respublika.lt

A.Veryga: grįžę iš užsienio piliečiai bus izoliuojami savivaldybių patalpose - straipsnio komentarai:

 • Tai 2020 kovo mėn. 23 d. 20:16:42

  Siųskite juos į Graikiją prie Turkijos sienos, sultonas priims

  0 0
 • ARAS 2020 kovo mėn. 23 d. 14:40:04

  Laisvas Vilniaus Lukiškių kalėjimas.Patogumų užteks.

  0 0
 • Kas paaiškins? 2020 kovo mėn. 23 d. 14:12:32

  Po prieš gerus du mėnesius vojažo į JAV užzombuotos veryginės smegenys pagaliau atsiprotėjo. Grįžusius iš užsienio visus valdžiažmogius ir ne tik juos reikėjo pradėti izoliuoti vėliausiai nuo tada, kai naujasis virusas pradėjo plisti Europoje. Kodėl to neinicijavo ir nedarė nei ministras nei jo parankinis premjeras? Kas dabar galėtų paaiškinti tai visiems totaliai izoliuotiems ir po užsienius negastroliavusiems (nekaltiems) žmonėms?

  0 0
 • Ina 2020 kovo mėn. 23 d. 13:46:18

  Veryga, kodėl lig šiol NEZOLIAVAI GRĮŽUSIŲ???????????????

  0 0
 • Juozas 2020 kovo mėn. 23 d. 13:09:11

  Senai reikėjo. Vilniuje Lukiškių poilsio namų patalpos laisvos. Visus ten ir kad apsimokėtų už nakvynes, pinigų pritinę, nėra čia ko dar mūsų išlaikytiniais būti.

  0 0
 • edas 2020 kovo mėn. 23 d. 12:50:38

  VERYGAI...LINKIME SEKMES IR RYZTINGUMO. KARO STOVIS IR PRIEMONES TURI BUTI KAIP KARE. JOKIU KONSERVU NESAMONIU.

  0 0
 • pagaliau 2020 kovo mėn. 23 d. 12:05:48

  atsibudo valdzios asai, gal sumazes viruso plitimas karantinuojant parvykusius is uzsienio, gaila kad labai pavelavo...

  0 0
 • Juozas 2020 kovo mėn. 23 d. 11:37:13

  Mano duktė gyvena Naujojoje Zelandijoje. Pas juos prie parduotuvės lauke, su vežimėliais, eilėje stovi pirkėjai. Į vidų įleidžia nedidelį skaičių pirkėjų. Man patiko toks reguliavimo būdas.

  0 0
 • Senolė 2020 kovo mėn. 23 d. 11:13:28

  Ministre, jau pavėlavai, nes aš dabar negaliu net į parduotuvę nueiti. Tos duotos parduotuvių valandos senjorams nieko nereiškia, kuomet ten malasi visokie valkatos: taros rinkėjai, parvykę bastūnai. Ministre ir vyriausybė, tai didžiausia jūsų klaida susivežti vadinamus Lietuvos piliečius ir antra - priverstinai neįzoliuoti. Kokie jie Lietuvos piliečiai, jei jie tyčiojasi iš likusių ir gaudami pašalpas atseit jie geriau gyvena, o dabar sulėkė "pasiparinti". Tai tikri niekadėjai. O gal čia jūsų rinkiminė kompanija prasidėjo ir tikitės, kad šie bastūnai jus rems...NEMANAU - jie jau tautos atplaišos ir visai sugadinti žmonės...

  0 0
 • Labai įdomu 2020 kovo mėn. 23 d. 10:56:39

  Berods mačiau anūką su parašte apačioje, kad renka ar surinks 4 parašus ir kreipsis į KT ar teisėtai paskelbtas karantinas, nes tėveliai sukilo prieš jo žmoną, kad nemokės per karantiną - reikalauja, nors valstybė dotuoja 100 eur ir privatiems darželiams. O jos turtas 12 mil. su viršum ir jai dar per mažai. Štai kodėl konservatoriai Kasiulevičių paleido kaip ruporą. Na kaip ar tai ne noras sumenkinti esamos valdžios darbą. Kas nedirba, tas klaidų nedaro. Gal ir buvo paveluotas aprūpinimas, bet tokia buvo situacija visame pasaulyje. O dabar Gabrieliui sapalioti tokius dalykus, tai NUSIKALTIMAS - neteisėtas karantinas. Kaip jūs palaikantys konervatorius ar dar juos remsite už tokius Gabrieliaus pasisakymus??? Dar vyriausybės klaida - tolerancija atvykstantiems "virusams". Juos reikėjo griežčiau užspausti. Štai tokios ir pasekmės - plitimas geometrine progresija...

