Galingo starto pakylėti lietuviai Vilniuje sutriuškino suomius

(0)
Publikuota: 2022 rugpjūčio 12 08:49:44, Lietuvos krepšinio federacija
×
Galingo starto pakylėti lietuviai Vilniuje sutriuškino suomius. LKF nuotr.

Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė kontrolinių rungtynių cikle iškovojo ketvirtąją pergalę iš eilės.

Kazio Maksvyčio auklėtiniai Vilniuje 87:52 (29:9, 22:15, 16:8, 20:20) daugiau nei įtikinamai susitvarkė su Suomijos krepšininkais, kuriuos dar trečiadienį Kaune įveikė 76:61.

Lietuviai dominavo nuo mačo pradžios - Jonui Valančiūnui smaginantis po krepšiu, varžovai iš žaidimo nepelnė taškų daugiau nei 8 minutes (25:1).

Prieš pertrauką mūsiškiai pirmavo daugiau nei dvigubai - 51:24. Ketvirtajame kėlinyje buvo pasiektas rekordinis atotrūkis - 44 taškai (81:37). Galiausiai pasiektas triuškinamas laimėjimas.

Į dar vieną pergalę šeimininkus šįkart atvedė dvigubu dubliu pasižymėjęs J. Valančiūnas - 18 taškų ir 10 atkovotų kamuolių. Domantas Sabonis pridėjo 10 taškų ir 9 atkovotus kamuolius, 10 taškų pelnė ir Kristupas Žemaitis. Pastarasis pirmavo komandoje ir pagal rezultatyvius perdavimus, kurių atliko 4. Taškais nepasižymėjo tik Eigirdas Žukauskas.

Šiame mače trenerio sprendimu nerungtyniavo Mindaugas Kuzminskas, Donatas Tarolis, Laurynas Birutis ir Tomas Dimša. Suomijos rinktinei ir vėl nepadėjo Sasu Salinas bei Lauri Markkanenas.

Dabar lietuvių laukia išvyka į Gran Kanarijos salą, kur mūsiškiai rugpjūčio 16 d. (antradienį) susitiks su Ispanijos krepšininkais. Su dabartiniais pasaulio čempionais Lietuvos rinktinė susikaus ir rugpjūčio 18 d. (ketvirtadienį) Vilniuje. Bilietus į šias rungtynes galite įsigyti čia.

Lietuva: Jonas Valančiūnas 18, Domantas Sabonis ir Kristupas Žemaitis po 10, Rokas Jokubaitis ir Ignas Brazdeikis po 9, Gytis Masiulis 8, Lukas Lekavičius ir Martynas Echodas po 6.

Suomija: Olivier Nkamhoua 12, Mikaelis Jantunenas ir Shawnas Huffas po 7, Topiasas Palmi 6.