(0)
Publikuota: 2021 lapkričio 18 11:35:23, VŽ informacija
×
Saldus „Ryto“ revanšas. Čempionų lygos nuotr.

Vilniaus „Ryto" krepšininkai Čempionų lygoje su kaupu atsiskaitė su Stambulo klubu „Bestiktas", kuriam prieš porą savaičių pralaimėjo po dviejų pratęsimų. Savo aikštelėje vilniečiai laimėjo 82:69.

Po apmaudžios nesėkmės Turkijoje „Ryto" treneris Giedrius Žibėnas neslėpė, kad labai laukia revanšo. Revanšas ketvirtojo turo rungtynėse pavyko. Vilniečiai pirmavo beveik visas rungtynes, o trečiajame kėlinyje sukaupė 16 taškų persvarą. Ketvirtajame kėlinyje šeimininkai buvo ją sumažinę iki 5 taškų, bet dar labiau nepriartėjo. Mačo pabaigoje „Besiktas" visai pakriko, o jo treneris Ahmetas Kandemiras užsidirbo diskvalifikacinę pražangą.

„Varžovai turi daug individualiai stiprių krepšininkų, tačiau laimėjo geresnė komanda. Kontroliavome rungtynes, laikėmės drausmės ir žaidimo plano. Norėjome nuo pradžios „užkurti" savo sirgalius, iškart suduoti varžovams smūgį, kaip jie mums sudavė Turkijoje. Norėjome kontroliuoti rungtynes ir, nepaisant kelių kalnelių, mums pavyko", - sakė G.Žibėnas.

Po šių rungtynių „Rytas" ir „Besiktas" turi po dvi pergales ir po du pralaimėjimus, bet vilniečiai yra antroje H grupės vietoje vietoje dėl geresnio taškų santykio. Vienvaldžiu lyderiu tapo Burgoso klubas „San Pablo", kuris išvykoje 85:72 nugalėjo Oldenburgo „EWE Baskets" krepšininkus ir pasiekė trečiąją pergalę. Gruodžio 13 d. „Rytas" namie susitiks su vieną pergalę turinčia „EWE Baskets" ekipa.

Statistika

Vilniaus „Rytas" - Stambulo „Besiktas" (Turkija) 82:69 (20:14, 21:22, 22:15, 19:18)

„Rytas": Ivanas Buva 27, Margiris Normantas 15, Gytis Radzevičius 11 (11 atk. kam.), Kenetas Smitas 10 (6 rez. perd.), Morisas Nduras 10, Arnas Butkevičius 6, Mindaugas Girdžiūnas 3 (Lukas Uleckas).

„Besiktas": Rondėjus Holisas Džefersonas 27, Džordanas Bounas 13, Aizėja Vaithedas 11...