(0)
Publikuota: 2021 gegužės 28 11:25:14, Ugnius RŪKAS
×
„Lietkabelio" krepšininkai akistatoje su „Rytu" vėl neturėjo jokių šansų. Panevėžio „Lietkabelio" nuotr.

Savos sienos nepadėjo Panevėžio „Lietkabeliui" atkurti intrigos Lietuvos krepšinio lygos pusfinalyje. Panevėžiečiai 74:94 (22:27, 17:19, 19:29, 16:19) pralaimėjo Vilniaus „Rytui" ir serijoje iki trijų pergalių atsilieka 0-2. Sekmadienį jau galbūt žinosime abu LKL finalo dalyvius.

Savo aikštelėje „Lietkabelis" pasirodė tik truputį geriau nei pirmame mače Vilniuje, kurį pralaimėjo net 72:97. Panevėžyje šeimininkai du kėlinius šiaip taip laikėsi, neleido varžovams pabėgti, bet po trečiojo kėlinio skirtumas jau buvo 17 taškų. Ketvirtojo kėlinio pradžioje "Rytas" spurtavo 7:0 ir galutinai sugniuždė varžovus.

Vilniečiai vėl mėtė daug tritaškių ir buvo taiklūs - tikslą pasiekė 15 iš 32 tolimų metimų. Panevėžiečiai vėl nesugebėjo atsakyti tuo pačiu. Jie metė 13 tritaškių, o pataikė tik 4. Nugalėtojams 18 taškų surinko Endriu Gaudlokas (Andrew Goudelock), 17 - Martynas Echodas, 13 - Dovis Bičkauskis. „Lietkabeliui" 16 taškų pelnė Gytis Masiulis, 14 - Paulius Valinskas, 12 - Kailas Vinalesas (Kyle Vinales).

„Žinojome, kad „Lietkabelis" bandys ant mūsų „užgriūti". Pirmoje rungtynių pusėje jie tai ir padarė, jie gyveno iš mūsų klaidų ir mums tai daug kainavo. 16 iš 39 savo taškų pirmoje pusėje varžovai pelnė po mūsų klaidų, o tai yra nedovanotina. Po pertraukos truputį geriau saugojome kamuolį, dėl to šiek tiek nutolome ir tai leido jaustis tvirčiau, kontroliuoti rungtynes", - sakė „Ryto" treneris Giedrius Žibėnas. „Lietkabelio" strategas Nenadas Čanakas sunkiai rinko žodžius: "Sunku pasakyti ką nors protingo. Šios rungtynės buvo tokios pat blogos, kaip ir pirmosios. Vėl labai blogai gynėmės, nesugebėjome laiku prasižengti. Nesuprantu, kaip galime, žaidami pusfinalyje, nesugebėti prasižengti. Pabandysime kuo geriau sužaisti sekmadienį".

Sekmadienį komandos dar kartą susitiks Vilniuje, kur serija gali ir pasibaigti. Šeštadienį Kauno „Žalgiris" namie žais su Utenos „Juventus". Žalgiriečiai serijoje taip pat pirmauja 2-0, taigi savaitgalį gali paaiškėti abi finale žaisiančios komandos.