respublika.lt

Inga Ruginienė ramina kultūros bendruomenę: į ministro kėdę pateiksiu tinkamą kandidatą

(26)
Publikuota: 2025 rugpjūčio 28 15:39:00, Austėja Paulauskaitė, Elta
×
nuotr. 1 nuotr.
Inga Ruginienė. Eltos nuotr.

Nacionalinių teatrų ir muziejų vadovams kreipusis į premjerę Ingą Ruginienę dėl laikinojo kultūros ministro Šarūno Biručio likimo, ministrė pirmininkė ramina bendruomenę ir tikina – pateiktas kandidatas į Kultūros ministerijos vadovus šioje pozicijoje puikiai susitvarkys. 

 

 

„Tikrai girdžiu įvairias nuomones ir galiu pasakyti, kad vakar mes valdyboje aptarinėjome nemažai tiek esamų ministrų, tiek kandidatų. Tų nuomonių yra įvairių, nevienareikšmiškų“, – žurnalistams ketvirtadienį sakė I. Ruginienė. 

„Aš manau, kad kultūros bendruomenė tikrai gali būti rami – į būsimą ministro kėdę pateiksiu tikrai tinkamą kandidatą, kuris nuramins pačią kultūros bendruomenę, kuris, esu įsitikinusi, puikiai susitvarkys šioje pozicijoje“, – kalbėjo ji.

Kaip skelbta anksčiau, ketvirtadienio rytą paskirtoji premjerė Inga Ruginienė „Žinių radijui“ sakė, jog naujajame Ministrų kabinete veikiausiai neliks dabartinio Kultūros ministerijos vadovo Š. Biručio. Vyriausybės vadovė tikino svarstanti kelias kandidatūras, tarp kurių ir socialdemokratas, buvusio premjero Gintauto Palucko patarėjas Tadas Vinokuras. 

Tiesa, ELTA jau anksčiau skelbė, jog tarp svarstomų kandidatų yra ir Švietimo ir mokslo komiteto pirmininkė V. Aleknavičienė. 

ELTA primena, kad prezidentas Gitanas Nausėda pirmadienį „Žinių radijui“ pareiškė turįs priekaištų laikinajam kultūros ministrui Š. Biručiui. Šalies vadovas pažymėjo, kad socialdemokratui bei jo vadovaujamai ministerijai pritrūko aktyvumo ir aiškios vizijos, todėl, pasak prezidento, šios aplinkybės bus vertinamos formuojant naująją Vyriausybę.

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
L
3
F

Sekite mus „Google“ naujienose.

Esame Facebook: būk su mumis Facebook

Esame Youtube: būk su mumis Youtube

Esame Telegram: būk su mumis Telegram

Parašykite savo komentarą:
 
Komentuoti
Skaityti komentarus (26)
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.

Dienos klausimas

Ar valstybė turėtų išpirkti "Ignitis grupės" akcijas?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar esate pasirengę pripažinti Palestiną kaip suverenią valstybę?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti

Orų prognozė

Šiandien Rytoj Poryt

+9 +15 C

+16 +21 C

+15 +21 C

+20 +27 C

+18 +32 C

+19 +27 C

0-4 m/s

0-6 m/s

0-4 m/s