respublika.lt

Olimpiečiai jau šį savaitgalį kviečia į irklavimo treniruoklių varžybas Trakuose

2021 liepos 05 13:37:51
zenpr.lt inf.

Irklavimo olimpiečiai Milda Valčiukaitė ir Saulius Ritter kviečia dalyvauti irklavimo treniruoklių (ergometrų Concept2) varžybose jau šį savaitgalį. Renginys vyks ant vaizdingo Galvės ežero kranto Trakų irklavimo bazėje 2021 m. liepos 9-11 d. Dalyviai varžysis įspūdingoje gamtos apsuptyje su vaizdu į Trakų pilį.

×
nuotr. 1 nuotr.
Olimpiečiai jau šį savaitgalį kviečia į irklavimo treniruoklių varžybas Trakuose. Zenpr.lt nuotr.

 

Renginio naujiena - komandinės ir individualios irklavimo treniruoklių (ergometrų Concept2) varžybos. Šeštadienį renginio organizatoriai kviečia burti dviejų arba keturių asmenų komandas ir dalyvauti irklavimo treniruoklių varžybose, o sekmadienį jėgas išbandyti individualiai. Geriausiai pasirodžiusi komanda bus apdovanota nugalėtojų taure, taip pat yra paruošti medaliai prizininkams. Ergometrų Concept2 varžybos ypač išpopuliarėjo karantino laikotarpiu, todėl dabar atėjo laikas burti komandą, priimti iššūkį ir susitikti Trakuose. Ergometrų Concept2 varžybose kviečiami dalyvauti visi, net ir neirklavę tikros valties. O norintiems daugiau susipažinti su ergometrais Concept2 - išskirtinė galimybė pasimatyti treniruočių vakare liepos 9 d., kuriame kviečiamos šeimos, draugų ar kolegų kolektyvai susipažinti su šia sporto šaka, išbandyti irklavimo treniruoklius bei pasiruošti savaitgalio varžyboms. Dalyvavimas renginyje nemokamas, bet būtina išankstinė registracija.

Irklavimo olimpiečiai Milda Valčiukaitė ir Saulius Ritter sako, kad Lietuvoje yra daug irklavimo treniruoklių sportą propaguojančių asmenų, kurie yra mažai susipažinę su tikruoju irklavimu ant vandens natūralioje trasoje. Olimpiečiai deda pastangas populiarinti šį nuostabų sportą ir kviečia liepos 10 d. kartu su šeima ir draugais atvykti į Trakus, sudalyvauti treniruoklių varžybose ir tuo pačiu - stebėti irklavimo meistrų varžybas Galvės bangose bei susipažinti su irklavimu, irkluotojų bendruomene ir vaizdinga Trakų trasa. Šiame renginyje laukiami visi - irkluojantys daug metų ar pradedantieji. Tai irklavimo bendruomenės susitikimo ir sveikos gyvensenos propagavimo šventė.

„ROW Rowing Organising Wave" vykdomas projektas „Suaugusių fizinio aktyvumo ir bendruomeniškumo skatinimas irkluojant" dalinai finansuojamas Sporto rėmimo fondo, kurį administruoja Švietimo mainų paramos fondas.

Daugiau informacijos ir registracija svetainėje www.rowingmasterssprint.com arba el. p. yes@row.lt.

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
L
0
F
  • BASEINAS: Vilniaus miesto savivaldybė pranešė gavusi Statybos inspekcijos patvirtintą Lazdynų baseino statybos užbaigimo aktą – tai reiškia, jog daugiafunkcio komplekso statyba oficialiai baigta.
  • MIESTELIS: Nekilnojamojo turto rinkos dalyviai palankiai vertina Vyriausybės planus Vilniaus centre iki 2028 metų įrengti ministerijų ir kitų valstybės įstaigų miestelį, nors mato politinių ir finansinių projekto įgyvendinimo rizikų.
  • PAGALBA: Lietuvos VSAT į Ukrainą išsiuntė tris mikroautobusus, kuriuose yra bepiločių orlaivių blokavimo įranga, elektros generatoriai, šiltų apatinių drabužių komplektai ir bekontakčiai temometrai.
  • INFLIACIJA: Išankstinė metinė infliacija sausį, lyginant su praėjusių metų sausiu, sudaro 18,4 proc., penktadienį skelbia Valstybės duomenų agentūra.
  • PENSIJA: Premjerei Ingridai Šimonytei šią savaitę panešus apie galimus antros pakopos pensijų kaupimo sistemos pokyčius, socialinės apsaugos ir darbo ministrė Monika Navickienė tikina, kad sistemos kryptis bus išlaikyta, o pokyčiai bus nedideli ir Seimą pasieks pavasario ar rudens sesijoje.
  • MODELIS: Vyriausybei svarstant antrąjį šių metų pusmetį keisti valstybės kompensacijų gyventojams už elektrą modelį, Valstybinės energetikos reguliavimo tarybos pirmininkas Renatas Pocius sako, jog efektyviausia būtų jas mokėti už dalį suvartotos elektros – iki 100 ar 150 kilovatvalandžių (kWh) per mėnesį.
  • REGULIAVIMAS: Lietuvoje galiojantis teisinis reguliavimas, numatantis galimybę visus viešajame konkurse dalyvavusius konsorciumo partnerius automatiškai įtraukti į „juodąjį sąrašą“, jei partnerių grupė neįvykdė sutarties, prieštarauja Europos Sąjungos viešųjų pirkimų direktyvai, nusprendė Europos Sąjungos Teisingumo Teismas.
  • TURINYS: Lietuvos radijo ir televizijos komisija priėmė sprendimus dėl keturių interneto svetainių kopijų bei vienos pirminės svetainės blokavimo, kuriose neteisėtai viešai skelbiamas autorių teisių saugomas turinys.
  • LĖŠOS: Valstybinė energetikos reguliavimo taryba pirmąjį metų pusmetį turėtų išsiaiškinti, kaip nepriklausomi elektros tiekėjai panaudojo iš valstybės biudžeto gautas lėšas kainoms vartotojams sušvelninti.
  • NAFTA: Lietuvos naftos perdirbimo gamyklą valdanti Lenkijos energetikos grupė „Orlen“ nutraukia sutartį su didžiausia Rusijos naftos eksportuoja – Kremliaus kontroliuojama „Rosneft“.
Daugiau

Dienos klausimas

Kiek Jums tenka laukti vizito pas šeimos gydytoją?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar laikysitės astrologų rekomendacijų 2023 metams?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

-5 -1 C

-3 +3 C

 

0 +3 C

-3 +2 C

0 +4 C

 

+1 +4 C

0-5 m/s

0-6 m/s

 

0-11 m/s