Publikuota: 2020 gruodžio 04 22:32:00, Žalgiris.lt inf.
×
nuotr. 5 nuotr.
Runtynių akimirka. euroleague.net nuotr.

Visas rungtynes varžovams į nugarą kvėpavęs Kauno „Žalgiris" po atkaklios kovos rezultatu 64:73 (14:17, 19:22, 15:16, 14:18) vis tik nusileido „FC Barcelona" krepšininkams.

Rungtynes žalgiriečiai pradėjo strigdami puolime, o pirmuosius komandos taškus sužaidus daugiau nei 4 minutes pelnė Thomasas Walkupas - 2:6. Komandos draugo metimą sėkmingai pataisė Joffrey Lauvergne, tris baudų metimus sumetė Nigelas Hayesas, Rokas Jokubaitis pasižymėjo greitoje atakoje, o Augustine‘as Rubitas taikliais baudų metimais persvėrė rezultatą - 11:10. Vieną baudos metimą realizavo Lukas Lekavičius, sudėtingą dvitaškį pataikė R.Jokubaitis, bet rezultatyvi paskutinė varžovų ataka leido jiems pirmauti po pirmojo kėlinio - 14:17.

Prasidėjus antram ketvirčiui dar du taškus pridėjo R.Jokubaitis, baudų metimus sumetė J.Lauvergne, o pirmuosius savo taškus pelnė Steve‘as Vasturia - 20:22. Baigiantis atakai skirtam laikui sudėtingą metimą iš po krepšio pataikė N.Hayesas, keturis taškus iš eilės pridėjo J.Lauvergne, Marius Grigonis atsidarė savo taškų sąskaitą, o R.Jokubaitis greitoje atakoje įdėjo iš viršaus - 30:32. Iš po krepšio pasižymėjo Martinas Gebenas, o M.Grigonis pataikė vieną baudos metimą - 33:39.

Trečiojo kėlinio pradžioje kauniečiai pralaimėjo atkarpą 0:7, o varžovai įgijo dviženklį pranašumą - 33:46. Dvitaškį pataikė L.Lekavičius, du baudų metimus sumetė A.Rubitas, o R.Jokubaitis pelnė du taškus su varžovo pražanga - 40:50. Dar šiek tiek priartėti leido po du taškus pelnę A.Rubitas, R.Jokubaitis, L.Lekavičius ir Artūras Milaknis - 48:55.

Pirmą komandos tritaškį ketvirtojo kėlinio pradžioje pataikė N.Hayesas, tą patį padarė T.Walkupas ir „Žalgiris" priartėjo - 54:57. J.Lauvergne sumetė du baudų metimus, tačiau kiek geresnę atkarpą sužaidęs Barselonos klubas vėl nutolo - 56:70. Iš viršaus įdėjo N.Hayesas, iš vidutinio nuotolio pataikė R.Jokubaitis, o paskutinius „Žalgirio" taškus pelnė M.Grigonis. Žalgiriečiams teko pripažinti varžovų pranašumą rezultatu 64:73.

„Žalgiris": R.Jokubaitis 15 (3 per. kam.), J.Lauvergne 10, N.Hayesas 10 (6 atk. kam., 4 rez. perd., 3 per. kam.), A.Rubitas 6, M.Grigonis 5, L.Lekavičius 5, T.Walkupas 5 (4 rez. perd., 4 per. kam.), S.Vasturia 2, A.Milaknis 2, M.Gebenas 2, P.Jankūnas 0.

„FC Barcelona": B.Daviesas 16, K.Kuricas 15, N.Mirotičius 9.