Staigmena: „Lietkabelis“ išrašė „Žalgiriui“ pirmąjį pralaimėjimą

(0)
Publikuota: 2020 sausio 05 19:36:05, LKL.lt
×
Martynas Sajus. kklietkabelis.lt nuotr.

Antrajame kėlinyje į duobę kritęs ir iš jos išlipti nesugebėjęs Kauno „Žalgiris“ (16-1) metus „Betsafe-LKL“ čempionate pradėjo pirmuoju sezono pralaimėjimu.

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai išvykoje 72:83 (22:23, 11:18, 19:23, 20:19) netikėtai nusileido suspindėjusiems Panevėžio „Lietkabelio“ (11-6) krepšininkams.

Kauno ekipa paskutinį kartą „Betsafe-LKL“ pirmenybėse buvo pralaimėjusi 2019-ųjų balandį, kai 76:81 suklupo Prienuose.

Panevėžyje šalies čempionus skandino buvę žalgiriečiai: Tomas Dimša pelnė 21 tašką, atliko 6 rezultatyvius perdavimus bei surinko 25 naudingumo balus, o Paulius Valinskas įmetė 21 tašką ir surinko 23 naudingumo balus.

Pirmajame kėlinyje komandos žaidė taškas į tašką, o antrajame „Lietkabelis“ pradėjo stebinti – po spurto 14:4 įgijo dviženklį pranašumą 37:26.

Nors po pertraukos „Žalgiris“ prisivijo 46:48, panevėžiečiai siuntė svečius į dar vieną nokdauną – spurto 10:0 dėka atstatė dviženklę persvarą 58:46.

Tai tapo ir nokautu. Paskutiniajame ketvirtyje Kauno komanda taip ir neatsitiesė bei buvo priversta susitaikyti su netikėtu pralaimėjimu.

Panevėžio komanda vertėsi be traumuoto Tomo Lekūno, o rungtyniauti dar negalėjo ir naujokas Gilvydas Biruta.

„Lietkabelis“: Tomas Dimša (6 rez. perd.) ir Paulius Valinskas po 21, Željko Šakičius 20 (7 atk. kam.), Vytenis Lipkevičius 9 (9 atk. kam.), Gabrielius Maldūnas 8.

„Žalgiris“: Zachas LeDay ir Thomasas Walkupas po 12, Lukas Lekavičius 10 (6 rez. perd.), Nigelas Hayesas 9, Jockas Landale'as ir Edgaras Ulanovas po 8.