Prie sienos su Rusija esančiame Kybartų pasienio kontrolės punkte (PKP) pasieniečiai sulaikė visureigį, kurio paiešką yra paskelbusi Vokietija.
Pirmadienį Kybartų PKP dirbantys VSAT Pagėgių pasienio rinktinės pareigūnai patikrino į Lietuvą atvykstantį automobilį „Volkswagen Touareg“ su vokiškais valstybinio numerio ženklais.
Kaip skelbia VSAT, visureigį vairavo 40-metis Rusijos pilietis, turintis nuolatinį leidimą gyventi Vokietijoje.
Patikrinimo metu pasieniečiai nustatė, kad automobilis įtrauktas į Interpolo ieškomų transporto priemonių duomenų bazę, paiešką paskelbusi šalis – Vokietija.
Prie sienos su Rusija, Kybartų pasienio kontrolės punkte (PKP), pasieniečiai sulaikė visureigį, kurio paiešką yra paskelbusi Vokietija.
Pirmadienį Kybartų PKP dirbantys VSAT Pagėgių pasienio rinktinės pareigūnai patikrino į Lietuvą atvykstantį automobilį „Volkswagen Touareg“ su vokiškais valstybinio numerio ženklais.
Visureigį vairavo 40-metis Rusijos pilietis, turintis nuolatinį leidimą gyventi Vokietijoje. Patikrinimo metu pasieniečiai nustatė, kad automobilis įtrauktas į Interpolo ieškomų transporto priemonių duomenų bazę, paiešką paskelbusi šalis – Vokietija.
Pasieniečiai Rusijos pilietį sulaikė.
Dėl nusikalstamu būdu gauto turto įgijimo arba realizavimo VSAT Pagėgių pasienio rinktinėje pradėtas ikiteisminis tyrimas, jam vadovauja Kauno apygardos prokuratūros Marijampolės apylinkės prokuratūros prokuroras.
Už tokią nusikalstamą veiką įstatyme numatyta bauda, laisvės apribojimas, areštas, arba laisvės atėmimas iki 4 metų.
Antradienį po apklausos Rusijos pilietis buvo paleistas, jam skirta kardomoji priemonė – užstatas.
Pernai pasieniečiai sulaikė 56, įtariama, vogtas autotransporto priemones, iš jų 38 lengvuosius automobilius, 9 mikroautobusus, 3 puspriekabes.
Daugiausia tokių įvykių fiksuota pasienyje su Baltarusija (20), šalies viduje (14), Lenkijos (10) bei Rusijos (8) pasienyje.