respublika.lt

Vilniaus „Rytas“ ukrainiečių šeimų vaikus kviečia žaisti krepšinį

2022 kovo 17 08:03:07
rytasvilnius.lt inf.

Vilniaus „Ryto" klubas dar labiau padės sparčiai augančiai ukrainiečių bendruomenei Lietuvoje.

×
nuotr. 2 nuotr.
Vilniaus „Rytas“ ukrainiečių šeimų vaikus kviečia žaisti krepšinį. Vilniaus „Ryto“ nuotr.

 

Sostinės ekipa, kartu su krepšinio mokyklomis, „Jeep" arenoje organizuos nemokamas treniruotes nuo karo pabėgusių ukrainiečių šeimų vaikams.

Nuotaikingas krepšinio treniruotes 6-16 m. vaikams ves buvęs „Ryto" treneris, Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) profesorius Rūtenis Paulauskas. Jam talkins Sostinės krepšinio mokyklos (SKM) ir Vilniaus krepšinio mokyklos (VKM) treneriai.

„Krepšinis - viena geriausių priemonių integruoti į Lietuvą atvykusias ukrainiečių šeimas. Šiuo metu pabėgėlių šeimos išgyvena didžiulę įtampą ir stresą. Tai gali nulemti didžiules vaikų psichologines traumas ateityje. Įtraukdami juos į treniruotes ir suteikdami gerų emocijų, bent trumpam nukreipsime vaikų mintis nuo to, kas vyksta jų gimtinėje", - teigia 2005 m. su „Rytu" Europos taurę iškovojęs R. Paulauskas.

Pirma treniruotė įvyks jau šį šeštadienį, kovo 19 d., 10 val. „Jeep" arenoje. Jeigu globojate ukrainiečius arba pažįstate į Vilnių atvykusias pabėgėlių šeimas, prašome pasidalinkite su mūsų svečiais šia registracijos forma.

Sportuoti norintiems ukrainiečių vaikams taip pat reikalingi įvairių dydžių sportbačiai, aprangos, kojinės ir kuprinės. Norintys prisidėti, šiuos daiktus gali atnešti į „Jeep" areną darbo dienomis nuo 9 iki 17 val. arba kreiptis į club@rytasvilnius.lt.

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
L
0
F
  • APLINKYBĖS: Parlamentaras Saulius Skvernelis svarsto, kad Seimo pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen esą galėjo pasidalinti informacija apie teisėsaugos tyrimą buvusio parlamentaro Kristijono Bartoševičiaus atžvilgiu su premjere Ingrida Šimonyte, nežinodama, kad ši informacija neva gali pasiekti ir patį K.Bartoševičių.
  • SANKCIJOS: Užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis tikina, kad ekonominės sankcijos, taikomos Kremliaus režimui, daro poveikį Rusijos ekonomikai.
  • PARAMA: Premjerė Ingrida Šimonytė tvirtina, kad Lietuva reaguodama į žemės drebėjimą Turkijoje ir Sirijoje bei jo pasekmes planuoja siųsti šalims paramos paketą.
  • ELEKTRA: Premjerė Ingrida Šimonytė sako, kad greito Europos Komisijos išaiškinimo dėl Lietuvos ir Švedijos sutarimo dalijantis perteklinėmis elektros gamintojų pajamomis nereikėtų tikėtis.
  • SESIJA: Vasario 9 d. opozicinių frakcijų narių iniciatyva Seimas šaukiamas į neeilinę sesiją: posėdžio pradžia – 12 val.
  • PARKAS: Kuršių nerijos nacionalinio parko niokojimu padarant 5,6 mln. eurų žalą kaltinami bendrovės „Akordas 1“ vadovas Gintautas Matulevičius, jo pavaduotojas Mindaugas Karpičius savo kaltės neprisipažįsta, o jų gynėjai nurodo, jog frezuotas asfaltas saugomoje teritorijoje buvo išpiltas su Neringos valdžios žinia.
  • JUBILIEJUS: Antradienį Lietuvos muzikos ir teatro akademija švenčia savo 90-ąjį gimtadienį.
  • PELNAS: Siūlymas laikinai papildomai apmokestinti dėl augančių palūkanų komercinių bankų uždirbamą itin didelį pelną yra sveikintinas, sako prezidento patarėja Irena Segalovičienė.
  • NETEKTIS: Pirmadienį būdamas 82-ejų mirė buvęs generalinis prokuroras, teisininkas Vladas Nikitinas.
  • PALŪKANOS: Lietuvos banko vadovui ir finansų ministrei pirmadienį pranešus apie svarstymus, kaip apriboti ar papildomai apmokestinti komercinių bankų sparčiai augančius pelnus bei skatinti juos didinti indėlių palūkanas, Lietuvos bankų asociacijos prezidentė Eivilė Čipkutė sako, gyventojai ir dabar gali fiksuoti palūkanų normas, pavyzdžiui, penkeriems metams, tačiau tai yra brangiau nei renkantis kintamas palūkanas.
Daugiau

Dienos klausimas

Kaip manote, ar verta pasirašinėti peticijas?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Jei turite šiek tiek laisvo laiko, kas jums labiau patiktų?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

-6 +3 C

-4 +2 C

 

-4 +4 C

-2 +2 C

-1 +2 C

 

0 +2 C

0-6 m/s

0-8 m/s

 

0-12 m/s