respublika.lt

Virusas smogė Eurolygai, gali smogti ir NBA

(0)
Publikuota: 2020 kovo 11 14:47:45, Arūnas ABROMAITIS
×
nuotr. 1 nuotr.
Chordžio Bertomeu vadovaujama Eurolyga kol kas apsiriboja žiūrovų neįleidimu, bet rungtynės neatšaukiamos. Redakcijos archyvo nuotr.

Ketvirtadienį prasidės Eurolygos 29-asis turas, bet dėl koronaviruso grėsmės dalis jo rungtynių vyks be žiūrovų. Tik per televiziją bus galima išvysti penktadienio mačą, kuriame Kauno „Žalgiris“ išvykoje žais su „Barcelona“. Apie rungtynių perkėlimą, o gal net čempionato sustabdymą, svarsto ir NBA lyga.

 

Griežtų priemonių ėmėsi Ispanijos vyriausybė, nutarusi, kad iki balandžio 5 d. visos sporto varžybos šalyje vyks prie tuščių tribūnų. „Žalgiris“ penktadienį žais būtent Ispanijoje. Į jo rungtynes su „Barcelona“ negalės patekti ne tik sirgaliai, bet ir žurnalistai. Kauno krepšininkai kovos su virusu pasekmes pajus ne tik penktadienį. Kovo 20 d. jie vėl žais Ispanijoje, varžovė bus „Valencia“ ekipa. Jei niekas nepasikeis, tribūnos ir Valensijoje bus tuščios.

Trečiadienį Eurolygos tinklalapyje buvo skelbiama, kad be žiūrovų vyks dar trejos 29-ojo turo rungtynės. Ispanijoje Madrido „Real“ turi žaisti su Belgrado „Crvena Zvezda“, Prancūzijoje - Vilerbano „Asvel“ su Sankt Peterburgo „Zenit“, Italijoje - Milano „AX Armani“ su Pirėjo „Olympiakos“. Izraelyje, Tel Avivo „Maccabi“ mače su Vitorijos „Baskonia“, žiūrovų skaičius bus apribotas iki 5000.

Ypač daug nerimo kelia „AX Armani“ rungtynės su „Olympiakos“. Pirėjo komanda nenori vykti į Šiaurės Italiją - koronaviruso židinį. Ji paprašė perkelti rungtynes, tačiau Eurolyga nepanoro to padaryti. Bent jau trečiadienį  „Olympiakos“ prašymas dar nebuvo išgirstas.

Koronavirusas kelia nerimą ir NBA vadovybei. Konkrečių priemonių dar nebuvo imtasi, tačiau svarstoma perkelti dalį rungtynių į miestus, kuriuose virusas dar nėra išplitęs. Žiniasklaidoje teigiama, kad, padėčiai pablogėjus, NBA gali griebtis daug griežtesnių priemonių - žaisti be žiūrovų arba net sustabdyti čempionatą.

Virusas jau paveikė ir Anglijos futbolo „Premier“ lygą. Atidėtos trečiadienį turėjusios vykti Londono „Arsenal“ rungtynės su „Manchester City“, nes keli „Arsenal“ žaidėjai atsidūrė karantine. Juos izoliuoti prireikė todėl, kad koronavirusas diagnozuotas Pirėjo „Olympiakos“ savininkui Evangelui Marinakiui. Pastarasis vasario 27 d. lankėsi Europos lygos rungtynėse Londone, kuriose susitiko „Arsenal“ ir „Olympiakos“. Manoma, jog E.Marinakis kontaktavo su kai kuriais Londono klubo atstovais.

Žinoma, didžiausias nuostolis sportui būtų Tokijo olimpinių žaidynių atšaukimas arba perkėlimas. „Daily Mail“ paskelbė, kad žaidynės gali būti perkeltos į 2022 m. Visgi trečiadienį pranešta, jog Tarptautinis olimpinis komitetas bei žaidynių organizatoriai kol kas nesvarsto nei perkėlimo, nei atšaukimo.

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
L
0
F

Sekite mus „Google“ naujienose.

Esame Facebook: būk su mumis Facebook

Esame Youtube: būk su mumis Youtube

Esame Telegram: būk su mumis Telegram

Parašykite savo komentarą:
 
Komentuoti
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.

Dienos klausimas

Kaip vertinate JAV sprendimą laikinai sustabdyti ginklų tiekimą Ukrainai?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar Donaldas Trumpas padarys Ameriką vėl didžią?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti

Orų prognozė

Šiandien Rytoj Poryt

+15 +26 C

+14 +21 C

+13 +20 C

+17 +28 C

+19 +26 C

+17 +22 C

0-6 m/s

0-4 m/s

0-7 m/s