Prireiks lemiamų rungtynių: „Žalgiris“ paskutinėmis akimirkomis Vilniuje pralaimėjo "Rytui"

(18)
Publikuota: 2023 birželio 08 18:32:55, Zalgiris.lt, Respublika.lt inf.
×
nuotr. 4 nuotr.
Ketvirtosios LKL finalo kautynės: „Rytas“ – „Žalgiris“. ELTA / Julius Kalinskas

„Betsafe-LKL" finalo serijoje prireiks lemiamo penktojo mačo. Kazio Maksvyčio auklėtiniai ketvirtosiose serijos rungtynėse išvykoje rezultatu 68:69 (23:14, 17:18, 10:13, 18:24) nusileido Vilniaus „Rytui" ir lemiamas rungtynes „Žalgirio" arenoje dėl titulo žais šeštadienį. Serijoje iki trijų pergalių rezultatas yra lygus - 2:2.

Kevarriusas Hayesas dvikovą pradėjo dėjimu iš viršaus, keturis taškus iš eilės pelnė Arnas Butkevičius, po dvitaškį įmetė Isaiah Tayloras ir Edgaras Ulanovas, o K.Hayesas pataikė dar vieną dvitaškį - 12:4. Dvitaškiais pasižymėjo A.Butkevičius, Lukas Lekavičius ir I.Tayloras, o Tomas Dimša pelnė penkis taškus - 23:14.

Iš viršaus įdėjo Laurynas Birutis, metimu iš po krepšio pasižymėjo E.Ulanovas, o I.Brazdeikis surinko keturis taškus iš eilės - 31:18. Per likusią kėlinio dalį penkis taškus surinko I.Tayloras, o keturis baudų metimus iš eilės sumetė E.Ulanovas - 40:32.

I.Tayloras po pertraukos surinko penkis taškus, o T.Dimša įmetė dvitaškį - 47:38. Tuomet žalgiriečiai net šešias minutes nepelnė taškų, o kėlinio pabaigoje trimis taškais pasižymėjo Tyleris Cavanaugh - 50:45.

T.Dimša ir E.Ulanovas įmetė po vieną baudos metimą, po du realizavo K.Hayesas ir A.Butkevičius, o keturis taškus iš eilės surinko I.Brazdeikis - 60:55. A.Butkevičius smeigė tritaškį, bet likus žaisti mažiau nei minutę jau teko vytis varžovus - 63:64. Per likusį laiką penkis taškus surinko I.Brazdeikis, bet rungtynių pabaigą prasčiau sužaidę kauniečiai galiausiai nusileido varžovams - 68:69.

„Žalgiris": I.Tayloras 14, I.Brazdeikis 13, A.Butkevičius 11 (10 atk. kam.), E.Ulanovas 9 (5 atk. kam.), A.Butkevičius 8, K.Hayesas 6, T.Cavanaugh 3, L.Birutis 2 (7 atk. kam.), L.Lekavičius 2, D.Giedraitis 0.

„Rytas": J.Echenique 18, M.Fosteris 16, E.Kairys 11.