respublika.lt

„Žalgirio“ arenoje – D.Sirtauto mokymai „Žalgirio“ krepšinio akademijos treneriams

2022 balandžio 13 15:39:28
Kauno „Žalgirio“ info

Kauno „Žalgirio" jaunimo komandos individualių įgūdžių treneris Darius Sirtautas pratęsė užsiėmimų ciklą su „Žalgirio" krepšinio akademijos specialistais.

×
nuotr. 1 nuotr.
Treniruotė. Kauno „Žalgirio“ nuotr.

 

„Žalgirio" arenos treniruočių salėje vykusioje praktinėje treniruotėje D.Sirtautas kolegoms demonstravo pagrindinius metimo technikos lavinimo pratimus, kurie yra naudojami „Žalgirio" jaunimo programoje.

Buvęs Kauno „Žalgirio" žaidėjas ir šiuo metu „Žalgirio" jaunimo komandos trenerių štabe dirbantis specialistas pats nuolat ieško galimybių tobulinti savo žinias, keliauja jų semtis į užsienį, o sugrįžęs perteikia patirtį savo kolegoms.

„Teko lankytis vienoje geriausių krepšinio įgūdžių tobulinimo akademijoje pas Micah Lancasterį, todėl kilo mintis visomis šiomis naujovėmis ir įgūdžių tobulinimo subtilumais pasidalinti. Mus domina įvairios smulkmenos ir niuansai, kurie yra patys svarbiausi. Mane labai džiugina šioje srityje atrandami nauji dalykai, o didžiausias malonumas yra matyti to įdėto darbo vaisius", - pasakojo triskart Lietuvos čempionas D.Sirtautas.

Pasak specialisto, keičiantis krepšiniui, pradėjo keistis ir krepšininkų metimo technikos tendencijos.

„Nemažai laiko prabėgo nuo senesnės mokyklos, kadangi esame įvairių kartų atstovai. Per tą laiką pastebėjome, kaip keitėsi tendencijos mokant jaunimą ar profesionalius krepšininkus, į kur krypsta dėmesys. Žinote, krepšinis tapo mobilesnis, greitesnis, o žaidėjai - atletiškesni. Dėl to yra sunkiau susikurti progas laisviems metimams, todėl pasikeitė tempas ir ritmas, o tai padarė įtaką ir metimo technikai", - svarstė pagrindinis užsiėmimų lektorius.

Tokių žinių noriai sėmėsi ir didelė dalis Kauno „Žalgirio" krepšinio akademijos trenerių, kurie tas žinias vėliau taiko ir būsimųjų žalgiriečių rengimo procese.

„Pirma paskaita buvo teorinė, o šįkart susirinkome pasižiūrėti praktinės dalies, padiskutuoti ir atsirinkti pagrindinius dalykus, kuriuos galime naudoti akademijos veikloje. Labiausiai mus domino pagrindai, kadangi mūsų vaidmuo yra formuoti jaunus krepšininkus. Manau, kad Darius yra geriausias individualaus meistriškumo treneris Lietuvoje, turi sukaupęs daug medžiagos iš JAV, o ten yra pradmenys, iš ten ateina visos mados. Mums tereikia tą medžiagą atsirinkti - kojų darbas, išmetimo greitis, kaip laikyti kamuolį, kokiose pozicijose turi būti alkūnės", - pasakojo „Žalgirio" krepšinio akademijos treneris Dalius Lubys.

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
L
0
F
  • GATVĖS: Trijų Gargždų miesto gatvių gyventojai nenori, kad būtų pervadintos Petro Cvirkos, Juliaus Janonio ir Butktų Juzės gatvės.
  • RŪMAI: Šiaulių miesto savivaldybė siekia iš Vilniaus universiteto perimti miesto centre, Aušros alėjoje, esančius Didždvario rūmus - ten ji norėtų įkurti Santuokų rūmus ir erdves menui.
  • LOBIZMAS: Pusantrų metų galiojančią prievolę deklaruoti susitikimus su lobistais aktyviausiai vykdo Seimo ir Vyriausybės nariai bei Vilniaus miesto savivaldybės atstovai.
  • ORKESTRAS: Vidaus reikalų ministerijos reprezentacinį pučiamųjų orkestrą ketinama perduoti Policijos departamentui.
  • PLAUKIMAS: Seimo narys Linas Jonauskas siūlo pradinukams vieną kartą valstybės lėšomis apmokėti vasaros plaukimo stovyklą.
  • REITINGAS: Kredito reitingų agentūros S&P ir „Fitch“ penktadienį sumažino Ukrainos kredito reitingą manydamos, kad karo siaubiama šalis, pasiekusi susitarimą dėl skolos restruktūrizavimo, yra per žingsnį nuo finansinių įsipareigojimų nevykdymo.
  • KADRAI: Pasitraukus vyriausiajai šalies epidemiologei Loretai Ašoklienei, sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys ketina svarstyti šios pareigybės likimą.
  • TURIZMAS: Kaune įpusėjus Europos kultūros sostinės metų programai ir rugsėjį laukiant keleto aukšto lygio renginių, turizmą mieste tikimasi grąžinti į priešpandeminį lygį, sako „Kaunas 2022“ Komunikacijos ir rinkodaros skyriaus vadovas Mindaugas Reinikis.
  • BILIETAI: Airijos pigių skrydžių bendrovės „Ryanair“ vykdomasis direktorius Michaelas O'Leary teigia, kad bendrovė nebesiūlys skrydžių žemiausiomis kainomis dėl smarkiai išaugusių degalų kainų - 10 eurų bilietų era baigėsi.
  • MOKYKLA: Užsienio reikalų ministerija penktadienį išreiškė protestą dėl Baltarusijoje pristabdytos lietuviškos Pelesos vidurinės mokyklos veiklos.
Daugiau

Dienos klausimas

Kokį elektros tiekėją pasirinkote?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar gerai atidirbo Seimas šią pavasario sesiją?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+12 +19 C

+13 +20 C

 

+11 +20 C

+20 +25 C

+22 +25 C

 

+24 +27 C

0-4 m/s

0-5 m/s

 

0-4 m/s