„Warriors“ iki titulo trūksta vienos pergalės

(0)
Publikuota: 2022 birželio 14 09:40:26, Arūnas ABROMAITIS
×
Stivenas Karis mėtė netaikliai, bet „Warriors“ išsiveržė į priekį finalo serijoje. EPA-Eltos nuotr.

Penktosiose NBA finalo rungtynėse „Golden State Warriors" klubas savo aikštelėje 104:94 įveikė „Boston Celtics" krepšininkus ir serijoje iki keturių pergalių pirmauja 3-2.

Po trijų kėlinių šeimininkai turėjo tik 1 taško persvarą - 75:74, bet gera paskutinio ketvirčio pradžia jiems leido pasiekti persilaužimą. „Celtics" beveik 4 pirmąsias ketvirtojo kėlinio minutes nepelnė nė taško. „Warriors" per tą laiką padidino skirtumą iki 9 taškų, o vėliau išlaikė iniciatyvą.

Nugalėtojų gretose pasižymėjo Endriu Viginsas (Andrew Wiggins), kurio sąskaitoje - 26 taškai ir 13 atkovotų kamuolių. 21 tašką pridėjo Klėjus Tompsonas (Klay Thompson), 16 - Stivenas Karis (Stephen Curry). Pastarasis sužaidė tikrai ne geriausias savo rungtynes. „Warriors" lyderis prie 16 taškų pridėjo 8 rezultatyvius perdavimus, bet nepataikė nė vieno iš 9 mestų tritaškių.

„Keltams" Džeisonas Teitumas (Jayson Tatum) pelnė 27 taškus ir atkovojo 10 kamuolių. 20 taškų surinko Markusas Smartas (Marcus Smart), 18 - Džeilenas Braunas (Jaylen Brown). Šeštosios serijos rungtynės vyks naktį iš ketvirtadienio į penktadienį Bostone.