respublika.lt

„Nevėžyje“ – NBA patirties turintis amerikietis

(0)
Publikuota: 2020 vasario 19 22:25:26, LKL.lt inf.
×
nuotr. 1 nuotr.
LKL.lt nuotr.

Kėdainių „Nevėžis“ FIBA langą išnaudojo komandos stiprinimui.

 

Klubas paskelbė sudaręs sutartį su 27-eriu Michaelu Gbinije.

JAV ir Nigerijos pilietybes turintis 201 cm ūgio lengvasis krašto puolėjas jau atvyko į Kėdainius ir su komanda rengiasi pratęsti kovas „Betsafe–LKL“ čempionate po dvi savaites trunkančios pertraukos Europos nacionalinėse pirmenybėse.

M. Gbinije 2016-aisiais išgirdo savo pavardę NBA naujokų biržoje – krepšininką 49-uoju šaukimu pakvietė „Detroit Pistons“.

2016-2017 m. per 9 rungtynes NBA čempionate puolėjas žaidė po 3,6 minutės ir rinko po 0,4 taško.

Šį sezoną M. Gbinije žaidė Vokietijos čempionate atstovaudamas „Mitteldeutscher BC“ klubui. Puolėjas rinko po 11,2 taško bei 2,1 rezultatyvaus perdavimo.

Neseniai su lyderiu Laurynu Beliausku išsiskyręs „Nevėžis“ artimiausias rungtynes „Betsafe–LKL“ žais kovo 1 d. išvykoje su „Šiauliais“.

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
L
0
F

Sekite mus „Google“ naujienose.

Esame Facebook: būk su mumis Facebook

Esame Youtube: būk su mumis Youtube

Esame Telegram: būk su mumis Telegram

Parašykite savo komentarą:
 
Komentuoti
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.

Dienos klausimas

Ar Lietuva turėtų vėl plėsti branduolinę energetiką?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar Donaldas Trumpas padarys Ameriką vėl didžią?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti

Orų prognozė

Šiandien Rytoj Poryt

+12 +18 C

+10 +17 C

+14 +21 C

+17 +23 C

+15 +22 C

+20 +26 C

0-5 m/s

0-7 m/s

0-5 m/s