×
(1/1) Benjaminas Netanyahu. EPA - Eltos nuotr.
Atsisiųsti

1 nuotr.
Benjaminas Netanyahu. EPA - Eltos nuotr.
Izraelio premjeras Benjaminas Netanyahu sekmadienį pareiškė, kad jo šalis remia Jungtinių Valstijų „ryžtingus veiksmus“ Venesueloje. Jo pareiškimas pasirodė praėjus dienai po to, kai amerikiečių pajėgos surengė karinę operaciją Venesueloje ir suėmė šalies lyderį Nicolas Maduro.
„Kalbant apie Venesuelą, norėčiau pareikšti visos vyriausybės paramą ryžtingam Jungtinių Valstijų sprendimui ir ryžtingiems veiksmams, kuriais siekiama atkurti laisvę ir teisingumą tame pasaulio regione“, – ministrų kabineto posėdžio pradžioje pasakė B. Netanyahu.
Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.