„Neptūno“ klubas uostamiestyje pralaimėjo Stambulo ekipai

(0)
Publikuota: 2015 sausio 21 20:59:07, Respublika.lt, Eltos inf.
×
Martynas Mažeika. Eimanto Chachlovo nuotr.

Europos vyrų krepšinio taurės ("EuroCup") turnyro antrojo etapo trečiojo turo rungtynėse M grupėje trečiadienį Lietuvos vicečempionas Klaipėdos "Neptūnas" namuose 62:69 (16:14, 7:12, 16:15, 23:28) nusileido Stambulo "Besiktas Integral Forex" (Turkija) ekipai.

Klaipėdiečiai po pirmųjų 10 žaidimo minučių pirmavo 16:14, bet po nerezultatyvaus antrojo ketvirčio jau atsiliko 23:26. Po apylygės kovos trečiajame kėlinuke šeimininkų deficitas siekė du taškus - 39:41. Ketvirtajame kėlinyje Stambulo klubas įgijo 8 taškų pranašumą (60:52). Nors kovingai mačo pabaigoje žaidęs "Neptūnas" buvo sumažinęs atsilikimą iki dviejų taškų (60:62), Deivido Gailiaus klaida ir netaiklūs metimai neleido klaipėdiečiams išplėšti pergalės.

Antrąją nesėkmę patyrusiam "Neptūnui" 14 taškų pelnė Donatas Zavackas, 12 - D. Gailius, 10 - Martynas Mažeika, po 6 - Mustafa Šakuras (Mustafa Shakur) ir Vytautas Šarakauskas, 5 - Mindaugas Girdžiūnas, 4 - Justas Sinica, 3 - Arnas Butkevičius, 2 - Simas Galdikas.

Antrąją pergalę iškovojusioje "Besiktas Integral Forex" komandoje 18 taškų surinko Džedžuanas Džonsonas (Jajuan Johnson, 8 atk. kam.), 17 - Krisas Loftonas (Chris Lofton), 11 - Kenanas Bajramovičius.

Klaipėdiečiai pataikė vos 9 tritaškius iš 30 (30 proc.) ir vos 10 dvitaškių iš 25 (40 proc.). Kovą dėl atšokusių kamuolių šeimininkai pralaimėjo 30-35.

Kitas rungtynes "Neptūnas" žais sausio 28 dieną svečiuose su ta pačia "Besiktas Integral Forex" ekipa.