Ką žada žvaigždės šeštadieniui? (Gegužės 28 d.)nuotraukos

2022 gegužės 27 22:00:00

Astrologinė prognozė gegužės 28-ajai, šeštadieniui.

 

AVINAS. Tai diena, kai norėsis pasimėgauti žemiškais malonumais, pasigėrėti gamta. Jeigu domitės nekilnojamojo turto rinka, technika, galite rasti viliojamą variantą. Galbūt net susitarsite dėl konkretaus sandorio.

JAUTIS. Pasižymėsite didesniu jautrumu, nuotaikų kaita. Labai rūpės artimo žmogaus, draugų reikalai. Keistą pasiūlymą turbūt priimsite net negalvodami, su kuo sutinkate. Tausokite savo ir kitų nervus.

DVYNIAI. Nederėtų šiai dienai prisiplanuoti per daug veiklos ir susitikimų. Jūsų organizmui reikia poilsio, o ir psichologiškai nesate tvirti. Verčiau užsiimkite ramia veikla. Gerai atpalaiduotų buvimas gamtoje.

VĖŽYS. Gana smagus jums turėtų būti šis šeštadienis, jeigu turite gerų draugų ir esate suplanavę bendrą pasibuvimą. Drąsiai galite organizuoti piknikėlį, vykti į gamtą, ekskursiją ar pan.

LIŪTAS. Regis, jums šiandien teks tolokai vykti, rimtai padirbėti arba pasirodyti prieš reiklią publiką. Turėtų neblogai seksis. Visgi ramus savaitgalio atsipalaidavimas mažai tikėtinas.

MERGELĖ. Jus domins kelionės, svetimos kultūros, parodos, tarptautiniai renginiai. Jei visgi niekur nevykstate ir nesate išvykę, tai prilipsite prie interneto ir virtualiai keliausite arba darbuositės.

SVARSTYKLĖS. Kils pagunda išlaidauti. Kita vertus, būsite linkę perdaryti panaudotus daiktus, daryti antrinį dizainą, taisyti, persiūti, apsiūti ir pan. Galite pademonstruoti išmonę ir sutaupyti. Tiesa, jūsų užsiėmimai ir originalumas ne visiems patiks.

SKORPIONAS. Laisvalaikį leiskite su gyvenimo partneriu, artimu žmogumi, jeigu norite, kad tie santykiai teiktų daugiau džiaugsmo arba tiesiog padaugėtų santarvės. Venkite ginčų dėl skirtingų nuomonių.

ŠAULYS. Būtų puiku, kad skirtumėte daugiau dėmesio savo augintiniams arba pasavanoriautumėte gyvūnų globos organizacijoje. Pasirūpinkite ir savo išvaizda, sveikata, gyvenimo būdu.

OŽIARAGIS. Gana smagi ir turininga dienelė, ypač jei esate įsimylėję ar degate noru pademonstruoti savo arba vaikų talentus, laimėti gerbėjų, publikos dėmesį. Apskritai, galite iškrėsti kažką jums nebūdinga ir nustebinti kitus.

VANDENIS. Jus vilios gamta arba jaukus poilsis namuose arba sodyboje. Jeigu norite geresnio sutarimo su artimaisiais, derėtų rasti bendrą interesą, o ne kitą žmogų versti prisitaikyti ir sutikti su jūsų požiūriu.

ŽUVYS. Šiandien noriai bendrausite su kaimynais, giminaičiais ar kt. Nors gali kilti ginčų, pasidalijimais informacija ir išgyvenimais jums pravers. Galimas papildomas uždarbis arba naudingas apsipirkimas.

"Respublikos" leidiniai", Smetonos g. 2, Vilnius, l , l , l info@respublika.net