  0 0
 • Vito -->Manau.. 2020 kovo mėn. 23 d. 10:50:55

  Nausėda ir Veryga yra labai panašūs trumparegiškumu.Nausėda neparodė dar nei vieno ryžtingesnio mosto,kad užkirsti kelią,neturi ką pasiūlyti,nes siauro mąstymo,tik bankinius skaičiukus skaičiuoti moka ir pasisako tik maždaug į tą pusę,kad sudaryti įspūdį,kad turim Prezidentą.Bet bėdos atveju,jo nėra visai.Jam reikėjo jau kovo 9 dieną siūlyti griežtai nutraukti išvykusių prievartinį grąžinimą į Lietuvą.Nebūtų to viruso ir dabar.Visas užkratas ir tų valkatų ir vagių,barakudų,kurie grįžinėjo būriais.Tik Narkevičius ėmėsi tos svarbios iniciatyvos.Gėda.Reikia Nausėdai pagalvoti ir apie kariuomenės patruliavimą ir gaudymą gatvėse besivaipančių ir pijokaujančių atvykėlių,kurie turėjo izoliuotis,juos prievarta uždaryti į Lukiškių buvusį kalėjimą,ten irengiant laikinas palatas izoliacijai 14 d.O Verygą pakeisti Kariuomenės vadu,ne ministru,kaip kažkas siūlo.Reali karinė valdžia yra jo rankose,o ne niekam nereikalingo ministro.

  0 0
 • As 2020 kovo mėn. 23 d. 10:45:50

  Siulau visus griztancius karantinuoti seimo viesbutyje

  0 0
 • Veriga, 2020 kovo mėn. 23 d. 10:42:24

  Pavelavai. Reikėjo vos pargrįžtančius "virusus" patalpinti Lukiškėse, kiekvienam po apartamentą, jei tokie jie debilai. Matomai tokie jie yra, nes protingi nesiblaško po pasaulį, ir nevaidina turtuolių, jie, kad ir svetur dirba savo mėgstamą darbą ir laikosi nustatytų taisyklių ir ribas... O šie vištų gaudytojai ir viešbučių valytojos, tai tarsi keturkojai nutrukę nuo grandinių...

  0 0
 • Manau , 2020 kovo mėn. 23 d. 10:27:17

  kol Veryga Nausėdai kokį vieną specialiai apkrėstą gripu į prezidentūrą neįkels ,tol manau ir Nausėdai ,nuo išgpąsčio dariusios didelės akys,greitai dar neprisivers.Nejuokai, juk Nausėdai po Putino ne bet kas , o Karbauskis jam jam pirmas pasakė.

  0 0
 • >>Danas 2020 kovo mėn. 23 d. 10:11:36

  nuo kurios pradžios? :) ach tu gudruoli? toks protingas, o rašinėji kvailystes

  0 0
 • zita 2020 kovo mėn. 23 d. 10:07:20

  nepulkit ministro jis elgesi teisingai ,jokiu cia keitimu .Keitimo reikia tik koncervams , nes pagal juos nesoka / TIK uzoliuoti visus atvykelius i.stvermes ministrui .

  0 0
 • pries 2020 kovo mėn. 23 d. 10:05:41

  4metus, kai pradejo" kova" su alkoholiu buvo matyti kad veryga netinka buti vadovu, truksta analitinio mastimo, ko su kaupu turietu buto pas gydytoja. Keist ir kuo greiciauji. Del saviizoliacijos-tai gali buti kitoje visuomeneje bet ne Lietuvoje. Kur izolioti yra pilna lietuvoje vesbuciu , o nepaklusniems ir Lukiskes. Lietuvos istatimai tam nepriestaraija.

  0 0
 • RK 2020 kovo mėn. 23 d. 10:05:35

  Grįžę iš anglijų, norvegijų buki buduliai net kaimuose rengia girtuokliavimo balius, visur šlaistosi, net tyčiojasi iš vietinių gyveñtojų. Tokie yra žemiausio išsilavinimo ĺygio, buki ir įžūlūs menkystos - jaunoji lodorių karta. Keista, kad užsienyje juos pakentė aplamai.

  0 0
 • O, 2020 kovo mėn. 23 d. 09:54:37

  Ko taip visi ant Verygos.Įstatymus jis ledžia?O ir didysis kašės žiūrovas nė prie ko?

  0 0
 • Aha, 2020 kovo mėn. 23 d. 09:32:34

  Vietų sočiai.Kiek mokyklų uždarytų.Politinės valios nėr.Pas mus gi demokratija.

