Ką žada žvaigždės penktadieniui? (Rugsėjo 9 d.)nuotraukos

2022 rugsėjo 08 22:00:00

Astrologinė prognozė rugsėjo 9-ajai, penktadieniui.


AVINAS
. Neskubėkite sutikti su abejotinais pasiūlymais. Turėtumėte stengtis ištaisyti neseniai padarytą klaidą, o ne prisidaryti naujų. Venkite meluoti, pasakyti tai, ko nederėtų, ar kaltinti nekaltą.

JAUTIS. Tarp šiandieninių kontaktų gali pasitaikyti ir nuspalvintų romantikos atspalviu. Regis, kažkas vylingai merks akį. Visgi komplimentai, flirtai gali ne vien džiuginti ar intriguoti, bet ir gluminti savo familiarumu.

DVYNIAI. Šiandien pernelyg neįsismaginkite žarstydami minties perlus ir pinigus. Pasieksite tik to, kad nukentės įvaizdis ir kišenė. Regis, vakarui priplanavote pramogėlių su šeima, o darbai juda lėčiau, nei turėtų arba jų daugėja. Kažką turbūt nuvilsite.

VĖŽYS. Šiandien nestokosite energijos ir ūpo intelektinei veiklai, kelionėms, bendravimui su pažįstamais ir nepažįstamais žmonėmis. Laisvalaikiui galite pasirinkti ekskursiją, išvyką į renginį, varžybas ar parodą kitame mieste ir pan.

LIŪTAS. Kompetentingo ar galinčio finansiškai padėti žmogaus dėmesys suteiks vilčių įgyvendinti norimą projektą. Visgi kažkas gali mėginti pakišti koją jūsų planams.

MERGELĖ. Šiandien nekelkite gyvenimui bei aplinkiniams didelių reikalavimų. Būkite korektiški ir tolerantiški bendraudami. Tai padės gerai, taikiai praleisti laiką, išplėsti gerbėjų ratą.

SVARSTYKLĖS. Darbo, sveikatos, alternatyvios medicinos, dietų, augintinių temos bus aktualios šiandien jums arba tiems, kurių teks klausyti ir reaguoti. Gali būti giriamas jūsų stilius, gyvenimo būdas.

SKORPIONAS. Sustiprės vidinės harmonijos jausmas, noras ir sugebėjimas gražiai atrodyti, patikti aplinkiniams. Būsite linkę užsimerkti į jums nemalonius dalykus. Galimi įsimintini susitikimai, nuotykiai. Labiau prižiūrėkite vaikus.

ŠAULYS. Šiandien jūsų dėmesio ypač reikės artimiems žmonėms, gyvenimo draugui. Jokiu būdu nepašiepkite, nesumenkinkite pastangų tų asmenų, kurie jums neabejingi, jumis rūpinasi. Branginkite nuoširdžius jausmus, šeimos židinį.

OŽIARAGIS. Tikriausiai šiandien neblogai seksis kurti, reklamuoti, atlikti protines užduotis. Jei galite, kuo daugiau dėmesio skirkite artimos aplinkos žmonėms, išklausykite, patarkite - tai kažkam suveiks lyg gydantis balzamas.

VANDENIS. Šiandien galite nustebti dėl kilusio dosnumo, noro padaryti įspūdį ar palepinti kitus. Galite neatsispirti gurmaniškam pasmaguriavimui, meniškai prekei ar šou renginiui.

ŽUVYS. Diena palanki tvarkyti buitinius reikalus arba nerti į kūrybos labirintus. Mėginsite įgyvendinti įdomų sumanymą ar apie tai galvosite, vertinsite jo realumą. Galimi bendri užsiėmimai su vaikais, mylimu žmogumi.

"Respublikos" leidiniai", Smetonos g. 2, Vilnius, l , l , l info@respublika.net