Nesėkmių ruožas tęsiasi: "Žalgiris“ namuose nusileido Belgrado „Partizan“

Publikuota: 2023 vasario 03 22:27:30, Žalgiris.lt, Respublika.lt inf.
×
nuotr. 4 nuotr.
"Žalgiris“ Kaune nusileido Belgrado „Partizan“. Irmanto Sidarevičiaus nuotr.

Kauno „Žalgirio" (12/11) krepšininkai penktadienį patyrė skaudų pralaimėjimą Eurolygos namų rungtynėse. Kazio Maksvyčio auklėtiniai rezultatu 74:88 (15:26, 15:21, 24:14, 20:27) pralaimėjo Belgrado „Partizan" (12/11) ekipai.

Rolandas Šmitas įmetė dvitaškį ir tritaškį, Ignas Brazdeikis realizavo du baudų metimus, o Kevarriusas Hayesas įdėjo iš viršaus - 9:11. Laurynas Birutis įdėjo iš viršaus ir pridėjo dvitaškį, Lukas Lekavičius pataikė du baudų metimus, tačiau skirtumas jau buvo dviženklis - 15:26.

K.Hayesas įdėjo iš viršaus ir realizavo du baudų metimus, tačiau tai buvo visi taškai per pusę antrojo kėlinio - 19:31. Edgaras Ulanovas įmetė baudos metimą, Achille Polonara smeigė tritaškį ir sumetė du baudų metimus, o I.Brazdeikis pasižymėjo keturiais taškais, o kėlinio pabaigoje tašką nuo baudų metimo linijos pridėjo L.Lekavičius - 30:47.

Po pertraukos keturis taškus pelnė I.Brazdeikis, L.Birutis surinko šešis, o Arnas Butkevičius taikliai metė iš toli - 43:54. Tritaškį švystelėjo ir E.Ulanovas, po krepšiu sėkmingai prasiveržė L.Lekavičius, K.Hayesas vėl įdėjo iš viršaus, o Tomas Dimša įmetė vidutinio nuotolio metimą - 54:61.

Po dvitaškį įmetė E.Ulanovas ir I.Brazdeikis, o T.Dimša smeigė tritaškį - 61:78. R.Šmitas pasižymėjo penkiais taškais, I.Brazdeikis pataikė iš toli ir sumetė du baudų metimus, o Karolis Lukošiūnas dvikovą uždarė tritaškiu metimu - 74:88.

„Žalgiris": I.Brazdeikis 17, R.Šmitas 10, L.Birutis 10, K.Hayesas 8 (2 blk.), E.Ulanovas 6 (5 rez. perd.), A.Polonara 5, T.Dimša 5, A.Butkevičius 5, L.Lekavičius 5, K.Lukošiūnas 3,

„Partizan": I.Papapetrou 17, M.Lessortas 14, K.Punteris 14.