Rezultatyvus D.Motiejūno žaidimas neišgelbėjo „Rockets“ komandos

(0)
Publikuota: 2015 vasario 01 10:17:34, Respublika.lt, Eltos inf.
×

Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) čempionate šeštadienį "Houston Rockets" komanda, kuriai atstovauja Donatas Motiejūnas, išvykoje 101:114 (27:32, 19:27, 23:27, 32:28) pralaimėjo "Detroit Pistons" krepšininkams.

Starto penkete susitikimą pradėjęs D. Motiejūnas per 29 min. pelnė 21 tašką (dvitaškiai 9/11, tritaškiai 1/2), atkovojo 4 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, suklydo 1 ir prasižengė 5 kartus.

Pirmąją nesėkmę po keturių pergalių iš eilės patyrusiai "Rockets" (33 pergalės/15 pralaimėjimų) komandai 26 taškus pelnė Džeimsas Hardenas (James Harden), 15 - Trevor Ariza, po 10 - Patrikas Beverlis (Patrick Beverley) ir Koris Briuveris (Corey Brewer).

"Pistons" (18/30) ekipoje po 28 taškus surinko Di Džei Ogastinas (D. J. Augustin, 12 rez. perd.) ir Kentavijus Koldvelas-Poupas (Kentavious Caldwell-Pope), 19 - Gregas Monro (Greg Monroe, 12 atk. kam.), 14 - Kailas Singleris (Kyle Singler), 12 - Entonis Toliveris (Anthony Tolliver), 11 - Andrė Dramondas (Andre Drummond, 16 atk. kam.).

"Rockets" Vakarų konferencijoje užima penktąją vietą, o "Pistons" ekipa Rytų konferencijoje žengia dešimta.

"Toronto Raptors" komanda, kuriai atstovauja Jonas Valančiūnas, svečiuose po pratęsimo 120:116 (33:30, 32:20, 29:28, 15:31; 11:7) įveikė "Washington Wizards" ekipą ir iškovojo šeštąją pergalę iš eilės.

Toronto krepšininkai ketvirtojo kėlinio pradžioje pirmavo 18 taškų skirtumu (96:78), tačiau išbarstė pranašumą ir leido varžovams išlyginti rezultatą bei išplėšti pratęsimą.

Starto penkete rungtynes pradėjęs J. Valančiūnas per 17 min. pelnė 6 taškus (dvitaškiai 3/6), atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo 3 metimus bei 6 kartus prasižengė.

Toronto komandoje (33/15) 23 taškus surinko Kailas Lauris (Kyle Lowry), 19 - Luisas Viljamsas (Louis Williams), 17 - Amiras Džonsonas (Amir Johnson), 16 - Patrikas Patersonas (Patrick Patterson), 15 - Demaras Derouzenas (DeMar DeRozan, 10 atk. kam.), 12 - Greivis Vaskesas (Greivis Vasquez).

"Wizards" (31/17) ekipai 28 taškus pelnė Džonas Volas (John Wall, 12 rez. perd.), 26 - Bredlis Bylas (Bradley Beal), 19 - Polas Pirsas (Paul Pierce), 16 - Nenė Ilarijas (Nene Hilario), 10 - Krisas Hamfris (Kris Humphries).

"Raptors" Rytų konferencijoje užima antrąją, o "Wizards" - trečiąją vietas.