respublika.lt

Ką žada žvaigždės penktadieniui? (Rugsėjo 9 d.)

2022 rugsėjo 08 22:00:00
ELTA

Astrologinė prognozė rugsėjo 9-ajai, penktadieniui.

×
nuotr. 1 nuotr.
Pixabay nuotr.

 


AVINAS
. Neskubėkite sutikti su abejotinais pasiūlymais. Turėtumėte stengtis ištaisyti neseniai padarytą klaidą, o ne prisidaryti naujų. Venkite meluoti, pasakyti tai, ko nederėtų, ar kaltinti nekaltą.

JAUTIS. Tarp šiandieninių kontaktų gali pasitaikyti ir nuspalvintų romantikos atspalviu. Regis, kažkas vylingai merks akį. Visgi komplimentai, flirtai gali ne vien džiuginti ar intriguoti, bet ir gluminti savo familiarumu.

DVYNIAI. Šiandien pernelyg neįsismaginkite žarstydami minties perlus ir pinigus. Pasieksite tik to, kad nukentės įvaizdis ir kišenė. Regis, vakarui priplanavote pramogėlių su šeima, o darbai juda lėčiau, nei turėtų arba jų daugėja. Kažką turbūt nuvilsite.

VĖŽYS. Šiandien nestokosite energijos ir ūpo intelektinei veiklai, kelionėms, bendravimui su pažįstamais ir nepažįstamais žmonėmis. Laisvalaikiui galite pasirinkti ekskursiją, išvyką į renginį, varžybas ar parodą kitame mieste ir pan.

LIŪTAS. Kompetentingo ar galinčio finansiškai padėti žmogaus dėmesys suteiks vilčių įgyvendinti norimą projektą. Visgi kažkas gali mėginti pakišti koją jūsų planams.

MERGELĖ. Šiandien nekelkite gyvenimui bei aplinkiniams didelių reikalavimų. Būkite korektiški ir tolerantiški bendraudami. Tai padės gerai, taikiai praleisti laiką, išplėsti gerbėjų ratą.

SVARSTYKLĖS. Darbo, sveikatos, alternatyvios medicinos, dietų, augintinių temos bus aktualios šiandien jums arba tiems, kurių teks klausyti ir reaguoti. Gali būti giriamas jūsų stilius, gyvenimo būdas.

SKORPIONAS. Sustiprės vidinės harmonijos jausmas, noras ir sugebėjimas gražiai atrodyti, patikti aplinkiniams. Būsite linkę užsimerkti į jums nemalonius dalykus. Galimi įsimintini susitikimai, nuotykiai. Labiau prižiūrėkite vaikus.

ŠAULYS. Šiandien jūsų dėmesio ypač reikės artimiems žmonėms, gyvenimo draugui. Jokiu būdu nepašiepkite, nesumenkinkite pastangų tų asmenų, kurie jums neabejingi, jumis rūpinasi. Branginkite nuoširdžius jausmus, šeimos židinį.

OŽIARAGIS. Tikriausiai šiandien neblogai seksis kurti, reklamuoti, atlikti protines užduotis. Jei galite, kuo daugiau dėmesio skirkite artimos aplinkos žmonėms, išklausykite, patarkite - tai kažkam suveiks lyg gydantis balzamas.

VANDENIS. Šiandien galite nustebti dėl kilusio dosnumo, noro padaryti įspūdį ar palepinti kitus. Galite neatsispirti gurmaniškam pasmaguriavimui, meniškai prekei ar šou renginiui.

ŽUVYS. Diena palanki tvarkyti buitinius reikalus arba nerti į kūrybos labirintus. Mėginsite įgyvendinti įdomų sumanymą ar apie tai galvosite, vertinsite jo realumą. Galimi bendri užsiėmimai su vaikais, mylimu žmogumi.

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
L
1
F
  • SKUNDAS: Valstybinei mokesčių inspekcijai ir pagrindiniam „Vilniaus prekybos“ akcininkui Nerijui Numai pasiekti taikų susitarimą dėl nesumokėtos milijoninės verslininko gyventojų pajamų mokesčio skolos sutrukdė skundas prokurorams dėl galimo tokio sandorio žalos viešajam interesui.
  • DIPLOMATAS: Ketvitradienį į Užsienio reikalų ministeriją buvo iškviestas Rusijos ambasados Lietuvoje atstovas - jam įteikta nota, skelbianti vieną ambasados darbuotoją nepageidaujamu asmeniu Lietuvoje už veiklą, nesuderinamą su diplomato statusu.
  • TEISĖJAS: Prezidentas Gitanas Nausėda pasirašė dekretą dėl prof. dr. Egidijaus Šileikio skyrimo vyriausiojo administracinio teismo teisėju ir priėmė jo priesaiką.
  • NAFTA: Europos Sąjungos svarstoma viršutinė kainų riba Rusijos eksportuojamai naftai yra per aukšta, sako premjerė Ingrida Šimonytė - tačiau kokia turėtų būti ši riba, ji neįvardijo.
  • KAINA: Jokio nepriklausomo elektros tiekėjo nepasirinkusiems gyventojams garantinio tiekimo paslauga gruodį, palyginti su lapkričiu, brangsta 14,7% iki 43,6 centų už kilovatvalandę (kWh) (lapkritį – 38 ct/kWh), skelbia „Energijos skirstymo operatorius“.
  • ATOSTOGOS: Anksčiau galiojusi tvarka, kai vieni vaiką iki 14 metų auginę pareigūnai negaudavo papildomų kasmetinių atostogų, prieštaravo Konstitucijai - tokį sprendimą priėmė Konstitucinis Teismas.
  • LAUREATĖS: Paskelbtos 2022 m. Meilės Lukšienės premijos mokslininkams konkurso laimėtojos - jomis tapo prof. habil. dr. Jūratė Baranova (po mirties) ir prof. dr. Lilija Duoblienė.
  • PAKUOTĖS: Europos Komisija siūlo griežtinti reikalavimus pakuotėms, numatant, kad visos jos Bendrijoje nuo 2030-ųjų galėtų būti perdirbamos - ant pakuočių turėtų atsirasti ir naujas specialus žymėjimas, palengvinantis jų rūšiavimą.
  • ANIMACIJA: Gruodžio 1 d. 11 val. Lietuvos nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje prasideda tarptautinis animacinių filmų festivalis „Tindirindis“ - programoje numatyta trylika seansų, per kuriuos išvysite pačius naujausius viso pasaulio animacinio kino kūrėjų filmus.
  • SĄSAJOS: Seimo Ekonomikos komitetas ketvirtadienį su Susisiekimo ministerijos atstovais ir „Lietuvos geležinkelių“ grupės įmonių vadovais aiškinsis grupės bendrovių sąsajas su Rusija ir Baltarusija.
Daugiau

Dienos klausimas

Ar pastebite kai kurių vaistų trūkumą?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Kurį iš šių kandidatų norėtumėte matyti Vilniaus meru?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

-8 0 C

-10 -5 C

 

-9 -2 C

-6 0 C

-7 -4 C

 

-3 -1 C

0-3 m/s

0-2 m/s

 

0-4 m/s