respublika.lt

Ką žada žvaigždės pirmadieniui? (Balandžio 3 d.)

(0)
Publikuota: 2023 balandžio 02 20:00:00, ELTA
×
nuotr. 1 nuotr.
Asociatyvi Pixabay.com nuotr.

Astrologinė prognozė balandžio 3-iajai, pirmadieniui.

 

AVINAS. Nekreipkite dėmesio į vieną kitą nedraugišką repliką, drąsiai ginkite savo poziciją darbe ir kitur. Jūsų atkaklumas leis įveikti kliūtis. Turėtų pavykti susitarti dėl svarbių dalykų.

JAUTIS. Regis, būsite nusiteikę šturmuoti naujas kūrybines aukštumas, šį kartą nevengdami originalumo. Galite sužinoti kai ką neįprasta apie savo vaikus ar mylimą asmenį, gerbėją. Atskirkite apkalbas nuo faktų.

DVYNIAI. Gali atsirasti trikdžių, susijusių su kelione, studijomis. Galbūt neramins žinia apie artimą žmogų, esantį užsienyje. Būkite dėmesingi tiems, kurie yra šalia, ir neskrajokite padebesiais.

VĖŽYS. Būsite nusiteikę aiškintis atsakomybės, pareigų klausimus, tvarkyti su ryšiais, transportu, informacija, reklama, įvairiais raštais susijusius reikalus. Regis, kliūčių neišvengsite.

LIŪTAS. Nersitės iš kailio tvarkydami verslo bei nuosavybės reikalus. Galbūt sudarysite sutartį, gausite kreditą ar susitarsite dėl nekilnojamojo turto pirkimo-pardavimo, nuomos ar remonto ir kt.

MERGELĖ. Būsite nusiteikę demonstruoti, ką sugebate, kad ir kokia sritis tai būtų: sportas, verslas, politika, scena. Visgi nelabai verta tikėtis kitų paramos ir vien palankaus požiūrio. Ramiai reaguokite į kritiką - joje yra ir naudingų dalykų. Pastebėkite tai.

SVARSTYKLĖS. Galite išgirsti užkulisines kalbas, gandus, kurie veikiausiai nepakels nuotaikos. Kita vertus, seksis meninė veikla, psichologiniai ir kitokie paslėptų dalykų tyrinėjimai.

SKORPIONAS. Tai gali būti naujų galimybių diena, tačiau daug kas priklausys nuo aplinkinių palaikymo ir skleidžiamos informacijos. Stenkitės kontroliuoti savo aštrų liežuvį.

ŠAULYS. Didelė tikimybė, kad įsidarbinsite, sudarysite naudingą kontraktą, gausite kreditą, imsitės reformų ar pan. Paklausykite rimto patarimo. Galbūt kartu su juo gausite atsakymą į tai, kas atrodė beveik neišsprendžiama.

OŽIARAGIS. Šiandien įgyvendinti kai kuriuos realius norus gali trukdyti tik per didelės ambicijos. Pravartu konsultuotis su teisininkais, patikimais specialistais. Galbūt nustebins kolega ar pažįstamas iš užsienio.

VANDENIS. Gana prieštaringa diena. Regis, turėsite rūpesčių susijusių su nuosavybe, draudimu, paveldėjimu, ekologija, skolomis ar tam tikrais praradimais. Visgi keblioje situacijoje neliksite vieni, nes artimi žmonės tikrai padės.

ŽUVYS. Jūsų nuotaikos ir emocijos bus labai permainingos. Kai kurie šiandieniniai sprendimai visiškai nepriklausys nuo jūsų, nors jus tiesiogiai palies. Labiau gilinkitės į kitų asmenų iniciatyvas, pareiškimus ir neskubėkite aklai pritarti.

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
L
5
F

Dienos klausimas

Ar savivaldybės turėtų nustatyti mokestį gyventojams, skirtą priedangų įrengimui?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Kur šiemet atostogausite?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti

Orų prognozė

Šiandien Rytoj Poryt

+6 +12 C

+7 +11 C

+7 +12 C

+7 +14 C

+7 +11 C

+8 +12 C

0-7 m/s

0-7 m/s

0-11 m/s

     
X