„Nevėžis“ išrašė pasvaliečiams devintą pralaimėjimą iš eilės

(0)
Publikuota: 2023 sausio 17 09:42:17, LKL informacija
×
LKL nuotr.

Kėdainių „Nevėžis" (7-9) trečiajame kėlinyje pasidėjo pamatus pergalei ir galiausiai pasiekė ją Lietuvos krepšinio lygoje. Gedimino Petrausko kariauna namie 83:65 (26:20, 15:19, 25:7, 17:19) nesulaukė rimtesnio Pasvalio „Pieno žvaigždžių" (3-12) pasipriešinimo.

Taip kėdainiškiai nutraukė dviejų pralaimėjimų atkarpą LKL. Pasvalio komanda pralaimi jau devintą sykį paeiliui. Pergalės skonio jie nejautė nuo spalio 23 dienos.

Kėdainių ekipos netrukus laukia atsakingas mūšis - Karaliaus Mindaugo taurės ketvirtfinalio atsakomoji kova prieš Vilniaus „Rytą", vyksianti sausio 21 dieną.

Pirmoji mačo dalis buvo labai lygi. Vos tik šeimininkai pabandydavo išsiveržti pirmyn, iškart atsakydavo „Pieno žvaigždės" - 26:28. Darylas Doulla ir Artūras Žagaras vėl augino skirtumą, bet šis buvo per trapus, kad „Nevėžis" jaustųsi ramiai - 37:32. Igno Vaitkaus ir Evaldo Šaulio dėka „Pieno žvaigždės" kvėpavo į nugaras oponentams (39:41), taip baigėsi ir antrasis ketvirtis.

Vis tik trečias kėlinys buvo visiškai kitoks. Kėdainių klubas ketvirtį atidarė trimis tritaškiais, o visas spurtas atrodė 12:0. Tik prabėgus 5 minutėms taškų badą nutraukė Jaredas Cunninghamas, tačiau šeimininkai jau buvo pajutę, kad laiko kontrolę savo rankose. Skirtumas augo iki triuškinamo (66:46), o per šias 10 minučių „Nevėžis" viso smeigė penkis tolimus metimus.

Kaip pasirodė vėliau, būtent šis ketvirtis tapo kertiniu. Atrodė, kad laiko liko sočiai, tačiau „Pieno žvaigždės" niekaip neatsitiesė. Puolimas buvo bevaisis ir toliau, tuo tarpu šeimininkai judėjo pergalės link - 75:50. Daugiau intrigos šiame mače nebebuvo.

„Pieno žvaigždės" pataikė vos 3 tritaškius iš 24, kai varžovai - 9 iš 26.

„Nevėžis: Artūras Žagaras 19 (9 atk. kam., 4 rez. perd.), Deshawnas Freemanas 14, Bradley Davisonas 13 (4/5 trit.), Darylas Doualla 12, Timas Lambrechtas 8 (12 atk. kam.).

„Pieno žvaigždės": Ignas Vaitkus 15 (6 atk. kam.), Jaredas Cunninghamas 12, Evaldas Šaulys 9, Corey Allenas 6.