Ketvirtajame kėlinyje spurtavęs „Juventus“ triumfavo Pasvalyje

2020 sausio mėn. 05 d. 18:33:36
utenosjuventus.lt

Pirmąsias šių metų „Betsafe-LKL“ čempionato rungtynes „Juventus“ krepšininkai sužaidė Pasvalyje, kur stojo į kovą su vietos „Pieno Žvaigždžių“ ekipa. Ketvirtajame rungtynių ketvirtyje pabudę bei spurtavę uteniškiai patiesė G.Petrausko auklėtinius bei iškovojo devintąją pergalę „Betsafe-LKL“ čempionate – 72:84 (21:22, 22:14, 17:19, 12:29)

×
Rungtynių akimirka. utenosjuventus.lt nuotr.

Pirmajame rungtynių ketvirtyje abi komandos demonstravo lygią kovą, o po nesėkmingos atkarpos atsigavę Ž.Skučo vedami uteniškiai po pirmųjų dešimties minučių įgijo minimalią pervarą (21:22). Antrajame rungtynių ketvirtyje ir toliau vyravo atkakli kova, tačiau kėlinio pabaigoje spurtavę aikštės šeimininkai prieš antrąją rungtynių dalį persvėrė rezultatą savo naudai (41:36).

Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštelėje nepasikeitė – ekipos ir toliau žaidė lygiai, o prieš lemiamą rungtynių ketvirtį komandas skyrė tie patys 5 taškai (60:55). Ketvirtajame kėlinyje Ž.Urbono auklėtiniai perėmė iniciatyvą į savo rankas, greitai persvėrė rezultatą savo naudai bei sugrįžo į pergalių kelią „Betsafe-LKL“ čempionate (72:84)

Šio vakaro rungtynėse „Juventus“ vertėsi be Shannono Scotto, kuris vis dar gydosi kojos traumą.

Uteniškių gretose rezultatyviausiai žaidė 16 taškų pelnęs Gytis Radzevičius (4/6 dvitaškiai, 2/2 tritaškiai), 15 pridėjo Vytautas Šulskis (3/6 tritaškiai), po 13 – Ignas Vaitkus (5 rez. perd.) ir Marius Runkauskas (6 rez. perd., 3/6 tritaškiai), 12 – Žygimantas Skučas (4/5 dvitaškiai, 2 blok. met.), 8 – Julius Jucikas, 4 – Darius Tarvydas.

Aikštės šeimininkų gretose išsiskyrė 16 taškų pelnęs Miha Lapornikas.

Sausio 11-ąją Ž.Urbono auklėtiniai sugrįš į Utenos areną, kur „Betsafe-LKL“ čempionato rungtynėse priims sostinės „Ryto“ krepšininkus.

Ar signatarams turėtų būti mokamos rentos?