Minesotos „vilkai“ nukarūnavo Denverio klubą

(0)
Publikuota: 2024 gegužės 20 14:00:37, Arūnas Abromaitis
×
Nikola Jokičius čempionu šiemet jau netaps, o Entonis Edvardsas tokią galimybę turi. EPA-Eltos nuotr.

„Minnesota Timberwolves“ krepšininkai po 20 metų pertraukos pateko į NBA Vakarų konferencijos finalą. „Vilkai“ išvykoje 98:90 įveikė čempiono titulo neapgynusį „Denver Nuggets“ klubą ir laimėjo pusfinalio seriją 4-3. Rytuose į finalą pateko „Indiana Pacers“ ekipa.

Minesotos komandos nesugniuždė tai, kad trečiojo kėlinio pradžioje ji turėjo 20 taškų deficitą. „Vilkai“ išsiveržė į priekį jau ketvirtojo kėlinio pradžioje, o likus žaisti 3 min. turėjo 10 taškų persvarą.

Nugalėtojams po 23 taškus surinko Džeidenas Makdanielsas (Jaden McDaniels) ir Karlas Entonis Taunsas (Karl-Anthony Towns, 12 atk. kam.). „Etatinis“ Minesotos ekipos lyderis Entonis Edvardsas (Anthony Edwards) pataikė tik 6 iš 24 metimų ir apsiribojo 16 taškų kraičiu, bet priminė apie save antrojoje mačo pusėje, kai reikėjo vytis varžovus. Iki pertraukos jo sąskaitoje buvo tik 4 taškai. Konferencijos finale „Timberwolves“ žais su „Dallas Mavericks“.

Denverio klubui liūto dalį taškų rinko du krepšininkai. 35 taškus pelnė Džamalas Murėjus (Jamal Murray), 34 - naudingiausias reguliariojo sezono krepšininkas Nikola Jokičius, kuris dar atkovojo 19 taškų ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

Rytų konferencijos finale „Pacers“ išvykoje 130:109 nugalėjo traumų nualintą „New York Knicks“ komandą ir laimėjo seriją 4-3. Nugalėtojai žaidimo metu pataikė 67 proc. metimų ir taip pasiekė NBA atkrintamųjų varžybų rekordą. „Pacers“ konferencijos finale nežaidė nuo 2014 m. Dėl kelialapio į didyjį NBA finalą Indianapolio ekipa varžysis su „Boston Celtics“.

„Pacers“ gretose 26 taškais pasižymėjo Tairyzas Halibartonas (Tyrese Haliburton), po 20 taškų pridėjo Paskalis Siakamas (Pascal Siakam) ir Endriu Nembhardas (Andrew Nembhard). Niujorko klubui 39 taškus pelnė Dontė Divinčencas (Donte DiVincenzo).