respublika.lt

Karūna vėl priklauso Lebronui

(0)
Publikuota: 2020 spalio 12 19:24:50, Arūnas ABROMAITIS
×
nuotr. 1 nuotr.
Lebronas prie pergalės pridėjo 28 taškus, 14 atkovotų kamuolių ir 10 rezultatyvių perdavimų. EPA-Eltos nuotr.

Karaliumi vadinamas Lebronas Džeimsas (LeBron James) patvirtino, kad šis titulas yra pelnytas. Jo trigubas dublis padėjo „Los Angeles Lakers" klubui 106:93 nugalėti „Miami Heat" krepšininkus ir laimėti NBA finalo seriją 4-2. Los Andželo klubas čempionu tapo 17-ą kartą, o Lebronas - 4-ą. Be to, L.Džeimsas 4-ą kartą pripažintas naudingiausiu finalo serijos žaidėju. Puolėjo pasiekimas unikalus tuo, kad jis tai padarė su trimis skirtingomis komandomis.

 

NBA sezonas dėl pandemijos truko beveik metus ir pasibaigė naktį iš sekmadienio į pirmadienį. Los Andželo klubas „burbule" Orlande praleido 95 dienas, bet tiek lindėti uždaroje erdvėje tikrai vertėjo. „Lakers" 17-ą kartą laimėjo NBA čempionatą ir pagal šį rodiklį susilygino su rekordininku „Boston Celtics".

Paskutiniame sezono mače intriga net nekvepėjo. „Lakers" jau antrajame kėlinyje pradėjo triuškinti varžovus, skirtumas buvo peržengęs 30 taškų ribą, o sumažinti jį iki padoraus „Heat" sugebėjo tik paskutiniame ketvirtyje.

Lebronas prie pergalės pridėjo 28 taškus, 14 atkovotų kamuolių ir 10 rezultatyvių perdavimų. Po trigubo dublio niekam nekilo klausimų, kas bus pripažintas naudingiausiu finalo serijos žaidėju. L.Džeimsas tokio pripažinimo sulaukė ketvirtą kartą. 2012 ir 2013 m. jis buvo išrinktas finalo naudingiausiuoju būdamas „Heat", 2016 m. - „Cleveland Cavaliers" žaidėju. Iki šiol nė vienas NBA krepšininkas nebuvo tapęs finalo MVP su trimis skirtingomis ekipomis.

„Žadėjau, kad grąžinsiu „Lakers" ten, kur šiam klubui ir dera būti. Ačiū trenerių štabui ir komandos draugams. Mes visi nusipelnėme pagarbos", - sakė Lebronas.

„Lakers" titulą susigrąžino po dešimties metų pertraukos. Praėjusį sezoną, jau su L.Džeimsu, bet dar be Entonio Deiviso (Anthony Davis) ir trenerio Frenko Fogelio (Frank Vogel), Los Andželo komanda net nepateko į atkrintamąsias varžybas.

Finale Lebronas sutiko savęs vertą varžovą - „Heat" puolėją Džimį Batlerį (Jimmy Butler). Visgi pastarasis paskutinėse sezono rungtynėse buvo sustabdytas ir pelnė tik 12 taškų. „Aš neatlikau savo darbo, vadinasi, turėsiu jį užbaigti ateityje", - pareiškė Dž.Batleris.

„Heat" žaidimas „burbule" tapo vienu maloniausių čempionato atradimų. Po reguliariojo sezono Majamio ekipa Rytuose buvo tik penkta, tačiau atkrintamosiose varžybose iki finalo ji laimėjo 12 iš 15 rungtynių.

NBA uždanga nusileido, o kada ji pakils vėl, nežinoma. Aišku, kad naujas sezonas prasidės ne anksčiau kaip kitų metų pradžioje.

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
L
0
F

Sekite mus „Google“ naujienose.

Esame Facebook: būk su mumis Facebook

Esame Youtube: būk su mumis Youtube

Esame Telegram: būk su mumis Telegram

Parašykite savo komentarą:
 
Komentuoti
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.

Dienos klausimas

Ar griaudžiant naudojatės elektros prietaisais?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Kaip vertinate savo sveikatos būklę?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti

Orų prognozė

Šiandien Rytoj Poryt

+14 +21 C

+14 +20 C

+15 +19 C

+18 +25 C

+18 +24 C

+18 +21 C

0-5 m/s

0-4 m/s

0-4 m/s