiktų daugiau džiaugsmo arba tiesiog padaugėtų santarvės. Venkite ginčų dėl skirtingų nuomonių.

ŠAULYS. Būtų puiku, kad skirtumėte daugiau dėmesio savo augintiniams arba pasavanoriautumėte gyvūnų globos organizacijoje. Pasirūpinkite ir savo išvaizda, sveikata, gyvenimo būdu.

OŽIARAGIS. Gana smagi ir turininga dienelė, ypač jei esate įsimylėję ar degate noru pademonstruoti savo arba vaikų talentus, laimėti gerbėjų, publikos dėmesį. Apskritai, galite iškrėsti kažką jums nebūdinga ir nustebinti kitus.

VANDENIS. Jus vilios gamta arba jaukus poilsis namuose arba sodyboje. Jeigu norite geresnio sutarimo su artimaisiais, derėtų rasti bendrą interesą, o ne kitą žmogų versti prisitaikyti ir sutikti su jūsų požiūriu.

ŽUVYS. Šiandien noriai bendrausite su kaimynais, giminaičiais ar kt. Nors gali kilti ginčų, pasidalijimais informacija ir išgyvenimais jums pravers. Galimas papildomas uždarbis arba naudingas apsipirkimas.

Laikraščių prenumerata internetu

  • ATAKOS: Kibernetinės atakos prieš Lietuvos institucijas ir verslą nuslopo, bet ekspertai pasirengę jų atsinaujinimui, sako Nacionalinio kibernetinio saugumo centro laikinasis vadovas Jonas Skardinskas.
  • TARNYBA: Nuolatinę privalomąją pradinę karo tarnybą baigė 800 karių, jie papildė kariuomenės aktyvųjį rezervą.
  • PALMĖS: Verslininkas Antanas Bosas ir jo sutuoktinė Daina Bosas laimėjo bylą teisme dėl iš kito verslininko įsigytų bei neprigijusių palmių.
  • KREPŠINIS: Panevėžio „Lietkabelio“ komanda pradėjo rikiuoti gretas artėjančiam sezonui: LKL vicečempionai pratęsė sutartį dar dvejiems metams su kapitonu Vyteniu Lipkevičiumi.
  • PASIENIS: Valstybės sienos apsaugos tarnybos vadas Rustamas Liubajevas tvirtina, kad, atsižvelgiant į lengvėjančią situaciją Lietuvos–Baltarusijos pasienyje, kai sumažėjęs migrantų, norinčių patekti į Lietuvą, srautas, yra mažinamas ir sienos apsaugos pajėgų skaičius.
  • FINANSAVIMAS: Krašto apsaugos ministerija penktadienį pranešė patrigubinusi šaulių finansavimą, lėšų skirta ginklams, ekipuotei, įrangai įsigyti.
  • ARCHITEKTŪRA: Lietuvoje nuo kitų metų bus teikiami Nacionaliniai architektūros apdovanojimai, kuriais siekiama atkreipti visuomenės dėmesį į kokybiškiausią Lietuvos architektūrą.
  • DEKLARAVIMAS: Žemės ūkio ministerija primena, kad liepos 8 dieną baigiasi žemės ūkio naudmenų ir pasėlių deklaravimo terminas.
  • TRANZITAS: Europarlamentaras Petras Auštrevičius tikina gavęs atsakymą iš Europos Komisijos dėl Kaliningrado tranzito - galutinis sprendimas dėl šio klausimo nėra priimtas.
  • VIZITAS: Lietuvos prezidentas Gitanas Nausėda liepos 2–4 dienomis su darbo vizitu lankysis Filadelfijoje, JAV.
Daugiau

Dienos klausimas

Jeigu valstybė mokėtų kas mėnesį 1000 Eur už nieką, papildomai dirbtumėte?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar gerai atidirbo Seimas šią pavasario sesiją?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+13 +20 C

+13 +22 C

 

+15 +20 C

+22 +25 C

+23 +27 C

 

+19 +23 C

0-4 m/s

0-3 m/s

 

0-6 m/s