respublika.lt

Po LKL klubus klajojantis amerikietis „nutūpė“ Klaipėdoje

(0)
Publikuota: 2024 kovo 05 10:30:56, Klaipėdos "Neptūno" informacija
×
nuotr. 1 nuotr.
Džošas Niukirkas. Betsafe-LKL nuotr.

Klaipėdos „Neptūną” papildys ne vieną sezoną Lietuvoje rungtyniavęs gynėjas iš JAV Džošas Niukirkas (Josh Newkirkas). Su 29 metų 185 cm ūgio amerikiečiu sudaryta sutartis iki šio sezono pabaigos.

 

2021-2022 m. sezone krepšininkas atstovavo Alytaus „Dzūkijai“, 2022-2023 m. sezone žaidė „Gargždų“ komandoje, o šiemet Dž.Niukirkas sužaidė kelis mačus Utenos „ Juventus” gretose.

„Džošas jau ne vieną sezoną žaidė Lietuvoje, puikiai pažįsta lygą, todėl adaptacija užtrukti neturėtų. Dabartinis mūsų žaidimas reikalauja daug energijos, o būtent šis naujokas jos duoti gali. Džiaugiamės sukirtę rankomis būtent su šiuo žaidėju“, – apie legionierių kalbėjo klubo direktorius Martynas Mažeika.

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
L
4
F
Parašykite savo komentarą:
 
Komentuoti
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.

Dienos klausimas

Ar reikia mažinti druskų kiekį gatvėse?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Kas turėtų kalbėti iš Signatarų rūmų balkono Vasario 16-ąją?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti

Orų prognozė

Šiandien Rytoj Poryt

-7 0 C

-7 0 C

-13 -1 C

-2 +1 C

-3 +2 C

-5 0 C

0-6 m/s

0-4 m/s

0-3 m/s