respublika.lt

A.Veryga: grįžę iš užsienio piliečiai bus izoliuojami savivaldybių patalpose

(0)
Publikuota: 2020 kovo 23 08:08:08, Benas Brunalas, Elta
×
nuotr. 1 nuotr.
Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga. Eltos nuotr.

Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga teigia, kad siekiant sulėtinti koronaviruso plitimą Lietuvoje, iš užsienio grįžę piliečiai turės būti izoliuojami savivaldybių paskirtose patalpose. Šio sprendimo priėmimą A. Veryga žada dar šiandien.

 

„Visi grįžtantys į Lietuvą – o dar turėtų grįžti keli tūkstančiai mūsų piliečių – iškart grįžę turėtų būti karantinuojami savivaldybių numatytose vietose“, – LRT radijui teigė A. Veryga. Jo teigimu, žmonės iki šiol ignoruoja koronaviruso grėsmę ir nesikarantinuoja, todėl, akcentavo jis, šis sprendimas yra būtinas.

„Kitas žingsnis, kurį šiandien padarysime bus dėl prekybos vietų“, - teigė ministras. Pasak jo, būtina įpareigoti parduotuves apriboti pirkėjų srautus ir užtikrinti, kad jie laikytųsi numatytų atstumų. Kartu, kalbėjo A. Veryga, ketinama priimti ir daugiau sprendimų, prisidėsiančių prie viruso plitimo suvaldymo.

„Nenorėtume pavirsti karo sąlygomis gyvenančia valstybe, bet griežtinimų neabejotinai turėsime imtis“, - teigė A. Veryga.

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
L
0
F

Sekite mus „Google“ naujienose.

Esame Facebook: būk su mumis Facebook

Esame Youtube: būk su mumis Youtube

Esame Telegram: būk su mumis Telegram

Parašykite savo komentarą:
 
Komentuoti
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.

Dienos klausimas

Ar gyventojai turėjo gauti pavojaus signalus dėl į Lietuvą įskridusios skraidyklės iš Baltarusijos?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Kaip vertinate savo sveikatos būklę?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti

Orų prognozė

Šiandien Rytoj Poryt

+12 +22 C

+15 +22 C

+14 +21 C

+18 +27 C

+20 +25 C

+20 +24 C

0-6 m/s

0-5 m/s

0-3 m/s