  0 0
 • Inga 2020 kovo mėn. 23 d. 09:30:55

  Veryga, KUR BUVAI, KAI PARKELIAVO PIRMIEJI VALKATOS IŠ UŽSIENIO?????? KODĖL TIK DABAR SUSIGRIEBEI??? nĖ VELNIO NEBUVOTE PASIRUOŠĘ ŠIAI PANDEMIJAI, TIK MALI LIEŽUVIU IR MELUOJI MUMS, LIETUVIAMS!!!

  0 0
 • ZUK 2020 kovo mėn. 23 d. 09:26:59

  Veryga yra tuščiagalvis kvailys,demagogas,visiškai netinkamas vadovauti epidemijos suvaldymo operacijai.Negana to,kad laiku nepasirūpino reikiamu kiekiu reagentų,dėl ko yra mažai testuojama ir virusas nevaldomai plinta,bet nerodo jokių iniciatyvų kaip susirgimus valdyti,juos mažinti.Narkevičius,kaip nekeista,siūlo ir priima labai svarbius sprendimus situacijai gerinti-nuo 03.27 d.nebebus grąžinami išvykėliai ir viruso nešiotojai nebebus įsileidžiami.Bet tai jau reikėjo padaryti nuo kovo 16 d.-jokių organizuotų įvežimų į Lietuvą.Be to,negalima pasitikėti žmonių sąmoningumu ir tokie nesaviizoliuosis.Juos reikia visus izoliuoti jėga.Ir tai jau reikėjo padaryti nuo kovo 9 d.Būtina keisti Veryga ir geriausiai ne į Karoblį (jis silpnas žmogelis,neaktyvus),o į kariuomenės vadą,kurio rankose yra reali jėga.Į gatves tiri išeiti kariuomenės patruliai ir tikrinti visus praeivius(nes karantinas) ar jie turėjo saviizoliuotis ar ne,ar jie atvykėliai ar vietiniai.Vietinius paleisti,atvykėlius izoliuo

  0 0
 • Danas 2020 kovo mėn. 23 d. 09:16:17

  PAGALIAU. TAI REIKEJO DARYTI NUO PAT PRADZIOS

  0 0
 • nuomonė 2020 kovo mėn. 23 d. 08:42:20

  tai ar yra apie 4 tukstančius vietų kur jie galės būti patalpinti,nes tiek jų dar nori grįžti...man labai Jūsų gaila kai pažadat o paskui pagal susiklosčiusias aplinkybes to įvykdyti negalit ir ne iš blogos valios žmonių akyse tampat melagiais...tokia nuomonė susidaro skaitant komentarus ...taip ir norisi Jums kiekvieną kartą išgirdus pažadą sušukti kad to nedarykite...ir dar papirkti žurnalistai po tokių neįvykdytų pažadų pučia kelia visokius marazmus pasitelkdami tokius kaip Malinauskas

  0 0
 • Klausimėlis 2020 kovo mėn. 23 d. 08:37:53

  Grįžę iš Anglijos per Rygą pasakojo, kad areuoste nebuvo jokios patikros. Kad parvažiuoti į Panevėžį susirado privatininką. Pervažiavus sieną sustabdę paklausė ar viskas tvarkoje. Buvo pasakyta, kad tvarka, nors tarp jų buvo kosėjančių, besisnarglėjančių. Panevėžy visi išsiskyrstė kas sau. Tad jokios patikros, o kai subjektas tik iš išvaizdos panašus į žmogų, o faktiškai -gyvulys, tai kaip su saviizoliacija ir karantinu tik vienas Dievas težino. O kas bus kai grįž chytri durniai- padugnės, kurie užsieniuose, įsigudrinę gyveno iš pašalpų?

  0 0
Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • PAJAMOS: „Klaipėdos naftos“ liepos mėnesio naftos terminalų preliminarios pardavimo pajamos siekia 2,4 mln. eurų, ir lyginant su praėjusių metų liepa, yra 0,5 mln. eurų, arba 17,2 proc. mažesnės.
 • GAISRAS: šeštadienio naktį, 03.21 val. Bendrajame pagalbos centre skubios pagalbos telefono numeriu 112 gautas pranešimas apie tai, kad Tauragės mieste dega lentpjūvė.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Kaip manote, ar reikėtų ilginti atostogas?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar buvote grybauti, uogauti?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+13 +15 C

+15 +17 C

 

+16 +18 C

 +27 +29 C

+28+30 C

 

+24 +26 C

1-2 m/s

1-2 m/s

 

1-2 m/s

       

Nuorodos