Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas antradienį lankėsi Kursko pasienio srityje, praėjus kelioms savaitėms, kai Rusijos pajėgos, Maskvos teigimu, išstūmė iš jos Ukrainos karius, trečiadienį pranešė Kremlius.
„Praėjusią dieną Vladimiras Putinas su darbo vizitu lankėsi Kursko srityje“, kur susitiko su laikinuoju gubernatoriumi ir kitais asmenimis, sakoma Kremliaus pranešime.
Ukrainos kariuomenė 2024 m. rugpjūtį įsiveržė į Rusijos Kursko sritį ir dalį jos užėmė, bet balandžio pabaigoje, kaip pranešama, Maskvos pajėgos, padedamos Šiaurės Korėjos kareivių, išstūmė Ukrainos karius.
Vaizduose, kuriuos parodė kanalas „Rossia 24“, buvo matyti atsipalaidavęs ir besišypsantis V. Putinas, su šio regiono žmonėmis sėdintis prie didelio stalo, nukrauto arbata ir saldumynais.
V. Putinas taip pat apsilankė Kursko atominėje elektrinėje ir susitiko su miesto pareigūnais, pranešė Kremlius.
Anksčiau V. Putinas lankėsi Kurske kovo pabaigoje.